Lampárna


Autor: zeliii - Datum: 10 listopad 2017

Kniha přání a stížností alias Nad dopisy diváků neboli Vaše dopisy v koši nekončí! Pište Sally :) Anebo si můžete stěžovat na Lampárně!
Máte dotaz na vedení klubu? Připomínku k fungování nebo nefungování čehokoliv? Nápad na vylepšení? Vaše dotazy a náměty se budeme pokoušet reflektovat a tlumočit na příslušná místa. A pravidelně, zhruba jednou měsíčně, na ně přinášet odpovědi. Zpětná vazba je k dispozici, tak sem s tím:

Hanka
Obrázek uživatele Hanka
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 310
20. leden 2018 - 16:48
Kostka

Jaké jsou rozměry naší kostky? Děkuji za odpověď.

pepe1964
Obrázek uživatele pepe1964
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 356
11. leden 2018 - 0:37
Video

Hezký den,díky předem za odpověď.
Proč se jinde ve wsm může použít video a u nas ne?Byl jsem toho na souperove stadionu svedkem.Jak to bude v p-o a dále v barazi?
Pepe64

Pepe64

Hanka
Obrázek uživatele Hanka
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 310
18. prosinec 2017 - 22:06
Kelímky

Chápu, že možná není věcí klubu, zda jsou v automatu velké kelímky, ale vzhledem k tomu, že se opakuje situace již každý hokej, je i toto služba pro diváky, která nefunfuje :-( Automaty se zaktualizovali, mají obří obrazovku pro reklamu a titěrný údaje o penězích a cukru. Ale pokud po první třetině nejsou velké kelímky, považuji to za problém. Chápu, že se tato situace může stát, ale aby byla pravidlem každý hokej, to mi přijde velmi nešťastné. Tentokrát už aspoň ten automat napsal, že je problém s kelímky, ale minule uvařil kávu bez kelímku do odpadu :-( nebylo by možné domluvit s firmou servis před hokejem? Případně někoho na pohotovosti, který by případné i o hokej přišel doplnit, co chybí? Díky za odpověď.

Mat
Obrázek uživatele Mat
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 222
11. prosinec 2017 - 19:48
HC bus

Poslední dobou měl autobus po utkání několik výpadků (minimálně po zápasexch s Přerovem a Havířovem určitě nejel). Jindy zas odjíždí podstatně dříve než avizovaných 15 minut po utkání (třeba po 9 minutách už tam není). Že jezdí dřív už jsem si tak nějak zvykl, holt někteří lidé ani nepočkají na konec zápasu a pak chtějí být co nejdřív doma. Ale byl bych rád, aby když už je slíbený, tak aspoň jel a já nemusel mrznout na zastávce v marné naději, že se ho dočkám.

glum
příspěvků: 327
11. prosinec 2017 - 20:38
Videorozhodčí..

chci se zeptat, jestli nevíte zda vedení soutěže někdy během sezon co jsme v 1. lize, uvažoval o videorozhodčích? Nebo jestli by se nešlo spojit s dalšími kluby a případně napsat nějakou žádost, aby byla možnost prozkoumat zpětně některé situace?

ptám se, protože dnes s Přerovem tam byla hodně sporná situace a to rozhodně není první ani poslední v sezoně. X klubů ve WSM lize má velmi dobrý stadion a zázemí, ale i přesto ve 21. století chybí video..

Most už ve WSM není a až na pár výjimek tu jsou kluby které rozhodně používat video můžou a když by teda neprošlo to ať je to v zákl. části, tak by rozhodně prospělo aby minimálně v play off videorozhodčí byl, protože se hraje o extraligu, ale ani v tom play off není video.. tak už nevím :-(

bugr made in kladno
Obrázek uživatele bugr made in kladno
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 1149
8. prosinec 2017 - 9:53
Děkovačka

Děkujeme za odpovězení pane Herale:)

666

Mat
Obrázek uživatele Mat
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 222
6. prosinec 2017 - 10:24
vstupné pro hosty

Zajímalo by mě, co vedlo klub k tomu dát hostům levnější vstupné. Přijde mi absurdní, že domácí do sektoru 5 platí 100Kč, zatímco hosté do naprosto totožného (jen na druhé straně) platí jen 95Kč. Jasně, je to jen 5Kč, ale z principu se mi to nelíbí, že zvýhodňujeme hosty. A argument, že hosté tam většinou stojí a proto by neměli platit cenu jako na sezení neberu. Nás se taky nikde nikdo neptá, jestli v sektoru sedíme nebo stojíme a platíme stejnou cenu jako domácí (namátkou třeba K. Vary).
-
Vít Heral (8.12.): Vedlo nás k tomu i to, aby případně nějakého hostujícího „spořílka“ náhodou nenapadlo kvůli pár (třeba i pěti) korunám při hromadném výjezdu vykoupit 100 vstupenek mimo sektor hostí. Navíc to je opravdu bráno jako stání (resp. není tam možnost vybrat si sedadlo) a srovnávali jsme to spíš jako náš kotel vs. hostující.

kornman
Obrázek uživatele kornman
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 381
4. prosinec 2017 - 15:52
Ozvučení

Jak je to s ozvučením zimáku? Už je to skoro 2 roky, co se udělala nová kostka a repráky. Přijde mi ale, že už se tak trochu přestalo ladit ozvučení. Chápu, že akustika na našem zimáku není ideální, ale s novou technikou by to snad mělo být jednodušší. Spousta videím na kostce není ze sektoru 11 vůbec rozumět. Buď jsou hrozně potichu, nebo to jde tak do ztracena. Pochopil bych, kdyby bylo potichu vše, ale proč jedno video je nahlas, srozumitelné, a hned za ním druhé potichu? To začnem ke všem dávat titulky? I sponzoři asi nebudou nadšení, když jejich textu v reklamě nikdo nerozumí ... nebo je to jen v mém sektoru???
-
Vít Heral (7.12.): Akustika u nás je fakt obrovský problém a pro kluky z režie neustálý boj. Je to tak tři týdny, co jsme dělali revizi audio zařízení a já se bojím, že o moc lépe to poladit nejde. Samozřejmě jsou místa, kde je slyšet lépe a kde hůře, ale... Vím, že to má k dokonalosti daleko, ale bohužel do rekonstrukce střechy nemůžeme slíbit výraznější zlepšení.

bugr made in kladno
Obrázek uživatele bugr made in kladno
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 1149
2. prosinec 2017 - 11:32
Kontrolní otázka

Kdo,kdy,kde a jak bude na tyto otázky odpovídat??????
- - -
Zelí (2.12.): Odpovídat budou zástupci klubu, tak jak je psáno v záhlaví, cca jednou měsíčně (nebo až se to víc nakumuluje) - tzn. zhruba do týdne si počteš ;)

Zelí (8.12.): Spokojenost?

666

hofi
Obrázek uživatele hofi
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 1273
25. listopad 2017 - 21:48
Dotaz na klub

nechápu jednu věc... stala se událost a některý ze Security neboli pořadatelů musel ven z kola. Proč je stánek dole pod kotlem, když Tě security nepustí během hry - 15min. zápasu(o pauzu neberu) ven? Ten stánek je tam o ničem! Pochybuju, že někdo půjde vchodem nahoře, aby sešel dolu a potom po zakoupení pivka zase zpět po schodech nahoru?!
-
Vít Heral (7.12.): Security nedostala nikdy pokyn o vypouštění diváků za hry ven. Tedy měli by každého bez problému pustit ven. Co se týče smyslu stánku pod schody, tohle je první dotaz na něj a už tam stojí několik let, lidé jsou něj myslíme zvyklí.

NIKDY se NEVZDÁVAT!!!

bugr made in kladno
Obrázek uživatele bugr made in kladno
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 1149
17. listopad 2017 - 12:38
uvažuje se vůbec o nějakém

uvažuje se vůbec o nějakém posílení před play off?Jen se bojím,aby nezazněla stará známá věta,že kvalitní hráči na trhu nejsou:)
-
Vít Heral (7.12.): Takhle odpovídal Pavel Patera zkraje týdne: " Oči máme otevřené neustále, ale nechceme měnit půlku kádru. Jádro týmu máme zdravé jak na ledě, tak v kabině.“ Přišli dva kvalitní útočníci a co se týče dalších případných posil, pokud se někdo zajímavý objeví, budeme o něj usilovat.

666

kalimero
Obrázek uživatele kalimero
příspěvků: 70
14. listopad 2017 - 23:42
Lístky na hokej

Dnes je úterý 14.11.2017 a zítra hrajeme zápas s Litoměřicemi. Je právě 23.30 hod a já se chystám koupit elektronickou vstupenku na zítřejší zápas. Učinil jsem tak, ale nikoliv za 70,-Kč jak je garantováno na stránkách klubu, ale již za 80,- jako v den zápasu. Někde asi udělali soudruzi z NDR chybu.
-
Vít Heral (7.12.): Tohle je první takový případ, o kterém slyšíme. Určitě se stala chyba v on-line systému a jsem přesvědčený, že ojedinělá, protože žádné stížnosti k nám nedorazily. Každopádně omluva, výtku předáme ticketingové společnosti. Pokud by se někdy něco takového přihodilo znovu, je třeba to ihned řešit a reklamovat.

Kladno se nevzdává...

kornman
Obrázek uživatele kornman
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 381
14. listopad 2017 - 16:03
Klubový bus

Tak já to tu teda prubnu :-) Už jsem se v minulosti asi dvakrát ptal přímo Vítka na ofiko stránkách, ale vždy to nějak přešel nebo opomněl, no a mě to furt nedá. Zajímalo by mě, proč nemáme náš klubovej autobus od ČSAD pořádně polepenej a nazdobenej Rytířem jako tomu je u jiných týmů? Nejedná se jen o eligové týmy, i ve WSM jsou kluby z Horní Dolní, co přijedou s pěkně polepeným klubovým busem. Podle mě by to byla reklama pro obě strany. ČSAD s pošramoceným jménem po začlenění do PID, no a pro klub by to byla reklama též. Kdekoliv na cestě by neznalý poznal, že jede Kladýnko. Jedna vlaječka za oknem, jako je tomu dneska, to není nic.
-
Vít Heral (7.12.): Nejedná se o klubový autobus jako takový, je pouze pronajatý od ČSAD na jednotlivé zápasy. Dopravce ho používá i na jiné akce. Nicméně do budoucna by se to mohlo změnit a rytířské barvy s logem by se mohly objevit.

bugr made in kladno
Obrázek uživatele bugr made in kladno
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 1149
13. listopad 2017 - 12:58
A bude nějaká lampa?

A bude nějaká lampa?
-
Vít Heral (7.12.): Jak jako lampa? :D

Zelí (8.12.): Lampy jsou po každým hokeji, jako bys to nevěděl ;)

666

zeliii
Obrázek uživatele zeliii
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 5947
Administrátor
10. listopad 2017 - 19:31
Servus

Dotaz: funguje?
-
Odpověď: Zdá se že jo, tak hurá do toho!

Dno je dobrý na to, aby sis ho prohlíd'. Už je to ale dlouhý...
J.Z. from K.L.

CHYSTÁME SE

do Vsetína - středa 24.1.
Individuálně/auty. Podrobnosti ZDE. Pokud máte nebo sháníte místo ve voze, pište do diskuze nebo do poznámek k přihlášení.

 

do Ústí n.L. - po 29.1.
Bude autobus? Odjezd od ZS v 15:30. Možnost nástupu cestou (Rozdělov, Smečno, Slaný). Cena: 200,-/250,- včetně vstupenky. Podrobné info a přihlášení ZDE.

 

do Benátek n.J. - so 3.2.
Bude také autobus? Odjezd od ZS v 14:30. Možnost nástupu cestou (Buštěhrad, Lidice, Praha). Cena: 200,-/250,- včetně vstupenky. Podrobné info a přihlášení ZDE.

 

Budou následovat:
Přerov (st 7.2.) - individuál.
Slavia (st 14.2.) - hromadně

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Hráč měsíce

Hráčem prosince je Anton Kurjanov. Поздравляем! Anton odpověděl na dotazy fanoušků ZDE.

RYCHLÝ ROZPIS

Facebook