Blog uživatele Mat

heslovité informace za schůzky

Pro ty z vás, kteří se nemohli dostavit na středeční setkání s vedením klubu jsem tak narychlo v bodech sepsal, co se řešilo. Není to vyčerpávající info, spíš tak pro představu.

Proč na mě klub sere? aneb jak jsem dal 2000 za permici, ale musím chodit načerno

Celá anabáze mých problémů začala vlastně už v den prvního přípravného utkání. Permanentky šly do prodeje až v tento den. Bohužel ne od slibované půlnoci. V poledne, jen několik hodin před prvním utkáním stále nešlo permanentku koupit a už tehdy jsem považoval za chybu, že klub se k tomu nijak nevyjádřil. Nicméně nakonec se předprodej přeci jen spustil, tak jsem narychlo objednával permanentku v práci.

Schůze s vedením – druhé pokračování aneb informační okénko je opět zde

V úterý 31.7. se po skončení prvního přípravného zápasu uskutečnila na zimáku druhá schůzka mezi zástupci klubu a fanklubu, za klub se tentokrát účastnil i majitel a hráč v jedné osobě, Jaromír Jágr.

Samolepková soutěž začíná

Abychom Vás motivovali v šíření naší slávy, rozhodli jsme se uspořádat Samolepkovou soutěž. Ta bude probíhat po celou základní část. Pokud se chcete zúčastnit proveďte následující. Nalepte někam kladenskou samolepku, vyfoťte jí a zašlete nám e-mail na adresu samolepkovasoutez@seznam.cz. Do předmětu zprávy uveďte Vaše jméno či přezdívku, pod kterou chcete soutěžit. Do zprávy pak znovu napište Vaše jméno či přezdívku, místo a datum, kde byla fotka pořízena. No a hlavně nezapomeňte do přílohy dát foto. Pokud e-mail nesplní všechny potřebné náležitosti, fotka nebude zařazena do soutěže.

K zemi, vztyk aneb přijede k nám armáda

Po čtvrtfinále nás čeká soupeř zvučnějšího jména, Dukla Jihlava.

S kým se utkáme aneb Ústí na tribunách

Pojďme se podívat, jak to s naším čtvrtfinálovým soupeřem vypadá na tribunách.

Na semifinále do Jihlavy
pátek 22.3.

Odjezd 13:00. Cena 400,- /450,-. Podrobné info ZDE. Vstupenky pro bus budou zajištěny. Individuální výjezdníci zakoupí vstupenky ON-LINE ZDE

TERMÍNY PLAY-OFF
Semifinále:

(1 - 4, 2 - 3)
15.,16.,19.,20.,22.,24.,26.3.

Hráčem měsíce února je Ladislav Zikmund.
Tuto sezonu už počtvrté.
Na další pocty je ale času dost, teď válčíme v play-off. Držíme palce jemu i celému mančaftu. Hrajte srdcem, my jsme s Vámi!