Fanklub

Fanklub Poldi Kladno zapsaný spolek je nezávislé zájmové sdružení příznivců kladenského hokeje, které vzniklo na jaře roku 2002 jako důsledek pozvolného upadání jeho úrovně, se kterým jsme se nechtěli a nemohli smířit.

Názvem Poldi bychom rádi zachovali historickou návaznost a tradici, kterou zde cítíme, protože tato značka vždy byla (a doufáme, že je i bude) spjata s naším regionem a přispívala k jeho proslulosti. Věříme, že i s vaší pomocí dokážeme uskutečnit alespoň část našich plánů, kterými jsou:

- Podpora A mužstva HC Kladno
- Sdružování fanoušků kladenského sportu
- Podpora a propagace kladenského hokeje, města Kladna a jeho regionu
- Spolupráce s dalšími neziskovými organizacemi
- Pozvednutí regionálního cítění a zdravého patriotismu na Kladensku
- Pořádání sportovních, kulturních nebo jiných společenských akcí za účelem výše uvedených

Členem Fanklubu se může stát každý, kdo souhlasí s našimi zájmy a respektuje stanovy sdružení (viz. příloha pod článkem). Stačí, když zaplatíte vstupní příspěvek, dodáte své aktuální foto a vyplníte přihlášku, kterou nám předáte ve dvou kopiích (ke stažení pod článkem). V případě nedosažení věku 15 let je nutný písemný souhlas zákonného zástupce.

Jednorázový vstupní poplatek činí 1300,- Kč v němž je zahrnut i členský příspěvek na jednu sezónu. Příspěvek na každou další sezonu se poté pohybuje vždy ve výši 100-300 Kč (letos stejně jako několik uplynulých sezon 150,-). Platí se hotově nebo převodem na účet (č. 193301669/0300) a jeho platbu je možno po dohodě rozdělit do dvou částí (září/prosinec). Noví členové obdrží dres a tričko Fanklubu (jsou zahrnuty v ceně příspěvku). Obratem vám bude vystavena legitimace, která bude zaručovat:

* slevu na dopravu na vybraná utkání HC na ledě soupeře
* dres, tričko a případně další reprezentační a propagační předměty klubu a fanklubu
* informace a účast na všech akcích fanklubu
* exkluzivní záležitosti a příležitosti

Bližší informace podají:

* Jaroslav Zelenka - tel.: 608 481 451, e-mail: zeli (zavináč) c-mail.cz
* Jiří Říha - tel.: 605 216 028, e-mail: georgino.jr (zavináč) seznam.cz
* Hynek Štěpánek - tel.: 602 713 307, e-mail.: xplech (zavináč) seznam.cz

- - -

Stav zaplacených příspěvků na aktuální sezónu ke dni 30. 4. 2018: Příspěvky 2017-18

Uplynulé sezóny zde:

Příspěvky 2016-17   Příspěvky 2015-16   Příspěvky 2014-15   Příspěvky 2013-14   Příspěvky 2012-13   Příspěvky 2011-12

přihláška fanklub.pdf199.67 KB
Stanovy_HFKPK.pdf4.36 MB
Zapis_VH.jpg693.36 KB

na Slavii - v sobotu 22.9.
Individuálně / vlakem. VSTUPENKY NEZAJIŠŤUJEME! Kupujte přes ON-LINE předprodej ZDE. Podrobné info ZDE

do Budějovic - ve st 26.9.
Bude bus? Zatím to nevypadá, ale jsme připraveni ho udělat. Případný odjezd 13:30 od ZS. Cena 450,-/ 500,-. Pokud máte zájem hlašte se. Uzávěrka přihlášek v pondělí 12:00! VSTUPENKY pro sólo výjezdníky budou zajištěny. Nutná platba předem. Podrobné informace ZDE. Uzávěrka taktéž v pondělí 12:00!

Fanshop Rytíři

Dresy (+ další věci a novinky) pro sezónu 2018-19  (včetně těch výročních) již v prodeji!