Tipovačka

Prvoligová TIPOVAČKA

Výsledky tipujte na e-mail astix@post.cz. Tip je vždy na výsledek utkání po 60 minutách. Tipy můžete posílat nejpozději do začátku utkání. Lze tipovat i několik kol dopředu s možností následné opravy tipu. Nezapomeňte do předmětu e-mailu napsat svoje jméno či přezdívku.

Tipy odeslané pomocí formuláře můžete zkontrolovat ZDE.

Rozpis zápasů, které je možné tipovat naleznete na: oficiálním webu Rytíři Kladno.

Bodování:

100 bodů - správný výsledek
45 bodů - správně remíza
30 bodů - správně výhra/prohra

bonusy:

10 bodů - správný rozdíl branek (jen pro výhru / prohru)
5 bodů - správný počet branek Kladna (jen pro remízu a výhru / prohru)

penalizace:

-2 body - za každou rozdílovou branku do dorovnání správného rozdílu branek
-1 bod - za každou branku do dorovnání do správného skóre

Průběžné pořadí TOP10 2017/2018:

P Jméno nebo přezdívka Body
1. Kubánec 664
2. Kesy 624
3. Pycan 609
4. Gimax 579
5. vojtisek11 539
6. Jája23 537
7. Tečka27 522
8. Michal73U 515
9. Marfa 514
10. Fároš 498

Celé pořadí 2017/18 na Google docs nebo ke stažení

Archiv minulých ročníků na: http://gimax.sweb.cz/tipovacka.xls

Formulář

Před tipováním pomocí formuláře, prosím, vyplňte menší nepovinný registrační formulář ZDE.

Plánovaná ocenění:

1. místo: permanentní vstupenka k stání na následující sezónu

2. a 3. místo: hodnotné nákupní poukazy a suvenýry

(Odměněni budou pouze členové Fanklubu s aktuálně zaplacenými příspěvky.) V případě rovnosti bodů rozhodne vyšší počet přesných tipů, správných tipů a poslaných tipů. Výherce obešleme a ceny předáme před nadcházející sezónou.

Hráčem měsíce října jsme zvolili Jakuba Strnada. Gratulujeme! Kuba byl hostem tradičního off-line rozhovoru. K počtení ZDE.

na Slavii - sobota 18.11.
Individuálně / vlakem. POZOR VÝLUKA: V úseku Kladno – Praha-Bubny Vltavská zavedena náhradní autobusová doprava! Info zde. Doporučený spoj: 13:15 (náhr. bus 133 z nádraží ČD Kladno), pak z Veleslavína metro A směr Strašnická, poté tram 7 na Kubánské nám. POZOR 2! Začátek v 15:00! Podrobné info ZDE. Vstupenky každý sám na místě u pokladen.

do Českých Budějovic - středa 22.11.
Naplníme autobus? Předpokládaný odjezd ve 14:00 od ZS, cena 350,-/ 400,-. Bus bude vypraven pokud bude do uzávěrky (pondělí 20.11. 18:00) závazně přihlášeno alespoň 35 zájemců. Hlašte se ZDE a sledujte info.