Tipovačka

Prvoligová TIPOVAČKA

Výsledky tipujte na e-mail astix@post.cz. Tip je vždy na výsledek utkání po 60 minutách. Tipy můžete posílat nejpozději do začátku utkání. Lze tipovat i několik kol dopředu s možností následné opravy tipu. Nezapomeňte do předmětu e-mailu napsat svoje jméno či přezdívku.

Tipy odeslané pomocí formuláře můžete zkontrolovat ZDE.

Rozpis zápasů, které je možné tipovat naleznete na: oficiálním webu Rytíři Kladno.

Bodování:

100 bodů - správný výsledek
45 bodů - správně remíza
30 bodů - správně výhra/prohra

bonusy:

10 bodů - správný rozdíl branek (jen pro výhru / prohru)
5 bodů - správný počet branek Kladna (jen pro remízu a výhru / prohru)

penalizace:

-2 body - za každou rozdílovou branku do dorovnání správného rozdílu branek
-1 bod - za každou branku do dorovnání do správného skóre

Průběžné pořadí TOP10 2017/2018:

P Jméno nebo přezdívka Body
1. Kesy 171
2. Kubánec 161
3. Marfa 124
4. hasic71 84
5. milos-KL 83
6. Mawerick 82
7. edý 80
8. Fydo 76
9. Vemen73 74
= Pycan 74

Celé pořadí 2017/18 na Google docs nebo ke stažení.

Archiv minulých ročníků na: http://gimax.sweb.cz/tipovacka.xls

Formulář

Před tipováním pomocí formuláře, prosím, vyplňte menší nepovinný registrační formulář ZDE.

Plánovaná ocenění:

1. místo: permanentní vstupenka k stání na následující sezónu

2. a 3. místo: hodnotné nákupní poukazy a suvenýry

(Odměněni budou pouze členové Fanklubu s aktuálně zaplacenými příspěvky.) V případě rovnosti bodů rozhodne vyšší počet přesných tipů, správných tipů a poslaných tipů. Výherce obešleme a ceny předáme před nadcházející sezónou.

do K. Varů pondělí 25.9.

Naplníme autobus? Předpokládaný odjezd v 15:00 od Zimáku. Cena (včetně vstupenky): 200,- pro členy Fanklubu a permanentkáře / 250,- pro ostatní. Abychom bus mohli vypravit musí být do neděle 15:00 přihlášeno alespoň 35 zájemců. Info a přihlášky ZDE!

do Litoměřic středa 4.10.
Naplníme autobus? Již se hlašte ZDE!