Tipovačka

EXTRALIGOVÁ TIPOVAČKA

Výsledky tipujte na e-mail astix@post.cz. Tip je vždy na výsledek utkání po 60 minutách. Tipy můžete posílat nejpozději do začátku utkání. Lze tipovat i několik kol dopředu s možností následné opravy tipu. Nezapomeňte do předmětu e-mailu napsat svoje jméno či přezdívku.

Nejen v případě výpadku webu lze tipovat taktéž na Astixově webu.

Tipy odeslané pomocí formuláře můžete zkontrolovat ZDE.

Rozpis zápasů, které je možné tipovat naleznete na: oficiálním webu Rytíři Kladno.

Bodování:

100 bodů - správný výsledek
45 bodů - správně remíza
30 bodů - správně výhra/prohra

bonusy:

10 bodů - správný rozdíl branek (jen pro výhru / prohru)
5 bodů - správný počet branek Kladna

penalizace:

-2 body - za každou rozdílovou branku do dorovnání správného rozdílu branek
-1 bod - za každou branku do dorovnání do správného skóre

Průběžné pořadí TOP10 2019/2020:

P Jméno nebo přezdívka Body
1. hasic71 508
2. Kesy 501
3. Gimax 412
4. Balu 402
5. Astix 392
6. Fároš 382
7. Ketrinn 346
8. doktor73 343
9. Bugr made in Kladno 333
10. vojtisek11 332

Celé pořadí 2019/20 na Google Docs.

Archiv minulých ročníků na: http://gimax.sweb.cz/tipovacka.xlsx

Formulář

Před tipováním pomocí formuláře, prosím, vyplňte menší nepovinný registrační formulář ZDE.

Plánovaná ocenění:

1. místo: permanentní vstupenka k stání na následující sezónu

2. a 3. místo: hodnotné nákupní poukazy a suvenýry

(Odměněni budou pouze členové Fanklubu s aktuálně zaplacenými příspěvky.) V případě rovnosti bodů rozhodne vyšší počet přesných tipů, správných tipů a poslaných tipů. Výherce obešleme a ceny předáme před nadcházející sezónou.

Hráčem měsíce října je Denis Godla. Gratulujeme! A jako vždy se těšíme na off-line rozhovor - dotazy pokládejte ZDE.

Do Liberce - v PÁ 22.11.
Odjezd 14:45 od ZS, cena BEZ vstupenky 250,-/300,-.
Abychom autobus vypravili je potřeba, aby v pondělí 18.11. ve 12:00 bylo přihlášeno alespoň 35 zájemců. VSTUPENKY kupuje každý sám (i pro autobus). Je nutné rezervovat zaplatit předem dle instrukcí ZDE. Budeme upřesňovat, SLEDUJTE!

Do Plzně - v ÚT 26.11.
Bude bus? Odjezd 14:45 od ZS, cena včetně vstupenky 300,-/350,-.
Abychom autobus vypravili je potřeba, aby ve středu 20.11. ve 12:00 bylo přihlášeno alespoň 35 zájemců. VSTUPENKY pro sólo výjezdníky k dispozici ON-LINE ZDE

Do Brna - v NE 1.12.
Doprava individuálně, vstupenky taktéž - půjdou do prodeje po nedělním odehraném utkání - sledujte Ticketportal ZDE.

Rozlosování ELH 2019/20