Tipovačka

Prvoligová TIPOVAČKA

Výsledky tipujte na e-mail astix@post.cz. Tip je vždy na výsledek utkání po 60 minutách. Tipy můžete posílat nejpozději do začátku utkání. Lze tipovat i několik kol dopředu s možností následné opravy tipu. Nezapomeňte do předmětu e-mailu napsat svoje jméno či přezdívku.

Nejen v případě výpadku webu lze tipovat taktéž na Astixově webu.

Tipy odeslané pomocí formuláře můžete zkontrolovat ZDE.

Rozpis zápasů, které je možné tipovat naleznete na: oficiálním webu Rytíři Kladno.

Bodování:

100 bodů - správný výsledek
45 bodů - správně remíza
30 bodů - správně výhra/prohra

bonusy:

10 bodů - správný rozdíl branek (jen pro výhru / prohru)
5 bodů - správný počet branek Kladna

penalizace:

-2 body - za každou rozdílovou branku do dorovnání správného rozdílu branek
-1 bod - za každou branku do dorovnání do správného skóre

Průběžné pořadí TOP10 2018/2019:

P Jméno nebo přezdívka Body
1. Posti52 223
2. Misanek 190
3. Pycan 188
4. Jinus 187
5. Kubánec 182
6. Yarda10 174
7. Gimax 173
8. Fanda Fatka 165
9. tjeff 162
10. Alice15 161

Celé pořadí 2017/18 na Google docs nebo ke stažení

Archiv minulých ročníků na: http://gimax.sweb.cz/tipovacka.xlsx

Formulář

Před tipováním pomocí formuláře, prosím, vyplňte menší nepovinný registrační formulář ZDE.

Plánovaná ocenění:

1. místo: permanentní vstupenka k stání na následující sezónu

2. a 3. místo: hodnotné nákupní poukazy a suvenýry

(Odměněni budou pouze členové Fanklubu s aktuálně zaplacenými příspěvky.) V případě rovnosti bodů rozhodne vyšší počet přesných tipů, správných tipů a poslaných tipů. Výherce obešleme a ceny předáme před nadcházející sezónou.

na Slavii - v sobotu 22.9.
Individuálně / vlakem. VSTUPENKY NEZAJIŠŤUJEME! Kupujte přes ON-LINE předprodej ZDE. Podrobné info ZDE

do Budějovic - ve st 26.9.
Bude bus? Zatím to nevypadá, ale jsme připraveni ho udělat. Případný odjezd 13:30 od ZS. Cena 450,-/ 500,-. Pokud máte zájem hlašte se. Uzávěrka přihlášek v pondělí 12:00! VSTUPENKY pro sólo výjezdníky budou zajištěny. Nutná platba předem. Podrobné informace ZDE. Uzávěrka taktéž v pondělí 12:00!

Fanshop Rytíři

Dresy (+ další věci a novinky) pro sezónu 2018-19  (včetně těch výročních) již v prodeji!