On-line reportáže, podrobné zpravodajství, rozhovory, analýzy, statistiky
Aktualizace: před 2 min 31 sek

Hokejový obránce Barinka bude po konci ve Spartě hrát za Kometu

2 hod 9 min starý

Hokejový obránce Michal Barinka je novou posilou mistrovské Komety Brno. Třiatřicetiletý mistr světa z roku 2010 hrál v uplynulých třech sezonách v pražské Spartě, která s ním ale přestala počítat.

Filippiho gól a přihrávka proti Ufě Magnitogorsku body nepřinesly

22. Září 2017 - 22:21

Český útočník Tomáš Filippi pomohl gólem a asistencí k návratu hokejistů Magnitogorsku do zápasu s Ufou. Metallurg ale nakonec prohrál domácí duel Kontinentální ligy 3:4.

Chomutov poprvé padl, Zlín slaví. Pardubice zvládly přestřelku s Duklou

22. Září 2017 - 21:58

Neporazitelnost Chomutova po 6. kole hokejové extraligy nevydržela. Jeho bilanci pokazily Vítkovice, které vedoucí tým tabulky přehrály 2:1 po prodloužení. Zlínští hokejisté ukončili domácí trápení, když díky těsné výhře nad Litvínovem 3:2 získali první body od úvodního kola.

Nejsem blbý, abych schválně posouval branku, říká vítkovický Bartošák

22. Září 2017 - 21:36

Jako první vyzrály na hokejový Chomutov. Vítkovice v pátek dobyly arénu Pirátů 2:1 v prodloužení a lídrovi extraligy přichystaly premiérovou porážku sezony. „Když hrajeme svoji hru, dokážeme porazit každého,“ uznal brankář vítězů Patrik Bartošák.

Rusko mi dalo facku a vrátilo na zem. Nelituji, tvrdí Kubalík

22. Září 2017 - 14:00

V květnu z Plzně přestoupil do ruské Ufy. Koncem srpna se do ní – už však jako hráč švýcarského týmu Ambri-Piotta – vrátil na hostování. Dominik Kubalík, v posledních dvou sezonách nejlepší kanonýr hokejové extraligy, má zkrátka za sebou divoké ruské léto.

Nikdo tu není skleslý, ujišťuje Hunkes po příchodu do Pardubic

22. Září 2017 - 11:45

Českou extraligu hrál naposledy na jaře 2014 v Liberci, pak byl v ruském Togliatti a do Pardubic zamířil z německého Villingen-Schwenningenu. Třiatřicetiletý hokejový zadák Jiří Hunkes teď bude chtít Dynamu pomoci vybřednout z bažiny, do které se pomalu začínají propadat.

Cíl na dohled. Kdo z nadějných Čechů konečně vtrhne do NHL?

22. Září 2017 - 11:00

Hokejoví veteráni je nemají rádi. V předsezonních kempech NHL mají jediný cíl: Hlavně se nezranit. Pro mladíky a hráče na kraji sestavy to jsou však možná nejdůležitější týdny v sezoně.

Zlínští hokejisté věří, že se s oblíbeným sokem zvednou

22. Září 2017 - 9:17

Pouhé dva body z prvních pěti kol je stáhly ke dnu extraligové tabulky. O úniku ze suterénu se pokusí hokejisté Aukro Berani Zlín v pátečním domácím zápase s Litvínovem od 17.30 hodin.

Nechtěl jsem být za černou ovci, vysvětluje Havel konec kariéry

22. Září 2017 - 8:49

Ještě v létě mluvil o tom, že motivaci hrát hokej pořád má, přesto nakonec z nové druholigové sezony odehrál jen jeden zápas. Pětatřicetiletý útočník Lukáš Havel, naposledy hráč Moravských Budějovic, definitivně ukončil svoji kariéru.

Po nezdaru v Benátkách čeká na budějovické hokejisty Prostějov

22. Září 2017 - 8:45

Hráli devět přesilovek. A nedali ani gól. Naopak soupeř to dokázal i v oslabení. Dokonce dvakrát. Ve středu hokejisté českobudějovického Motoru vyhořeli na ledě Benátek nad Jizerou. Ve čtvrtém kole první ligy tam prohráli 0:3.

Výhra nad Kladnem? Třebíčský Roman Erat si už užívá každý zápas

22. Září 2017 - 8:43

Pořádný balvan spadl ve středu večer ze srdce třebíčským hokejistům. Po třech porážkách totiž konečně zabrali a na domácím ledě obrali po vítězství 3:2 v prodloužení o dva body jednoho z největších favoritů letošní první ligy - Kladno.

Hertl byl u dvou gólů San Jose, Mrázek šestkrát inkasoval od Chicaga

22. Září 2017 - 7:43

Jediným českým hokejistou, který se dokázal bodově prosadit ve čtvrtečních zápasech přípravy před NHL byl útočník Tomáš Hertl. Opora San Jose byla u dvou gólů (1+1) při výhře 5:2 nad Vegas. Nedařilo se naopak detroitskému brankáři Petru Mrázkovi, jenž nezabránil vysoké prohře 1:6 v Chicagu.

Třinecký střelec Růžička zpečetil svůj jubilejní zápas gólem

22. Září 2017 - 7:30

Dvacet vteřin chybělo do konce třetí třetiny, když třinecký útočník Martin Růžička trefil prázdnou branku. V páteční předehrávce 6. kola extraligy tak zpečetil výhru hokejových Ocelářů Třinec nad Libercem 5:2.

Nakládal pomohl gólem k výhře Jaroslavle v Chanty-Mansijsku

21. Září 2017 - 21:56

Český obránce Jakub Nakládal přispěl gólem k výhře hokejistů Jaroslavle v utkání Kontinentální ligy na ledě Chanty-Mansijsku 3:2. V dresu poražených debutoval zadák Ondřej Vitásek, který se na konci minulého týdne dohodl na rozvázání kontraktu ve švédském Örebru a zamířil do KHL.

Vím, že se musím více cpát do branky, přiznává třinecký Svačina

21. Září 2017 - 21:34

Minulou sezonu Vladimír Svačina v Liberci hostoval. Teď ho pomohl i jedním gólem porazit. Hokejoví Oceláři Třinec v dnešní předehrávce 6. kola extraligy zdolali Liberecké 5:2.

Třinec rozhodl třemi góly v poslední třetině o výhře nad Libercem

21. Září 2017 - 20:52

Hokejisté Třince zdolali v předehrávce 6. kola hokejové extraligy Liberec 5:2, když do té doby vyrovnaný duel rozhodli třemi góly v poslední dvacetiminutovce. Domácí se bodově dotáhli na vedoucí Chomutov. Střelcem vítězného gólu byl v 45. minutě Jiří Polanský, který tak Ocelářům i v třetím domácím utkání sezony zajistil plný bodový zisk

Po vzoru basketbalu. Hokejová NHL chce svou show zaujmout Číňany

21. Září 2017 - 17:59

Asijská expanze, verze 2.0. Atraktivní čínský trh se už dostal do hledáčku také hokejové NHL, která si dvojzápasem mezi Los Angeles a Vancouverem chystá na čínské půdě podmínky pro dobytí asijského giganta. Vzor má liga v basketbalové NBA, která se těší v Číně velké popularitě. Startovní pozice ale nebude stejná.

Chytil trefil Rangers výhru, mezi střelce se zapsali i Zacha s Vránou

21. Září 2017 - 16:47

Osmnáctiletý talent Filip Chytil ve středu zaznamenal jeden ze svých nejdůležitějších gólů začínající hokejové kariéry, když v přípravě před NHL rozhodl v prodloužení o výhře Rangers. Ve stejném zápase se za hosty prosadil i Pavel Zacha. Další mladík Jakub Vrána dostal šanci v elitní formaci Washingtonu a odvděčil se rovněž vstřeleným gólem.

V Jihlavě se Kubalík odráží po zranění kolene a vyhlíží střet s bratrem

21. Září 2017 - 15:33

Posledních osm sezon působil útočník Tomáš Kubalík v hokejových ligách v Americe, Rusku, Finsku a Německu. Nyní se sedmadvacetiletý plzeňský odchovanec vrací do české nejvyšší soutěže. Extraligu si zahraje v dresu nováčka z Jihlavy.

CHYSTÁME SE

do K. Varů pondělí 25.9.

Naplníme autobus? Předpokládaný odjezd v 15:00 od Zimáku. Cena (včetně vstupenky): 200,- pro členy Fanklubu a permanentkáře / 250,- pro ostatní. Abychom bus mohli vypravit musí být do neděle 15:00 přihlášeno alespoň 35 zájemců. Info a přihlášky ZDE!