Zprávy z rubriky Hokej na portálu ČT sport
Aktualizace: před 13 min 34 sek

Bartošák: Když hrajeme zodpovědně z defenzivy, máme šanci přehrát každého

22. Září 2017 - 22:00

Až šestému týmu se povedlo porazit chomutovské Piráty v letošní sezoně. Vítkovice jako první získaly skalp Severočechů a potvrdily povedený start. Zasloužil se o to také brankář Ostravanů Patrik Bartošák, vítkovická jednička v brance vychytala vítězství 2:1 v prodloužení a připomněla, že se Vítkovicím proti neporaženým celkům v začátcích sezon daří.

Pardubice přišly o třígólový náskok, přesto přestřelku s Jihlavou zvládly

22. Září 2017 - 20:47

Hned dvanáct branek viděli diváci v Pardubicích, kde domácí Dynamo přestřílelo Jihlavu 7:5. Východočeši si čtyřmi zásahy v první části hry vytvořili zdánlivě pohodlný náskok, Dukla ale dokázala na začátku třetí třetiny vyrovnat. Na dva góly Tomáška a další zásah Kauta v závěrečném dějství už ale Jihlava odpověď nenašla. Pardubice zabraly po třech duelech bez bodu a na jedenáctém místě tabulky se bodově dotáhly na svého soupeře.

Chomutov přišel o neporazitelnost, Hradec je ve formě. Pardubice zvládly přestřelku s Jihlavou

22. Září 2017 - 20:46

Šesté kolo extraligy nabídlo ukončení některých týmových sérií. Chomutov přišel v duelu s Vítkovicemi o neporazitelnost a padl s Ostravany v prodloužení. Zato Plzeň konečně dokázala napotřetí zvítězit na ledě soupeře, když Západočeši vyhráli v Mladé Boleslavi. Olomoucký brankář Branislav Konrád zase dlouho pomýšlel v souboji proti Hradci Králové na třetí nulu v řadě, ale Východočeši nakonec zápas otočili v závěrečné části třemi brankami a připsali si třetí triumf za sebou.

Hradec potvrdil formu a otočil duel v Olomouci

22. Září 2017 - 20:16

Po rozpačitém úvodu sezony se forma Hradce Králové zvedá. Východočeši si po skalpu Olomouce po výsledku 3:1 připsali třetí výhru v řadě, vítěznou branku zaznamenal Vopelka. Hanáci přitom vedli od 27. minuty po trefě Buriana v oslabení a dlouho to vypadalo na třetí čisté konto za sebou brankáře Konráda. Hradec však skóre otočil ve třetí třetině, když obrat načal Zigo a do prázdné branky přidal pojistku za stavu 2:1 kapitán Bednář.

Plzeň konečně venku zvítězila, výhru v Boleslavi vystřelil v prodloužení Gulaš

22. Září 2017 - 20:07

Napotřetí už Plzeň na venkovních kluzištích dokázala zvítězit a po triumfu 3:2 v prodloužení si z Mladé Boleslavi odváží dva body. Alespoň bod zachránil Středočechům Žejdl, který si po srovnání na 2:2 v 58. minutě vynutil prodloužení. V nastavení se ale prosadila produktivní dvojice Škody ve složení Mertl–Gulaš, druhý jmenovaný rozhodl o výhře Plzně třetí brankou v sezoně.

Tyborův gól v prodloužení připravil Chomutov o neporazitelnost

22. Září 2017 - 20:06

Hokejisté Chomutova okusili v šestém kole poprvé porážku, když v domácím prostředí prohráli s Vítkovicemi 1:2 v prodloužení. O vítězství Moravanů rozhodl v 63. minutě Radoslav Tybor. Piráti dál vedou extraligou tabulku, druhý Třinec ale zaostává už pouze o bod, Vítkovice zůstaly čtvrté.

Berani ukončili sérii porážek, Litvínov udolali 3:2

22. Září 2017 - 19:54

První vítězství v sezoně v základní hrací době si v šestém extraligovém kole připsali hokejisté Zlína. Berani na domácím ledě udolali Litvínov 3:2 a ukončili tak sérii čtyř porážek za sebou. O výhře Valachů rozhodl 38 sekund před koncem třetí třetiny útočník Pavel Kubiš.

Mrázek lovil puky, Hertlovi se dařilo lépe a pomohl porazit Las Vegas

22. Září 2017 - 9:25

Petru Mrázkovi se přípravný duel jeho Detroitu s Chicagem příliš nepovedl a na ledě byl u všech šesti inkasovaných branek (1:6). V dalším ze zápasů se Tomáš Hertl gólem a asistencí podílel na výhře San Jose nad nováčkem Vegas Golden Knights (5:2).

Mrázek lovil puky, Hertlovi dařilo lépe a pomohl porazit Las Vegas

Mrázek lovil puky ze sítě, Hertlovi dařilo lépe a pomohl porazit Las Vegas

Vítkovice touží ukončit vítěznou sérii Chomutova, Pardubice vyzvou nováčka z Jihlavy

22. Září 2017 - 6:30

Praha - Hokejisté Vítkovic budou v 6. kole extraligy dalším týmem, který se pokusí získat skalp Chomutova. Domácí Piráti překvapivě vedou tabulku a jako jediní ještě neprohráli. V Pardubicích na sebe narazí dva tradiční soupeři, Dynamo přivítá nováčka z Jihlavy. Pro oba celky půjde o první souboj od baráže, v níž si na jaře zajistily účast mezi elitou.

Vítkovice chtějí ukončit vítěznou sérii Chomutova, Pardubice vyzvou nováčka z Jihlavy

Gernát s Barinkou oficiálně končí ve Spartě, s pražským klubem rozvázali smlouvy

21. Září 2017 - 21:09

Praha - Hokejoví obránci Michal Barinka a Martin Gernát definitivně skončili v pražské Spartě. Oba se s týmem nepřipravovali už od července a nyní po dohodě rozvázali s klubem smlouvy. Uvedly to oficiální stránky Sparty.

Hokejovým Pardubicím město půjčilo další miliony. Situace je kritická, říká primátor

21. Září 2017 - 19:54

Další půjčka přijde na konto hokejových Pardubic. Extraligový klub Hockey Club Dynamo Pardubice od města obdržel 15 milionů korun, aby mohl splatit dluhy vůči Rozvojovému fondu Pardubice, který vlastní hokejovou arénu. Finanční stav klubu je dokonce natolik bídný, že podle ekonomických hledisek splňuje podmínky pro podání návrhu na insolvenci.

Hokejisté Los Angeles Kings a Vancouveru Canucks se střetli v Číně

21. Září 2017 - 19:47

Vůbec poprvé se střetly dva kluby NHL v Číně. V přípravě na sezonu se v Šanghaji utkali hokejisté Los Angeles a Vancouveru. Tým z LA zvítězil 5:2, když dvěma góly včetně vítězného rozhodl zápas útočník Tanner Pearson. Tři asistence si připsal bek Jake Muzzin. Oba týmy se střetnou ještě v sobotu od 9:30 SELČ v Pekingu.

Oceláři přehráli Liberec 5:2 a doma jsou i nadále stoprocentní

21. Září 2017 - 16:58

V předehrávce 6. kola extraligy porazil Třinec na domácím ledě Liberec 5:2. Oceláři prolomili neúspěšnou sérii utkání se Severočechy. Na výhru s tímto sokem v domácím prostředí čekali Oceláři od začátku února 2015. Střelcem vítězného gólu byl v 45. minutě Jiří Polanský, který tak Třinci i v třetím domácím utkání sezony zajistil plný bodový zisk.

Oceláři přehráli Liberec 5:2, Severočeši stále čekají na venkovní vítězství

V předehrávce 6. kola extraligy porazil Třinec na domácím ledě Liberec 4:2. Oceláři prolomili neúspěšnou sérii utkání se Severočechy. Na výhru s tímto sokem v domácím prostředí čekali Oceláři od začátku února 2015. Bílí Tygři prohráli třetí duel z dosavadních šesti utkání, Třinec zvítězil v letošní sezoně počtvrté. Připravujeme podrobnosti.

ŽIVĚ: Třinec - Liberec 3:2

V předehrávce 6. kola extraligy hostí Třinec na domácím ledě hokejisty Liberce. Oceláři podlehli Liberci sedmkrát z posledních osmi utkání a doma na výhru s tímto sokem čekají dokonce od začátku února 2015. Právě Liberečtí vstoupili do utkání lépe, když se ve 3. minutě trefil Adam Dlouhý. Oceláři dokázali odpovědět hned za tři minuty v přesilové hře brankou Tomáše Marcinka, druhý gól Třince přidal ve 26. minutě Martin Adamský. Vyrovnávací branku Bílých Tygrů vstřelil v 39. minutě Martin Bakoš. Do vedení 3:2 poslal Oceláře Jiří Polanský. Přímý přenos utkání Třinec - Liberec vysílá živě ČT sport a web ctsport.cz.

ŽIVĚ: Třinec - Liberec 2:2

V předehrávce 6. kola extraligy hostí Třinec na domácím ledě hokejisty Liberce. Oceláři mají se Severočechy v posledních dvou letech negativní bilanci. Liberci podlehli sedmkrát z posledních osmi utkání a doma na výhru s tímto sokem čekají dokonce od začátku února 2015. O vítězství se snaží i Bílí Tygři, kteří v letošní sezoně venku ještě nedokázali bodovat ani skórovat. Oceláři dokázali odpovědět hned za tři minuty v přesilové hře brankou Tomáše Marcinka, druhý gól Třince přidal ve 26. minutě Martin Adamský. Vyrovnávací branku Bílých Tygrů vstřelil v 39. minutě Martin Bakoš. Přímý přenos utkání Třinec - Liberec vysílá živě ČT sport a web ctsport.cz.

ŽIVĚ: Třinec - Liberec 2:1

V předehrávce 6. kola extraligy hostí Třinec na domácím ledě hokejisty Liberce. Oceláři mají se Severočechy v posledních dvou letech negativní bilanci. Liberci podlehli sedmkrát z posledních osmi utkání a doma na výhru s tímto sokem čekají dokonce od začátku února 2015. O vítězství se snaží i Bílí Tygři, kteří v letošní sezoně venku ještě nedokázali bodovat ani skórovat. Oceláři dokázali odpovědět hned za tři minuty v přesilové hře brankou Tomáše Marcinka. Průběh utkání ve prospěch Třince otočil Martin Adamský, který ve druhé třetině poslal Oceláře do vedení 2:1. Přímý přenos utkání Třinec - Liberec vysílá živě ČT sport a web ctsport.cz.

CHYSTÁME SE

do K. Varů pondělí 25.9.

Naplníme autobus? Předpokládaný odjezd v 15:00 od Zimáku. Cena (včetně vstupenky): 200,- pro členy Fanklubu a permanentkáře / 250,- pro ostatní. Abychom bus mohli vypravit musí být do neděle 15:00 přihlášeno alespoň 35 zájemců. Info a přihlášky ZDE!