Blog uživatele Mat

Schůze s vedením – druhé pokračování aneb informační okénko je opět zde

V úterý 31.7. se po skončení prvního přípravného zápasu uskutečnila na zimáku druhá schůzka mezi zástupci klubu a fanklubu, za klub se tentokrát účastnil i majitel a hráč v jedné osobě, Jaromír Jágr.

Samolepková soutěž začíná

Abychom Vás motivovali v šíření naší slávy, rozhodli jsme se uspořádat Samolepkovou soutěž. Ta bude probíhat po celou základní část. Pokud se chcete zúčastnit proveďte následující. Nalepte někam kladenskou samolepku, vyfoťte jí a zašlete nám e-mail na adresu samolepkovasoutez@seznam.cz. Do předmětu zprávy uveďte Vaše jméno či přezdívku, pod kterou chcete soutěžit. Do zprávy pak znovu napište Vaše jméno či přezdívku, místo a datum, kde byla fotka pořízena. No a hlavně nezapomeňte do přílohy dát foto. Pokud e-mail nesplní všechny potřebné náležitosti, fotka nebude zařazena do soutěže.

K zemi, vztyk aneb přijede k nám armáda

Po čtvrtfinále nás čeká soupeř zvučnějšího jména, Dukla Jihlava.

S kým se utkáme aneb Ústí na tribunách

Pojďme se podívat, jak to s naším čtvrtfinálovým soupeřem vypadá na tribunách.

na Slavii - v sobotu 22.9.
Individuálně / vlakem. VSTUPENKY NEZAJIŠŤUJEME! Kupujte přes ON-LINE předprodej ZDE. Podrobné info ZDE

do Budějovic - ve st 26.9.
Bude bus? Zatím to nevypadá, ale jsme připraveni ho udělat. Případný odjezd 13:30 od ZS. Cena 450,-/ 500,-. Pokud máte zájem hlašte se. Uzávěrka přihlášek v pondělí 12:00! VSTUPENKY pro sólo výjezdníky budou zajištěny. Nutná platba předem. Podrobné informace ZDE. Uzávěrka taktéž v pondělí 12:00!

Fanshop Rytíři

Dresy (+ další věci a novinky) pro sezónu 2018-19  (včetně těch výročních) již v prodeji!