Lampárna


Autor: zeliii - Datum: 10 listopad 2017

Kniha přání a stížností alias Nad dopisy diváků neboli Vaše dopisy v koši nekončí! Pište Sally :) Anebo si můžete stěžovat na Lampárně!
Máte dotaz na vedení klubu? Připomínku k fungování nebo nefungování čehokoliv? Nápad na vylepšení? Vaše dotazy a náměty se budeme pokoušet reflektovat a tlumočit na příslušná místa. A pravidelně, zhruba jednou měsíčně, na ně přinášet odpovědi. Zpětná vazba je k dispozici, tak sem s tím:

Steven_77
příspěvků: 47
3. Říjen 2022 - 17:26
Prodej vstupenek

Zdravím, nevím jestli to tu ještě funguje, ale zkusím se zeptat / vznést podnět k prodeji vstupenek ... Moje situace : mám permici na sezení sektor 10, vedle mě jsou neobsazená místa a občas bych někoho vzal ssebou, na vedlejší místo ... Ale v prodeji lístků není žádný systém, pokaždé se prodej spustí v jiný den a jiný čas :-( a tak jsou vždycky místa do nejlepšího sektoru hned pryč a tak buďto nebudeme sedět pohromadě, nebo si budeme muset koupit 2 lístky do jiného sektoru a nevyužijeme místo s permicí :-( Koupit další permici s tím, že někdo půjde párkrát za sezonu nedává smysl... A tak se ptám, šlo by dát permanenkářům do mailu předem vědět, kdy se prodej spustí, případně v tom vytvořit nějaký systém, aby to bylo vždy stejně ? Díky

- -

Sice se zpožděním, ale předávám na příslušná místa, odpověď zveřejníme zde. Díky za dotaz (Zeliii)

Mat
Obrázek uživatele Mat
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 727
11. Srpen 2021 - 10:17
Ingolstadt

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli nemáte (a případně kdy by bylo) nějaké info o plánovaném zápase v Ingolstadtu, které bychom dle rozpisu měli hrát v neděli 22.8. Stále to platí (covid nic nezměnil)? Nevíte jestli bude umožněn vstup hostujícím fanouškům? Díky za případné info

- -
(21.8.) Zelí: vyřízeno, pořešeno

putin chujlo!
Ostatně soudím, že Jágr musí ve vedení klubu skončit.

Adam_Soukup
Obrázek uživatele Adam_Soukup
příspěvků: 6
15. březen 2021 - 10:50
Rekonstrukce - ledová plocha

Ahoj,
Rozměry ledové plochy zůstanou naprosto stejné. Šířka ani délka se upravovat nebude.
Děkuji a přeji hezký týden :-)

Joseruzer
příspěvků: 123
12. březen 2021 - 17:14
Dotaz

Ahoj.
Děkuji za skvělou tiskovku před play off, představení nové identity a podrobné vysvětlení. Během debaty o rekonstrukci zimního stadionu mě napadla jedna otázka kterou si tu s dovolením odložím :)
Zůstanou rozměry ledové plochy stejné i po rekonstrukci, či se nějak bude hýbat i s délkou či šířkou kluziště? Mnohokrát děkuji za případnou odpověď :)

Jirka19
příspěvků: 1358
25. leden 2021 - 23:57
Adam

Soutěže mám rád a těším se :-)

Adam_Soukup
Obrázek uživatele Adam_Soukup
příspěvků: 6
25. leden 2021 - 19:33
permice sezóna 21/22

Ahoj,

Je to téma, které samozřejmě máme na mysli a snažíme se ho téměř každý den vyhodnocovat. Nyní ale netušíme, kolik zápasů budeme moci odehrát s diváky a kolik utkání ve finálním součtu sehrajeme bez nich. Máme na stole několik variant, ale chceme počkat do konce sezony, kdy budeme mít k dispozici veškerá data, na jejichž základě se rozhodneme. Nyní jsme ve spolupráci s partnery připravili pro naše permanentkáře jednu soutěž, o které je každý informován individuálně. Kdo zatím nebyl, určitě bude a věřím, že alespoň touto formou Vám trochu zpříjemníme toto období :-)

V tuhle chvíli mají naši permanentkáři možnost sledovat naše utkání na portálu HokejkaTV zdarma, a to do doby, než budou moci na zimní stadion.
Jsem optimista a věřím, že se ještě na stadionu potkáme, alespoň v nějakém procentuálním naplnění haly.

Velice si vážíme Vaší podpory!

dEst
příspěvků: 1100
24. leden 2021 - 19:36
permice sezóna 21/22

Ahoj,

mám dotaz na vedení jak bude reagovat na situaci ohledně permanentkářů, protože to vypadá, že na stadion se asi v současné sezóně včetně playoff už těžko dostaneme :( vzhledem k situaci a opatřením, které se dle posledních informací budou rozvolňovat horko těžko.

Dotaz posílám, protože jinde a to konkrétně plzeňáci už to tak nějak řeší:

https://www.hcplzen.cz/clanek.asp?id=Informace-pro-drzitele-permanentek-...

Díky za odpověď.

Judlis
Obrázek uživatele Judlis
příspěvků: 51
14. prosinec 2020 - 14:34
Kornman

Ahoj,

omlouvám se za pozdní odpověď, dotaz mi přeposlal Zelí, tak na něj hned reaguji.

Jednání s partnery probíhá v podstatě ve stejném koloběhu, jako tomu bylo v letech minulých a každý v klubu má svůj podíl a úlohu v těchto věcech. Hodně se toho odvyjí od předešlých spoluprací s JJ68 (např. zmíněný Kaufland), ale další podrobnosti jsou pochopitelně interní.

Od letošní sezony jsme začali vytvářet magazín Business Zone a v minulém týdnu vyšlo druhé číslo tohoto čtvrtletníku - https://rytirikladno.cz/files/2_dil_BZ.pdf .

V něm se mimo jiné dočtete i doplňující informace, které v mé odpovědi nezazněly.

Dostal jsem také pár dotazů od Zelího, které níže ve stručnosti položím znovu společně s odpovědí:

1) Neodehraje se něco v období 17.12.- 5.1.? V tomto období je dlouhá pauza, ve které jsme chtěli jeden zápas předehrát, ale nakonec to nedopadlo na domluvě a hrát se tedy nebude. Kdyby se něco změnilo, určitě dáme vědět.

2) Bude dál Barinka na střídavé starty? V tuto chvíli tato možnost není, a to po jeho odchodu z Vítkovic do Brna. Pokud by se něco změnilo, budeme o tom informovat.

3) Bude dál vysílán pořad Třetina mimo led? Před chvílí skončil díl s Nickem Hlavou. On měl být hostem už 2x, ale jednou se musel omluvit on, podruhé jsme řešili technické problémy a tak to vyšlo až napotřetí, avšak v nevšedním čase v pondělí. Aby těch peripetií nebylo málo, v průběhu vysílání spadl celosvětově YouTube a celý záznam je tak jen na Facebookové stránce klubu. To je pár informací ze zákulisí :-) Další díly? Chystáme popravdě jen jeden, a to s Jaromírem, který bychom rádi stihli do Vánoc, pravděpodobně tento pátek, ale termín ještě upřesníme.

Chystáme poslední díl z toho důvodu, že Třetina mimo led měla zpestřit období fanouškům, když se nehrálo. My bychom ve vysílání i pokračovali, ale je to organizačně i technicky náročné a z toho důvodu Třetina mimo led skončí po odvysílání dílu s Jardou, ale není vyloučeno, že se v budoucnu vrátí.

Na závěr bych ještě rád zmínil, že se vás snažíme informovat v maximálním rozsahu a některé informace, které tu zazněly, zazní oficiálně přes klubové kanály v blízké době, a to v návaznosti na další informace, které jsou teď, řekněme, interní - tak jen aby to nevyznělo, že třeba o Barim oficiálně neinformujeme.

Kdyby vás zajímalo cokoliv dalšího, neváhejte se zeptat.

Lukáš :-)

kornman
Obrázek uživatele kornman
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 535
3. prosinec 2020 - 11:45
Jednání se sponzory

Zdravím, v souvislosti s aktuálním úspěšným doplněním klubových sponzorů by mě zajímalo, jak vlastně taková jednání probíhají, a kdo za klub se v tom angažuje? Kdo např. jednal o spolupráci s Kaufem a DD? Je to čistě práce majitele, či se v pozadí pohybují ještě jiní, jako byl svého času pan Bartoš? Přeci jen ve vedení klubu těch lidí tolik nemáme, tak by mě takovéto okénko do vyjednávání a následného uzavírání partnerských smluv zajímalo :-)
Díky.

Judlis
Obrázek uživatele Judlis
příspěvků: 51
26. Říjen 2020 - 10:19
Aukce Steven_77

Ahoj,

měli jsme už X plánů jak dresy dražit - v posezonní akci v casinu, při autogramiádě Rytířů během "Dnů města Kladna" atd.

Vše kvůli koroně padlo. Aktuálně se tohle téma má tak, že máme ještě v záloze kompletní sadu bílých dresů (tu budete moci určitě získat), které bychom chtěli nějakým způsobem dostat aukcí mezi fanoušky. Určitě to nějak uděláme, ale nemáme konkrétní plán - ono se teď bohužel nic plánovat nedá. Dost pravděpodobně to ale bude online formou.

Modrá sada pak bude využita dle marketingových potřeb klubu - viz. soutěž o dres Austina.

S pozdravem

Lukáš

Steven_77
příspěvků: 47
25. Říjen 2020 - 8:04
Aukce dresů

Zdravím, zajímalo by mě, jak to bude s aukcí dresů z extraligové sezony? Jestli se čeká třeba až bude možnost to udělat v casinu po koroně? A také mě zarazilo, že v článku k dražbě zlatých dresů byla avizována aukce modré i bílé sady a teď byl třeba modrý dres Austina v soutěži, tak ten v aukci už asi nebude, když první modrou sadu dostali hráči na památku a druhá teď byla v soutěži... A víc už jich není...

Díky za reakci

Odkaz na článek kde je zmíněna aukce obou barevných variant :
https://www.rytirikladno.cz/clanek.asp?id=Chcete-originalni-zlate-dresy-...

Judlis
Obrázek uživatele Judlis
příspěvků: 51
12. Říjen 2020 - 9:18
Přenosy zdarma

Ahoj,

omlouvám se za opožděnou odpověď, ale od dneška nám dalších 14 dnů dává (bohužel) trochu prostoru v mimohokejovém dění.

Ale k přenosům zdarma... Taková byla naše vize, ale nakonec to neklaplo při jednání s BPA. Jsme proto alespoň rádi za to, že máme přenosy zdarma pro permanentkáře.

Těžko odhadovat další vývoj aktuální situace, ale pokusíme se udělat maximum proto, aby i v případě zápasů bez diváků jste měli co nejvíce možností, jak Rytíře sledovat. Jen připomínám, že jsme začali vysílat přímé přenosy na plátnu v restauraci na zimáku a pokud by se mohlo alespoň do restaurací, tato možnost tady z naší strany bude i nadále.

Děkuju, Lukáš

eLJay
příspěvků: 1514
3. Říjen 2020 - 10:22
Přenosy zdarma

Měl bych dotaz na přenosy zdarma na HokejkaTV. V článku, který informoval o obsahu předsezónní schůze fanklubu a členů vedení klubu bylo uvedeno "Klub Rytíři Kladno bude dělat vlastní TV přenosy, které budou snímány ze čtyř kamer a navíc komentovány. K dispozici budou zdarma na stránkách www.hokej.cz." Jenže tomu tak nebylo a nyní bylo uvedeno, že přenosy sice budou zdarma, ale jen na měsíc a jen pro permanentkáře. Takže nevím, co platí? Mohl by to někdo z klubu vyjasnit? Předem díky!

- -
(Zelí, 9.10.): Ahoj, pokusim se zjistit více, zatím se mi od Adama Soukupa nepodařílo získat nějaké resumé. Co vím, je to tak, že před sezonou to bylo nějak vymyšleno a nastaveno (jak jsme informovali v článku), jenže za ten měsíc se situace měnila, vzhledem k postupným vládním opatřením se do toho průběžně vkládala ta BPA/hokejka s tím, že budou přenosy pro permanentkáře zdarma a celé se to nějak průbežně řeší. Jakmile zjistím a budu vědět nějaký závěr, napíšu sem.

Harry
příspěvků: 409
16. Září 2020 - 10:44
Blbej dotaz

Zajímalo by mě když se udělá nějaké choreo kam to pak přijde ?Vyhazuje se to? Chápu ze je to asi neuskladitelne.Některá by šla použit opakovaně třeba Plekanec. Nebo by to bylo již trapné vytahovat choreo které již proběhlo . Díky za odpověď některá byla fakt povedena

_

(Zelí, 16.9.) Ahoj, jen v rychlosti. Mezi fanouškovskými skupinami se drží ta věc, že se choreo již opakovaně nevytahuje. Mohu být samozřejmě výjimky (byly a jsou i u nás), ale to dle důvodů každého tábora... u nás to byly i některé transparenty, je to spíš taková srdcová záležitost když se něco zopakuje. Např. s Plekym by se to určitě i hodilo, bohužel jak píšeš, je to neuskladnitelné.
Když se nám něco obzvláště povede, máme vždy nutkání tomu ještě prodloužit životnost, dvakrát jsme například zkoušeli ještě po utkání zavěsit tu plachtu ze sítenského mostu, ale to jsou spíš spontánní věci. Nijak to neskladujeme, ono to taky pak po vytažení a stažení vypadá všelijak, když po tom lidi různě šlapou, je to zmuchlané, potrhané...

kubikula
Obrázek uživatele kubikula
příspěvků: 791
12. Říjen 2019 - 11:07
Dotaz na klub

Na klubu mi asi nikdo neodpovi, ale mohli byste se nekdy zeptat proc se tolik otali s prodejem vstupenek? Je to pomerne nepohodlne kdyz musim kontrolovat jestli uz se prodavaji a na sezeni to neni uplne jedno jako na stani kdy je koupim. Idealni by bylo kdyby slo koupit listek treba na dalsi 3 zapasy nebo aspon spoustet prodej na dalsi hned po konci predchoziho at nejsou hlucha mista uplne bez prodeje a je aspon trochu predvidatelne kdy se da vstupenka zakoupit. To je jak kdyby ted letel Jarin do Ameriky a nemohl si koupit letenku protoze se jejich prodej teprve oznami neznamo kdy. Proste nepohodlne.
 
Lukáš Jůdl (17.10.): Vstupenky jsou v letošní sezoně vydány do prodeje 3 až 4 dny před utkáním, jelikož se nastavují ceny na jednotlivé zápasy (nejsou jednotné). Systém prodeje nastavil majitel klubu a chce ho takto držet.

zeliii
Obrázek uživatele zeliii
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 9226
Administrátor
24. Duben 2019 - 12:42
glum

s nějakými odpověďmi a sumáři počkáme tak do května, teď toho maj všichni plný kecky myslim

jen co se týká střechy - tak ta určitě letos nebude, ani to nebylo v plánu, hovořilo se o příští letní pauze
 
pokusim se pak zjistit co se dá

Jde přede mnou Kladeňák, divně nohy klade ňák ...

glum
příspěvků: 1013
23. Duben 2019 - 15:08
konec sezony

zdravím, v první řadě chci pogratulovat k postupu.. a měl bych 3 otázky:

1. vzhledem k pohyblivým a zvýšeným cenám (hlavně baráž) a větší návštěvnosti než jsme byli zvyklí, se chci zeptat jak jsme skončili po finanční stránce? Jestli jsme skončili v + nebo -?

2. co bude v plánu teď během 3 měsíců? Nemyslím tím snažit se podepsat hráče nebo sehnat nějaké posily.. ale co se týká třeba zimního stadionu? Protože dá se říct, že do začátku další (konečně extraligové) sezony zbývají tak 3 měsíce a to mi např na rekonstrukci střechy přijde strašně málo času.

3. návštěvnost.. asi to určitě ještě nevíte jaké budou ceny lístků, zájem fanoušků atd.. ale neobáváte se návštěvnosti? Protože mimo výlukových sezon jsme měli v extralize průměrnou návštěvnost vždy v rozmezí 2200 - 2700 což bylo suveréně nejhorší :-(

nicméně doufám, že se bude dělat vše pro to, aby ten hokejový boom tady pokračoval celou sezonu :-)

zeliii
Obrázek uživatele zeliii
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 9226
Administrátor
3. Duben 2019 - 12:31
moc tomu nerozumim

asi jde o to, že sleduje dění přes kostku a ne v reálu, tzn. požadavek nedávat tam animace během hry v 1. a 3. tř. ???

Jde přede mnou Kladeňák, divně nohy klade ňák ...

Surreal
Obrázek uživatele Surreal
příspěvků: 632
2. Duben 2019 - 23:21
VolfT

trochu chytnu za slovo .. asi myslíš první a třetí ... a když nejedou ruce tak vidíš? jstli jsem v těch místech někdy seděl tak při první výluce tátovi na klíně na dřevěný lavici..

Divoký rej chobotnic a motýlů ve stínu atomových hřibů!

Gimax
Obrázek uživatele Gimax
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 6976
27. březen 2019 - 22:19
VolfT

souhlas, sedíme kousek od sebe. Ale ta animace je stejně většinou k ničemu, protože ji tam dávají až na konci pokřiku :)

Lepší je nedoufat a být překvapen, než doufat a být zklamán.

VolfT
Obrázek uživatele VolfT
příspěvků: 145
25. březen 2019 - 21:24
Fandí celá hala

Mám takový podnět, sedím v sektoru za střídačkou domácích a od PO se rozjel takový nešfar a to je animace ''fandí celá hala'' a tleskající ruce. V první a druhé třetiny máme vlastně slepý úhel, kdy nevidíme vůbec na akce u brány. Bohužel režie tam teď velmi často dává tuto animaci a nevidíme vůbec nic. Chápu, že je to pro fandění v PO... nešlo by to při boji u mantinelu nebo v nějaký jiný vhodnější moment, kdy je stejně třeba fandit?

Surreal
Obrázek uživatele Surreal
příspěvků: 632
9. březen 2019 - 1:48
sestřihy

Já bych docela uvítal dvě veze sestřihů - short s gólama a long i s ostatníma důležitejma oamihama -goly, šance, fauly, vyolučení, ..prostě ty zajímavý věci .. občas to tam iž je, ale zrovna dneska mi goly nestačí, protoe zajímavýho byl mnohem víc .. a prokliávat se celym záznamem je vopruz

Divoký rej chobotnic a motýlů ve stínu atomových hřibů!

hofi
Obrázek uživatele hofi
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 1795
21. únor 2019 - 10:32
PO

úprava příspěvku...
raději jsem to smazal. Tohle budu řešit až po play off

NIKDY se NEVZDÁVAT!!!

pidajanda
Obrázek uživatele pidajanda
příspěvků: 152
30. leden 2019 - 22:55
zvuk

Chtěl bych se zeptat? Proč je tak neslyšet komentář pana Adama? myslím tím ozvučení stadionu? Trvá to už dlouho, na stadionu je to hrozně zahuhňané neboli přeřvané. Děkuji za odpověď

Vít Heral (8.2.): Ozvučení u nás do rekonstrukce nikdy nebude ideální, akustika haly je hodně specifická, rozhodně se to nedá srovnávat s ostatními stadiony nebo novými halami. Byť máme na stadionu kvalitní techniku a snažíme se to seštelovat v daných podmínkách na maximum, z každého místa na stadionu je vše slyšet trochu jinak. Co se týká kotle a tribuny na stání, šlo by to udělat tak, že by šlo ozvučení úplně nad tribunou vypnout, ale asi by to nebylo to pravé řešení. Nelze to v současnosti bez další (a nyní krátkodobé) investice optimalizovat lépe. S plánovanou opravou a rekonstrukcí střechy by se vše mělo rapidně zlepšit.
P.S. Vliv má i návštěvnost, pokud jsou tribuny plné, zvuk se tolik neodráží do ozvěny. Čili čím více lidí, tím lepší zvuk.
 

Marek

glum
příspěvků: 1013
12. prosinec 2018 - 12:27
asistence na kostce

Dobrý den, chci se zeptat jestli je možné, aby po vstřeleném golu se na kostce zobrazovalo i kdo má asistence? Od hlasatele to není buď vůbec slyšet nebo jak je zvykem není vůbec rozumět. A potom to musím hledat zpětně kdo měl vlastně asistence :-). Uvítal bych teda pokud by to bylo možné i informace za co je hráč vyloučen. Fauly jsou hodně i kde není puk nebo rozhodčí pískne úplně něco jiného než si myslí většina lidí a pak opět musím hledat co se vlastně stalo. děkuji za odpověď

Vít Heral (8.2.): Bereme jako dobrý podnět a zkusíme se nad tím zamyslet, jak to co nejlépe zařadit do toho „setu“ věcí, které se po vstřelení branky dějí. (animace → detail střelce → slavící fanoušci → opakovačka → hlasatel → animace střelce + moderátor) Ani kluci v režii většinou hned neví, kdo asistence má a také čekají na hlasatele. Zkusíme na tom zapracovat. Platí i pro hlášení trestů, ale ty už tam často bývají poté, co ukáže rozhodčí. (Na kostce bývá detail viníka nebo oběti :) faulu → příp. opakovaný záběr situace → trest resp. jeho typ → detail na trestnou)

zeliii
Obrázek uživatele zeliii
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 9226
Administrátor
27. Říjen 2018 - 0:43
Dnes odpol. jsem měl schůzku

Dnes odpol. jsem měl schůzku v kanclu, proběhlo několik témat, která jsme obšírně probrali už dřív na diskuzi a tedy se k tomu po čase vracím zde:

Komunikace s klubem - vždy fungovala na úrovni, budu se zasazovat o to, aby to tak bylo i nadále, mluvil jsem s klukama z vedení, snažej se na vše odpovídat, pokud tomu tak není, je na místě samozřejmě omluva - co šlo tak po urgenci zodpověděli diodatečně - viděl jsem maily které byly rozesílány ohledně permic (předprodej, avízo k vyzvednutí), Vítek to eviduje, databáze funguje (jestli jsou v ní aktuální údaje je ale další věc), jestliže někomu něco nepřišlo (a já jsem mezi těmito byl), tak je někde něco špatně a kluci se vynasnaží, aby tomu tak příště nebylo.

S tím souvisí informovanost - např. článek ohledně prodeje permic byl vždy (asi 3x) v průběhu aktualizován o nové, aktuální info. Což není úplně nejlepší způsob. Shodli jsme se, že ne každý čte stejný článek 3x a hledá v něm nějaké novinky, požádal jsem aby se toto zlepšilo/změnilo.

S tím souvisí často kladené dotazy - na webu klubu existuje rubrika Napište nám, kde je krom formuláře na dotaz i souhrn odpovědí na stále se opakující otázky. POkud tedy chodí maily s těmito otázkami, ne vždy je odpovídáno vyčerpávajícím způsobem. Formulář funguje obecně (jako adresa info@...), je vždy lepší s konkrétní věcí se obracet na konkrétní lidi v klubu.

Shrnutí - apeloval jsem na to, aby se tomu věnovali s dostatečnou péčí, pokud tedy i nadále někdo pocítí, že mu není poskytováno tolik pozornosti kolik by si představoval, obracejte se na mě, budu urgovat. Po letní několikatýdenní anabázi s jedním rumunem to nebude určitě nic složitého ;)

- - -

Bakaláře za permice - jak bylo slíbeno tak jest, akorát ne ke všem (opět včetně mě) se dostala informace, že má za prokázanou rychlost nákupu nárok na odměnu. Bude v dohledné době vyřešeno kontrolou seznamu vyzvednutých nebo nevyzvednutých odměn a opětovným informováním dotyčných formou mailu/sms. Tak si to hlídejme.

Sleva ve fanshopu na ochozu - podobná věc, tentokrát se nedávaly ani nerozesílaly žádné poukazy - je to prostě v rámci permice. Stačí ukázat.

Cokoliv potřebujete vědet, nebo se vám nezdá, pište sem, do Lampárny, zeptáme se, objasníme. Díky.

- - -

Další věci:

Aktuální marodka A-týmu - zlepšuje se, zítra tj. dnes by měl nastoupit už Patrik Machač, dál Šimon Jelínek, Jakub Strnad v průběhu týdne-deseti dnů, Jaromír se již také chystá ;) Kádr byse měl dát v dohledné době do původního stavu. Případné posily jsou stále v řešení.

TV utkání se Vsetínem - měli bychom v zákl. časti být ve třech přenosech. Podmínky, tj. den utkání, začátek apod. stanovuje ČT v rámci smlouvy s BPA, klub má pramalé pravomoci něco zásadně ovlivnit. Partnerství soutěže (a tedy klubu) s BPA však je dle slov vedení velkým přínosem. Krom jiného pro prezentaci partnerů.

před Vánoci se chystá opět utkání ve svátečních dresech i s následnou aukcí. Obdobně jako loni, ale vlastně jinak :) budou inovace, sledujte

Jde přede mnou Kladeňák, divně nohy klade ňák ...

glum
příspěvků: 1013
9. Říjen 2018 - 16:51
určování ceny vstupenek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, podle čeho nebo co je jako měřítko při určování cen vstupenek na domácí zápasy? Já beru zdražení po minulé sezoně, před sezonou se to napsalo jasně 80-130 stání.. ale moc nechápu pár zápasů a ceny vstupenek na ně.. dám příklady (ceny budu psát na stání) Frýdek Místek za 100.. jo jasně první zápas.. OK Dukla Jihlava za 130.. Jihlava, výroční dresy.. dobře ale i tak je to pořád první liga a JIhlava ani nemá takovou formu, že by dominovala lize, prostě průměrný tým. Takže mi to přijde hodně i tak Přerov, Prostějov za 100, 2 týmy který se asi budou snažit o semifinále.. ta cena mi i docela sedí co se kvalitou týká, ale nechápu srovnání s Havířovem. HAVÍŘOV za 110. 4 prohry z posledních 5 zapásů, bez formy, bez top hráčů, Jágr nehraje.. jsou na 10. místě.. a jde se na ně za víc než na Prostějov? :D nevím do jaké míry se nevědělo jestli nastoupí JJ, ale i tak nedokážu pochopit jak by to mohlo být dražší než Prostějov.. Neberte to jako stížnost, jen se ptám podle čeho se to určuje, protože tímto stylem pokud Jágr hrát nebude, tak návštěvnost si myslím dost klesne..
 
Jiří Kalla (27.10.): Co se týče vstupenek původní nápad byl takový, že se lehce zdraží kvůli přítomnosti JJ68 na Kladně. Abychom mohli získat peníze od tzv. „Hokejových turistů“. Jaromír ovšem sám přišel s nápadem v ČR nikdy nerealizovaným, takže jsme tak trošku průkopníci. V NHL je variabilní vstupné zcela normální. Zprvu mi to zaskočilo, ale poté jsem uznal stejnou věc. Ve všech ligách na světě jsou lepší zápasy a horší zápasy – zkrátka Kladno X Benátky v pondělí a Kladno X Budějky v sobotu – to jsou naprosto neporovnatelné zápasy.
Neporovnatelné v kategoriích – divácká atraktivnost, datum utkání, kvalita soupeře. Zkrátka v NHL je to běžná praxe, naopak v ChL jsme jen divný klub, co zvláštně zdražuje a zlevňuje?!
Pokud chcete poskytnout dobré podmínky pro Klub, tedy A-tým a mládež, je to stále ještě byznys. Tedy pokud se nám protne nabídka klubu a poptávka po lístkách vytvoří nám tržní cenu, za kterou se lístky objeví na pokladnách. Faktory které ovlivňují křivky nabídky a poptávky, tedy i závěrečnou cenu jsou mj. – Účast JJ68, Forma Týmu, Počasí, Datum, Svátky, Soupeř, část sezóny…….

Teta Kateřina
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 523
4. Říjen 2018 - 7:15
autobus

Přidávám se k dotazu na autobus, napadlo mně to samé v létě, když jsem deset dní jezdila po bulharských horách tímto :-) https://1url.cz/aM1q0 Pozornost opravdu budil, na návsi jedné zapadlé vesničky mstní usoudili, že je to "amerikánský autobus", asi podle barevnosti a hvězdičky na boku :-) Ještě že to nebyl autobus s ježkem, to bych na tu dovolenou snad neodjela.
 
Vít Heral (11.10.): Možnosti dopravce jsou v tomto omezené, autobus je využíván i na jiné dálkové spoje. Uznávám, že by to bylo fajn, ale v současnosti by pro nás byl soukromý bus spíše nákladným luxusem. Osobně bych třeba nechtěl, aby bus klubu většinu týdne jezdil někde jinde nebo třeba po Bulharsku - má jezdit jen s hokejkami, protože to je TEN bus. :) Co ale letos už snad konečně klapne, je reklamní bus MHD, který bude s rytířskými polepy jezdit po městě.

Vítězem není ten, kdo nikdy neprohrál. Ale ten, kdo se nikdy nevzdal.

kornman
Obrázek uživatele kornman
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 535
2. Říjen 2018 - 16:31
Komunikace + Autobus

V sobotu po zápase jsme si šli dát pivko do hospy na zimáku, venku si připravuju peníze, a když vlezu dovnitř, tak koukám, že se opět jako loni vydává vítězné pivko zdarma oproti permici/vstupence. Nikde na ofiko webu jsem nenašel, že by tato akce byla prodloužena do letošní sezony ..... neopomněl někdo něco komunikovat? Nebo je to jen akce hospody na zimáku? Nejde mi o peníze, ale jsem překvapen, že toto zapadlo. Druhý dotaz už jsem se v předešlých sezonách ptal na klub, ale zeptám se znovu - proč jako jedni z mála klubů ELH + Chance ligy nejezdíme autobusem s velkým logem rytířů na boku? Kdejaký pralesní klub přijede na Kladno s polepeným busem a vypadá to skvěle. Chápu, že náš modrý Irisbus objednáváme od ČSAD/Arrivy, ale pokud jsou náš sponzor, tak i pro ně by to byla velká reklama, že vozí hokejový klub. Kdykoliv jede něco takového po dálnici, člověk si toho všimne. V našem případě tomu tak není, a přijde mi chyba neprezentovat klub takovýmto způsobem, když to jde i u oproti nám malým klubům bez ambicí .... Předem díky.

Vít Heral (11.10.): Ahoj, v letošní sezoně je vítězné pivo jen v hospodě na zimáku, která se domluvila napřímo s pivovarem. Pravdou je, že mi to kluci z hospody nějak opomněli říct a já si toho nevšimnul, protože když už si tam pro jedno dojdu, nemám lístek ani permici… :)

(Odpověď na bus - viz výše)
 

glum
příspěvků: 1013
7. Září 2018 - 9:03
videorozhodčí

sezona zítra začíná, v srpnu byl článek o změně pravidel hlavně co se týká vylučování, ale chci se zeptat jestli teda někdo neví zda byl v jednání i videorozhodčí pro první (chance) ligu? Všude se teď píše jak první liga bude zajímavá, x týmů myslí na úspěch, jak je zajímavá i co se týká hráčů (Jágr, Vampola, Duda, Divíšek a další..), že se očekává větší návštěvnost.. ale to aby tu byl videorozhodčí mi přijde, že nikoho z vedení extraligy/chance ligy moc netrápí :-( 11.12. 2017, jsem se ptal a odpověď byla, že doufáte, že to bude nařízeno, tak by mě právě docela zajímalo, zda se to nějakým způsobem pohlo nebo jestli ti nahoře přemýšlí jen nad tím, aby to hráčům slušelo i na ledě při soubojích :-(

Vít Heral (11.10.): Od letošní sezony mohou (nemusí) kluby využívat video rozhodčího i v Chance lize. (povinnost je to v extralize a baráži) Náš klub tuto možnost nevyužil, alespoň prozatím. Nicméně věřím, že se nám podaří brzy získat nový nejmodernější video systém, který nahradí už hodně dosluhující a nespolehlivý současný. Pak jsem přesvědčený, že videorozhodčího začneme používat.

bugr z be
Obrázek uživatele bugr z be
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 7340
3. Duben 2018 - 15:07
jsme taky pro zálohovaný kelímky

mohli by vyrobit nějaký pěkný kladenský, je to hnus kolik se tam všude válí plastu. Mě všeobecně plast v přírodě vadí, např. na Bohemce mají pěkný kelímky, samozřejmě už mám jeden doma :-) To samý obscene extreme, myslím, že by to mělo jít. A kdyby to odradilo aspoň část těch debilů co hází kelímky, jedině dobře! Já tohle nesnáším jak na sportu tak na muzice, imho to dělají ty samý lidi..

Zelí (s konzultací Jaroslava Tesaře, provozovatele restaurace, 27.10.): Toto téma již jsme probírali s vedením po loňské i předloňské sezoně, osobně bych byl taky rád kdyby to u nás takto fungovalo, bohužel zatím asi nereálné.

Zálohované kelímky znamenají, že je zapotřebí mít dostatečnou zásobu, jelikož veškeré použité se nemyjí na místě, ale odváží na mytí jinam, mít zásobu znamená jí také v dostatečné míře nakoupit, narážíme na finance, jednorázová investice, která by např. při změně provozovatele po sezoně přišla vniveč. Další věcí je, že během utkání provozuje stánky s občerstvením několik provozovatelů, bylo by dost složité vše zkoordinovat, vše hlídat, starat se o to. Prodejci aby dali zálohu za kelímky co odeberou k prodeji, pak vybírat od lidí, poté odevzdají měně kelímků než měli před utkáním, tratí na tom atd.
Tzn. musel by se do toho angažovat klub, zafinancovat kelímky, motivivat všechny prodejce, aby do tohoto systému šli nebo stanovit jen ejdnoho jediného provozovatele pro všechna občerstvení...

Jarda Tesař má i zkušenosti s tímto sytémem na Sletišti při Dnech města, neumí si to představit jak by to fungovalo na hokeji.

Necháváme zatím ad acta.

a už žádný sestupy!!

Lenka Dzegr
Obrázek uživatele Lenka Dzegr
příspěvků: 1224
2. Duben 2018 - 19:33
Jo to bylo ale na vás .. ne

Jo to bylo ale na vás .. ne na vlastní fanoušky.

vemen73
Obrázek uživatele vemen73
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 476
1. Duben 2018 - 9:04
Medvěde

Budějovičtí diváci na nás házeli i zálohované kelímky :)

Medvěd
Obrázek uživatele Medvěd
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 55
30. březen 2018 - 22:48
Povo

Po dnešku si dovolím také jeden dotaz na klub. Neuvažovali jste o zavedení zálohovaných kelímků? Snad by to byla cesta jak zamezit házení piva přes diváky.

Zelí (2.4.): ptali jsme se před sezonou, kdy se to zatím nechávalo na prodejcích a před novou sezonou toto téma zase otevřeme

glum
příspěvků: 1013
14. březen 2018 - 14:36
začátky utkání v 16:00

nevím zda někdo v nejbližší době odpoví ale vzhledem k tomu co slyším kolem sebe, tak se zeptám. (budu rád i za pozdější odpověď po sezoně) chci se zeptat proč přesně o víkend začínají zápasy v 16:00? mě osobně to tedy vyhovuje, ale co vím kolem sebe, tak hodně lidí by rádo přišlo ale nemůže z důvodu rodinných výletů, oslav, prací na zahradě atd. myslím si že zrovna teď na ten dvojzápas sobota a neděle s Budějovicemi, by v 18:00 nebo 17:30 přišlo daleko více lidí, než přijde (a doufám že alespoň 3700 bude průměr o ten víkend)

- - -
Zelí (26.3.): Každá ta varianta má néco do sebe a má své zastánce i odpůrce, je to vždy tak 1:1 :) Myslím, že to je k řešení zas po sezoně, nadhodíme před novou na příslušná místa.

bugr z be
Obrázek uživatele bugr z be
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 7340
8. březen 2018 - 12:00
Odpoved na muj dotaz ohledne ceny a kvality prenosu z Prostejova

Dobrý den pane Homola,

cena online platby za přenos je o 10 kč dražší než při koupi vstupenky na utkání (150kč), pokud platíte kartou. Cena vstupenky se zvýšila díky atraktivnímu soupeři na play-off. Bohužel náš zimní stadion neumožňuje lepší kvalitu snímání, více kamer a profesionální střihy. Jsme malý klub a na vylepšení videopřenosů budeme pracovat směrem k nové sezóně.

P.S. Náš sportovní klub nemá za sebou bohatého sponzora, který by dokázal naplnit klubovou kasu. Toto je jedna z cest (zaplatit vstupenku, přenos), jak by jste mohl i Vy pomoci našemu klubu. 160 kč není zas tak mnoho a náš klub z těchto peněz může těžit v příští sezóně.

Velmi vám děkujeme a přejeme pěkné sportovní odpoledne

S pozdravem

Štefan Žigárdy

a už žádný sestupy!!

Marfa
Obrázek uživatele Marfa
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 19
2. březen 2018 - 2:44
Roztleskávačky

Je nějaký vážný důvod, proč blokují výhled na každé buly? Vhazuje se a ony ještě stále dělají maximum pro to, aby toho bylo vidět minimum. Než přestanou blokovat výhled, může být hra někde úplně jinde. A to nemluvím o tom, že situace, které se na ledě odehrávají mimo hru, jsou
totálně utajené díky natřásání třásní. Takže stadion bouří a já bych taky ráda něco zahlédla. Ale mám výhled jen mávající třásně. Za rachotu stadionu a výhledu do třásní se snažím odhadnout, jestli si hráči vyměňují pionýrské odznaky nebo rány pěstí. Taky bych ráda věděla, jestli musejí provozovat tu svou aktivitu i na úzkých schodištích. Když vás fanglema berou po hlavě třetí hodinu, je problém udržet oběd v žaludku.
Holky hezký. Ale nešlo by to dělat tak nějak, aby to nevadilo?

Gimax
Obrázek uživatele Gimax
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 6976
6. únor 2018 - 4:05
zelii

copak rozměry, spíš hmotnost by byla možná zajímavá :) Myslím sakum prdum i s prstencem.
Tady máte rozměry - musím říct, že jsem to našel za pomoci odpovědi mailu od Vítka starého cca rok a půl, protože tohle jsem řešil, když jsem chtěl vědět co to je za systém apod. Prostě jsem si tu firmu teď vygůglil a našel tohle...úhlopříčka tam sice není uvedena, ale Astix ji jako zdatný matematik jistě spočítá pomocí věty pana Pythagora :D
http://www.nowatron.cz/cs/digital-signage-reklama-zabava-a-sport/led-obrazovky-a-systemy/indoor-led-obrazovky/cez-stadion-kladno-led-obrazovky/filter_mid=ba09c848-ef8a-102e-98df-00e0814daf34/
-
no nic spočítám sám - úhlopříčka mi vyšla 461,41 cm což je 181,657 in, takže bych si tipl že půjde o 180 palcovku.
-
Adam Soukup (6.2.): rozměry kostky jsou následovné: 4,032mm x 2,304mm (4x), rozlišení 16:9; Ring pod kostkou: Rozměr 11,520mm x 576mm, průměr 3,700mm, Rozlišení: 1920 x 96

Lepší je nedoufat a být překvapen, než doufat a být zklamán.

zeliii
Obrázek uživatele zeliii
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 9226
Administrátor
4. únor 2018 - 1:56
Díky za dotazy

Již v polovině ledna jsem předal na příslušná místa, ale události posledního týdne byly neodkladné a hektické (a lepší to teď asi nebude), myslím na to abychm zodpověděli co nejdřív, prosím ještě o trpělivost, neni to tak, že bychom zapomínali nebo nechtěli, dík za pochop.

Edit: 5.2. před půlnocí zodpovězeno, zbývají pouze rozměry kostky, budeme se pídit

Jde přede mnou Kladeňák, divně nohy klade ňák ...

kornman
Obrázek uživatele kornman
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 535
1. únor 2018 - 20:42
Aplikace pro permanentkáře

Na začátku sezony bylo slibováno, že v jejím průběhu začne fungovat appka pro permanentkáře přes níž půjde hlasovat o hráči zápasu, objednávat pivo, atd. Proč dosud neproběhla žádná komunikace? Chápu, že se to asi zdrželo, ale proč klub mlčí? Stejné to bylo v případě zprovoznění online video přenosů. Došlo ke zdržení, ale komunikace nulová, až jednoho dne najednou přišla sms s kódem. Ohledně appky je zatím ticho po pěšině, očekávám, že s nástupem JJ a zvýšeným počtem diváků zkolabují občerstvení, takže by se appka hodila .... nebo aspoň komunikace!!!

-

Vít Heral (5.2.): Dobrý den, oboje beru na sebe a rozhodně jsem tím posledním, kdo chce mlčet. Obě (a uznávám slíbené!) věci se neustále prodlužovaly z různých důvodů… Nicméně nedostatečná komunikace v tomto směru padá na mou hlavu a omlouvám se za to. Co se týče aplikace, ta je prakticky hotová, nejprve ji nasadil Motor ČB, my to chceme zvládnout v průběhu února tak, aby byly všechny nabízené služby 100% funkční.
A na odlehčenou – s nástupem JJ a zvýšeným počtem diváků možná nezkolabuje jen občerstvení :) … Berte jako žert, nicméně nápor na klub a jeho zaměstnance je enormní…

Hanka
Obrázek uživatele Hanka
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 356
20. leden 2018 - 17:48
Kostka

Jaké jsou rozměry naší kostky? Děkuji za odpověď.
-
Adam Soukup (6.2.): rozměry kostky jsou následovné: 4,032mm x 2,304mm (4x), rozlišení 16:9; Ring pod kostkou: Rozměr 11,520mm x 576mm, průměr 3,700mm, Rozlišení: 1920 x 96

pepe1964
Obrázek uživatele pepe1964
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 363
11. leden 2018 - 1:37
Video

Hezký den,díky předem za odpověď. Proč se jinde ve wsm může použít video a u nas ne?Byl jsem toho na souperove stadionu svedkem.Jak to bude v p-o a dále v barazi? Pepe64
-
Vít Heral (5.2.): Ahoj Pepe, určitě myslíš Karlovy Vary, kde není brankový rozhodčí a namísto něj se smí používat video. Bylo to jako určitá výjimka schváleno před začátkem soutěže. Osobně jsem zastáncem toho, aby bylo video povinné všude a náš klub je na to připraven. V baráži se video-rozhodčí používat musí, protože je to extraligová soutěž. V play off nikoliv.

Pepe64

Hanka
Obrázek uživatele Hanka
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 356
18. prosinec 2017 - 23:06
Kelímky

Chápu, že možná není věcí klubu, zda jsou v automatu velké kelímky, ale vzhledem k tomu, že se opakuje situace již každý hokej, je i toto služba pro diváky, která nefunfuje :-( Automaty se zaktualizovali, mají obří obrazovku pro reklamu a titěrný údaje o penězích a cukru. Ale pokud po první třetině nejsou velké kelímky, považuji to za problém. Chápu, že se tato situace může stát, ale aby byla pravidlem každý hokej, to mi přijde velmi nešťastné. Tentokrát už aspoň ten automat napsal, že je problém s kelímky, ale minule uvařil kávu bez kelímku do odpadu :-( nebylo by možné domluvit s firmou servis před hokejem? Případně někoho na pohotovosti, který by případné i o hokej přišel doplnit, co chybí? Díky za odpověď.
-
Vít Heral (5.2.): Ahoj Hanko – díky za podnět, který jsem přeposlal provozovateli automatů. Tohle řešíme poprvé a pokud vím, servis a doplnění přístrojů se dosud vždy řešil s železnou pravidelností. (opravdu jsem dosud žádnou jinou podobnou stížnost nezaznamenal nebo mi nebyla doručena)

Mat
Obrázek uživatele Mat
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 727
11. prosinec 2017 - 20:48
HC bus

Poslední dobou měl autobus po utkání několik výpadků (minimálně po zápasexch s Přerovem a Havířovem určitě nejel). Jindy zas odjíždí podstatně dříve než avizovaných 15 minut po utkání (třeba po 9 minutách už tam není). Že jezdí dřív už jsem si tak nějak zvykl, holt někteří lidé ani nepočkají na konec zápasu a pak chtějí být co nejdřív doma. Ale byl bych rád, aby když už je slíbený, tak aspoň jel a já nemusel mrznout na zastávce v marné naději, že se ho dočkám.
-
Vít Heral (5.2.): Stížnosti na autobusovou dopravu jsme řešili a s dopravcem projednali. Za utkání, kdy autobus nejel nebo odjel špatně se samozřejmě omlouváme. Věřím, že už se to nebude opakovat a vše už je v pořádku.

putin chujlo!
Ostatně soudím, že Jágr musí ve vedení klubu skončit.

glum
příspěvků: 1013
11. prosinec 2017 - 21:38
Videorozhodčí..

chci se zeptat, jestli nevíte zda vedení soutěže někdy během sezon co jsme v 1. lize, uvažoval o videorozhodčích? Nebo jestli by se nešlo spojit s dalšími kluby a případně napsat nějakou žádost, aby byla možnost prozkoumat zpětně některé situace? ptám se, protože dnes s Přerovem tam byla hodně sporná situace a to rozhodně není první ani poslední v sezoně. X klubů ve WSM lize má velmi dobrý stadion a zázemí, ale i přesto ve 21. století chybí video.. Most už ve WSM není a až na pár výjimek tu jsou kluby které rozhodně používat video můžou a když by teda neprošlo to ať je to v zákl. části, tak by rozhodně prospělo aby minimálně v play off videorozhodčí byl, protože se hraje o extraligu, ale ani v tom play off není video.. tak už nevím :-(
-
Vít Heral (5.2.): Nemohu přesně posoudit, jak jsou nebo nejsou připraveni na video-rozhodčího ostatní, nicméně my video systém pro rozhodčí máme a budu osobně prosazovat, aby se od příští sezony používal (i když pevně věřím, že to budeme mít nařízeno :). Těch sporných situací je totiž dost a mohou rozhodnout klíčová utkání.

bugr made in kladno
Obrázek uživatele bugr made in kladno
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 1434
8. prosinec 2017 - 10:53
Děkovačka

Děkujeme za odpovězení pane Herale:)

666

Mat
Obrázek uživatele Mat
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 727
6. prosinec 2017 - 11:24
vstupné pro hosty

Zajímalo by mě, co vedlo klub k tomu dát hostům levnější vstupné. Přijde mi absurdní, že domácí do sektoru 5 platí 100Kč, zatímco hosté do naprosto totožného (jen na druhé straně) platí jen 95Kč. Jasně, je to jen 5Kč, ale z principu se mi to nelíbí, že zvýhodňujeme hosty. A argument, že hosté tam většinou stojí a proto by neměli platit cenu jako na sezení neberu. Nás se taky nikde nikdo neptá, jestli v sektoru sedíme nebo stojíme a platíme stejnou cenu jako domácí (namátkou třeba K. Vary).
-
Vít Heral (8.12.): Vedlo nás k tomu i to, aby případně nějakého hostujícího „spořílka“ náhodou nenapadlo kvůli pár (třeba i pěti) korunám při hromadném výjezdu vykoupit 100 vstupenek mimo sektor hostí. Navíc to je opravdu bráno jako stání (resp. není tam možnost vybrat si sedadlo) a srovnávali jsme to spíš jako náš kotel vs. hostující.

putin chujlo!
Ostatně soudím, že Jágr musí ve vedení klubu skončit.

kornman
Obrázek uživatele kornman
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 535
4. prosinec 2017 - 16:52
Ozvučení

Jak je to s ozvučením zimáku? Už je to skoro 2 roky, co se udělala nová kostka a repráky. Přijde mi ale, že už se tak trochu přestalo ladit ozvučení. Chápu, že akustika na našem zimáku není ideální, ale s novou technikou by to snad mělo být jednodušší. Spousta videím na kostce není ze sektoru 11 vůbec rozumět. Buď jsou hrozně potichu, nebo to jde tak do ztracena. Pochopil bych, kdyby bylo potichu vše, ale proč jedno video je nahlas, srozumitelné, a hned za ním druhé potichu? To začnem ke všem dávat titulky? I sponzoři asi nebudou nadšení, když jejich textu v reklamě nikdo nerozumí ... nebo je to jen v mém sektoru???
-
Vít Heral (7.12.): Akustika u nás je fakt obrovský problém a pro kluky z režie neustálý boj. Je to tak tři týdny, co jsme dělali revizi audio zařízení a já se bojím, že o moc lépe to poladit nejde. Samozřejmě jsou místa, kde je slyšet lépe a kde hůře, ale... Vím, že to má k dokonalosti daleko, ale bohužel do rekonstrukce střechy nemůžeme slíbit výraznější zlepšení.

bugr made in kladno
Obrázek uživatele bugr made in kladno
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 1434
2. prosinec 2017 - 12:32
Kontrolní otázka

Kdo,kdy,kde a jak bude na tyto otázky odpovídat??????
- - -
Zelí (2.12.): Odpovídat budou zástupci klubu, tak jak je psáno v záhlaví, cca jednou měsíčně (nebo až se to víc nakumuluje) - tzn. zhruba do týdne si počteš ;)

Zelí (8.12.): Spokojenost?

666

hofi
Obrázek uživatele hofi
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 1795
25. listopad 2017 - 22:48
Dotaz na klub

nechápu jednu věc... stala se událost a některý ze Security neboli pořadatelů musel ven z kola. Proč je stánek dole pod kotlem, když Tě security nepustí během hry - 15min. zápasu(o pauzu neberu) ven? Ten stánek je tam o ničem! Pochybuju, že někdo půjde vchodem nahoře, aby sešel dolu a potom po zakoupení pivka zase zpět po schodech nahoru?!
-
Vít Heral (7.12.): Security nedostala nikdy pokyn o vypouštění diváků za hry ven. Tedy měli by každého bez problému pustit ven. Co se týče smyslu stánku pod schody, tohle je první dotaz na něj a už tam stojí několik let, lidé jsou něj myslíme zvyklí.

NIKDY se NEVZDÁVAT!!!

TIPOVAČKA

Tipujeme EURO 2024

Bližší informace ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!