Tipovačka

Prvoligová TIPOVAČKA

Výsledky tipujte na e-mail astix@post.cz. Tip je vždy na výsledek utkání po 60 minutách. Tipy můžete posílat nejpozději do začátku utkání. Lze tipovat i několik kol dopředu s možností následné opravy tipu. Nezapomeňte do předmětu e-mailu napsat svoje jméno či přezdívku.

Tipy odeslané pomocí formuláře můžete zkontrolovat ZDE.

Rozpis zápasů, které je možné tipovat naleznete na: oficiálním webu Rytíři Kladno.

Bodování:

100 bodů - správný výsledek
45 bodů - správně remíza
30 bodů - správně výhra/prohra

bonusy:

10 bodů - správný rozdíl branek (jen pro výhru / prohru)
5 bodů - správný počet branek Kladna

penalizace:

-2 body - za každou rozdílovou branku do dorovnání správného rozdílu branek
-1 bod - za každou branku do dorovnání do správného skóre

Průběžné pořadí TOP10 2017/2018:

P Jméno nebo přezdívka Body
1. Kubánec 973
2. Kesy 927
3. Гимакс 894
4. Pycan 873
5. vojtisek11 821
6. Fároš 820
7. Jája23 804
8. Michal73U 802
9- Astix 793
10. Tečka27 778

Celé pořadí 2017/18 na Google docs nebo ke stažení

Archiv minulých ročníků na: http://gimax.sweb.cz/tipovacka.xlsx

Formulář

Před tipováním pomocí formuláře, prosím, vyplňte menší nepovinný registrační formulář ZDE.

Plánovaná ocenění:

1. místo: permanentní vstupenka k stání na následující sezónu

2. a 3. místo: hodnotné nákupní poukazy a suvenýry

(Odměněni budou pouze členové Fanklubu s aktuálně zaplacenými příspěvky.) V případě rovnosti bodů rozhodne vyšší počet přesných tipů, správných tipů a poslaných tipů. Výherce obešleme a ceny předáme před nadcházející sezónou.

do Vsetína - středa 24.1.
Individuálně/auty. Podrobnosti ZDE. Pokud máte nebo sháníte místo ve voze, pište do diskuze nebo do poznámek k přihlášení.

Následují: Ústí (29.1.), Benátky (3.2.), Přerov (7.2.)

Hráčem prosince je Anton Kurjanov. Поздравляем! Anton odpověděl na dotazy fanoušků ZDE.