Blog uživatele Mat

Proč na mě klub sere? aneb jak jsem dal 2000 za permici, ale musím chodit načerno

Celá anabáze mých problémů začala vlastně už v den prvního přípravného utkání. Permanentky šly do prodeje až v tento den. Bohužel ne od slibované půlnoci. V poledne, jen několik hodin před prvním utkáním stále nešlo permanentku koupit a už tehdy jsem považoval za chybu, že klub se k tomu nijak nevyjádřil. Nicméně nakonec se předprodej přeci jen spustil, tak jsem narychlo objednával permanentku v práci.

Schůze s vedením – druhé pokračování aneb informační okénko je opět zde

V úterý 31.7. se po skončení prvního přípravného zápasu uskutečnila na zimáku druhá schůzka mezi zástupci klubu a fanklubu, za klub se tentokrát účastnil i majitel a hráč v jedné osobě, Jaromír Jágr.

Samolepková soutěž začíná

Abychom Vás motivovali v šíření naší slávy, rozhodli jsme se uspořádat Samolepkovou soutěž. Ta bude probíhat po celou základní část. Pokud se chcete zúčastnit proveďte následující. Nalepte někam kladenskou samolepku, vyfoťte jí a zašlete nám e-mail na adresu samolepkovasoutez@seznam.cz. Do předmětu zprávy uveďte Vaše jméno či přezdívku, pod kterou chcete soutěžit. Do zprávy pak znovu napište Vaše jméno či přezdívku, místo a datum, kde byla fotka pořízena. No a hlavně nezapomeňte do přílohy dát foto. Pokud e-mail nesplní všechny potřebné náležitosti, fotka nebude zařazena do soutěže.

K zemi, vztyk aneb přijede k nám armáda

Po čtvrtfinále nás čeká soupeř zvučnějšího jména, Dukla Jihlava.

S kým se utkáme aneb Ústí na tribunách

Pojďme se podívat, jak to s naším čtvrtfinálovým soupeřem vypadá na tribunách.

Hráčem měsíce listopadu je Ladislav Zikmund. Gratulujeme! Na otázky fanoušků Ziki odpovídal v tradičním off-line dotazníku.

Prostějov - sobota 17.11.
Havířov - sobota 24.11.
Třebíč - středa 28.11.

(vše individuálně)

Fanshop Rytíři

Dresy (+ další věci a novinky) pro sezónu 2018-19  (včetně těch výročních) již v prodeji!