Fanklub

Fanklub Poldi Kladno zapsaný spolek je nezávislé zájmové sdružení příznivců kladenského hokeje, které vzniklo na jaře roku 2002 jako důsledek pozvolného upadání jeho úrovně, se kterým jsme se nechtěli a nemohli smířit.

Názvem Poldi bychom rádi zachovali historickou návaznost a tradici, kterou zde cítíme, protože tato značka vždy byla (a doufáme, že je i bude) spjata s naším regionem a přispívala k jeho proslulosti. Věříme, že i s vaší pomocí dokážeme uskutečnit alespoň část našich plánů, kterými jsou:

1. podpora A mužstva HC Kladno
2. sdružování fanoušků kladenského sportu
3. podpora a propagace kladenského hokeje, města Kladna a jeho regionu
4. spolupráce s dalšími neziskovými organizacemi
5. pořádání sportovních, kulturních nebo jiných společenských akcí
6. pozvednutí regionálního cítění a zdravého patriotismu na Kladensku

Členem Fanklubu se může stát každý, kdo souhlasí s našimi zájmy a respektuje stanovy sdružení (viz. příloha pod článkem). Stačí, když zaplatíte vstupní příspěvek, dodáte své aktuální foto a vyplníte přihlášku, kterou nám předáte ve dvou kopiích (ke stažení pod článkem). V případě nedosažení věku 15 let je nutný písemný souhlas zákonného zástupce.

Jednorázový vstupní poplatek činí 1300,- Kč v němž je zahrnut i členský příspěvek na jednu sezónu. Příspěvek na každou další sezonu se poté pohybuje vždy ve výši 100-300 Kč (letos stejně jako několik uplynulých sezon 150,-). Platí se hotově nebo převodem na účet (č. 193301669/0300) a jeho platbu je možno po dohodě rozdělit do dvou částí (září/prosinec). Noví členové obdrží dres a tričko Fanklubu (jsou zahrnuty v ceně příspěvku). Obratem vám bude vystavena legitimace, která bude zaručovat:

* slevu na dopravu na vybraná utkání HC na ledě soupeře
* dres, tričko a případně další reprezentační a propagační předměty klubu a fanklubu
* informace a účast na všech akcích fanklubu
* exkluzivní záležitosti a příležitosti

Bližší informace podají:

* Jaroslav Zelenka - tel.: 608 481 451, e-mail: zeli (zavináč) c-mail.cz
* Jiří Říha - tel.: 605 216 028, e-mail: georgino.jr (zavináč) seznam.cz
* Hynek Štěpánek - tel.: 602 713 307, e-mail.: xplech (zavináč) seznam.cz

- - -

Stav zaplacených příspěvků na aktuální sezónu ke dni 17. 11. 2017: Příspěvky 2017-18

Uplynulé sezóny zde:

Příspěvky 2016-17   Příspěvky 2015-16   Příspěvky 2014-15   Příspěvky 2013-14   Příspěvky 2012-13   Příspěvky 2011-12

přihláška fanklub.pdf199.67 KB
Stanovy_HFKPK.pdf4.36 MB
Zapis_VH.jpg693.36 KB

Hráčem měsíce října jsme zvolili Jakuba Strnada. Gratulujeme! Kuba byl hostem tradičního off-line rozhovoru. K počtení ZDE.

na Slavii - sobota 18.11.
Individuálně / vlakem. POZOR VÝLUKA: V úseku Kladno – Praha-Bubny Vltavská zavedena náhradní autobusová doprava! Info zde. Doporučený spoj: 13:15 (náhr. bus 133 z nádraží ČD Kladno), pak z Veleslavína metro A směr Strašnická, poté tram 7 na Kubánské nám. POZOR 2! Začátek v 15:00! Podrobné info ZDE. Vstupenky každý sám na místě u pokladen.

do Českých Budějovic - středa 22.11.
Naplníme autobus? Předpokládaný odjezd ve 14:00 od ZS, cena 350,-/ 400,-. Bus bude vypraven pokud bude do uzávěrky (pondělí 20.11. 18:00) závazně přihlášeno alespoň 35 zájemců. Hlašte se ZDE a sledujte info.