Sezóna 2000-2001

Po třech hubených sezónách nastává změna generálního sponzora, tudíž se opět mění název klubu - HC Vagnerplast Kladno. Jinak ale jedeme v zaběhnutých kolejích, opakujeme 12. místo (opět o skóre).

Výsledky utkání a soupisku (včetně statistik) najdete zde: http://avlh.sweb.cz/CZ-2000-01.pdf

Hokej_magazin_01_ 2001.pdf2.62 MB

Veřejná sbírka

Podpora pro rodinu fotbalisty SK Kladno Filipa Suchého
Nezávislým odborovým svazem Policie České republiky a Generálním ředitelstvím Vězeňské služby ČR byla vyhlášena veřejná sbírka, která má  podpořit pozůstalé po tragicky zesnulém kolegovi při nehodě eskortního autobusu. Ačkoliv tuto těžkou ztrátu nelze ničím nahradit, chceme společně alespoň touto formou pomoci pozůstalé rodině a vyjádřit jí tak plnou podporu ve složité životní situaci.

Přispějte libovolným finančním darem na účet č.: 4200555535 / 6800
var. symbol: 28799

Již nyní všem děkujeme za projevenou solidaritu a podporu. (Sbírka byla zahájena 9. 5., ukončena bude 30. 6. 2019.)