RSS Rytíři Kladno
Aktualizace: před 14 min 8 sek

Repríza posledních dvou čtvrtfinále! Kladno se utká doma s Ústím nad Labem

22. Září 2017 - 19:00

Rytíři zakusili v posledním utkání první porážku v sezoně, když podlehli v prodloužení Třebíči, do dalšího souboje budou přesto vstupovat z čela tabulky. Kladno se v nadcházejícím kole představí na domácím ledě, kde stane proti svému sokovi z posledních dvou čtvrtfinále - ústeckému Slovanu. Zápas se na kladenském ČEZ stadionu odehraje v sobotu od 16 hodin.

Týden hokeje v Kladně: Přišlo 65 nových nadějí!

22. Září 2017 - 18:27

Na kladenském ČEZ stadionu se znovu konala akce projektu "Pojď hrát hokej!" pro děti ve věku 4 až 8 let, kteří chtějí poznat, jaké je to být hokejistou. Je to zároveň i skvělá příležitost, jak s hokejem začít. Tentokrát dorazilo 65 nových tváří!

Musíme zapomenout na zápas v Třebíči a v sobotu vyhrát za tři body, hlásí Tomáš Kaut

21. Září 2017 - 18:43

Pro Tomáše Kauta přineslo 4. Kolo WSM ligy návrat do známého prostředí. Kladenský centr působil v Třebíči už v mládežnických kategoriích a v místním seniorském týmu pak odehrál tři kompletní sezony. Právě on pak ve středu devatenáct vteřin před koncem zařídil srovnání a poslal zápas do prodloužení, jeho důležitá branka nakonec ale stačila jen k jedinému bodu.

Rytíři podlehli Třebíči v prodloužení a vůbec poprvé v sezoně prohráli

20. Září 2017 - 21:38

Po většinu utkání proti Třebíči tahali Rytíři za kratší konec a v první třetině také inkasovali a museli smazávat ztrátu. To se podařilo šťastným odrazem Petru Hořavovi, ale v poslední minutě se Horácká Slavia dostala opět do vedení. Devatenáct vteřin před sirénou ovšem poslal utkání do prodloužení Tomáš Kaut, jenže v nastavených pěti minutách domácí využili přesilovou hru. Kladno tak na Vysočině padlo 2:3 po prodloužení a vůbec poprvé v sezoně prohrálo.

Kladno míří na led trápící se Horácké Slavie

19. Září 2017 - 14:08

Rytíři vstoupili do sezony ve velikém stylu a jako jediný tým si z prvních tří zápasů odnesli plných devět bodů. Nyní čeká na Kladno další venkovní utkání, v němž se představí na ledě Třebíče, která se trápí a nedokázala získat zatím ani bod do tabulky. Utkání na Vysočině odstartuje ve středu v 17:30.

Přijďte v pondělí 18. září v 16 hodin na ČEZ stadion na akci Týden hokeje

18. Září 2017 - 2:00

V pondělí 18. září od 16 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. PZ Kladno ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na ČEZ stadionu akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Roman Přikryl: Dva rychlé góly v první třetině nás hodně nakoply

17. Září 2017 - 17:46

Utkání dvou zatím neporažených týmů zvládli Rytíři ve velkém stylu. I když Vsetín předvedl velmi sympatický výkon, o výsledku rozhodlo Kladno prakticky už v první třetině. O dvě ze tří úvodních branek se postaral navrátilec mezi Rytíře Roman Přikryl. Ten nejprve přesně v polovině první části obral o puk hostujícího Holomka a své sólo proměnil v nakonec vítězný gól, dvě minuty před první sirénou pak svoji snad už patentovanou zadovkou vyzval ke skórování Jakuba Strnada. Třetí výhra v řadě znamená za poslední léta nejlepší kladenský vstup do sezóny a Rytíři se tak po třech kolech usadili v prvoligové tabulce na prvním místě.

Rytíři nadělili Vsetínu sedm branek a jsou nadále stoprocentní

16. Září 2017 - 20:13

Rytíři si proti ligovému nováčkovi pořádně zastříleli a opět neztratili ani bod. Kladno vsítilo Vsetínu celkem sedm branek a Miroslav Kopřiva při svém prvním utkání v této sezoně pustil za svá záda jen jediný kotouč! Kladenští, za které se prosadilo sedm různých střelců, tak zaznamenali výhru 7:1 a zůstávají stoprocentní. U šesti vstřelených branek byl na ledě obránce David Štich, který si zároveň připsal první gól v dresu Rytířů.

Zápasy Rytířů živě na TVCOM.cz, cena se oproti loňsku nemění

16. Září 2017 - 13:55

Všechny domácí zápasy Rytířů můžete znovu sledovat živě v HD kvalitě, s profesionálním komentářem a s opakovanými záběry ze čtyř kamer. Cena jednoho přenosu se od loňska nemění a při platbě kartou zůstává na 50 korunách. Nově přenosy ve spolupráci s Rytíř TV zajišťuje TVCOM.cz.

Starší dorostenci otočili bitvu s Litvínovem a v prodloužení zvítězili

15. Září 2017 - 18:45

Ve třetím kole NOEN extraligy staršího dorostu zavítal na kladenský ČEZ stadion tým Litvínova. Hosté vstoupili do zápasu o něco lépe než Rytíři, když si v první třetině vytvořili dvoubrankové vedení. Ovšem Kladenští předvedli velkou bojovnost a hlavně díky formaci Filip - Jelínek - Bláha, která se postarala o tři branky, zvítězili naši dorostenci v prodloužení 5:4. O vítěznou branku se postaral David Routa. Kladenský gólman Jiroušek si připsal 36 úspěšných zákroků.

Souboj jako za starých časů! Na Kladno zavítá Vsetín

15. Září 2017 - 14:10

Rytíři odešli z úvodních dvou zápasů sezony vítězně a nyní se opět vracejí na domácí led, kde stanou proti nováčkovi soutěže. VHK Robe Vsetín postoupil ze 2. ligy a od samého začátku ročníku 2017/18 ukazuje, že ve WSM lize nebude za žádného otloukánka. Zápas proti valašskému celku startuje na kladenském ČEZ stadionu v sobotu v 16 hodin.

Rytíři zvládli zápas ve Frýdku-Místku s čistým kontem a podruhé v sezoně zvítězili

13. Září 2017 - 22:14

Rytíři odehráli první venkovní zápas sezony ve Frýdku-Místku, kde hráli s domácími dlouho za bezbrankového stavu. Ve druhé části ale prolomil střeleckou smůlu tečí Matěj Pekr, na kterého ještě navázal přesnou ranou Johan Lorraine. Ten v závěrečném dějství ještě pečetil výhru na konečných 3:0 do odkryté klece! Na výhře se velikou měrou podepsal také brankář Lukáš Cikánek, který působil po celých šedesát minut jistě a nepovolil domácím ani gól. Tři asistence si připsal Ladislav Zikmund.

První venkovní zápas sezony sehraje Kladno v dalekém Frýdku-Místku

12. Září 2017 - 14:21

Úvodní ligové kolo mají všechny týmy za sebou a na Rytíře nyní čeká první venkovní zkouška. Kladno zamíří do haly Polárka, kde se postaví Frýdku-Místku. Ten už v nové sezoně odehrál dvě utkání a se čtyřmi body je v čele tabulky. Zápas odstartuje ve středu v 18 hodin.

Rytíři udeřili osm vteřin před koncem a na úvod ligy vítězí!

9. Září 2017 - 22:52

Rytíři odehráli na úvod sezony utkání proti Kadani, ve kterém si dokázali vytvořit dvoubrankové vedení, ale Trhači v druhé části vyrovnali a až do samotného závěru se bránili kladenskému náporu. Vítězství nakonec vystřelil osm vteřin před koncem kapitán Jakub Strnad, který se v utkání dvakrát prosadil. Kladno tak v prvním ligovém utkání zvítězilo 3:2!

Matěj Pekr se tak těšil do hry, že mu na úvodní branku stačilo pět vteřin na ledě

9. Září 2017 - 22:44

První branku Rytířů v nové sezóně si připsal Matěj Pekr, který už ve čtvrté minutě vystihl rozehrávku soupeře a ranou mezi betony propálil Dvořáka v bráně Trhačů. Z mnoha dalších příležitostí mohl pak stejný hráč za remízového stavu utkání rozhodnout například po pěkné přihrávce Přikryla zpoza brány, ale tam si už na kadaňského gólmana nepřišel. Nakonec se ale v samotném závěru prosadil spoluhráč z lajny Jakub Strnad a tak Rytíři mohli vstup do sezóny oslavit vítězně.

Junioři si zastříleli i podruhé v sezoně a udolali Hradec Králové

9. Září 2017 - 17:00

Juniorka kladenských Rytířů zažila ve druhém extraligovém zápase této sezony pořádnou přestřelku. Kladenští vedli nad Hradcem Králové po dvaceti minutách už o čtyři branky, náskok ale ztratili ještě před polovinou zápasu. Mountfieldu však následně zvlhl střelný prach, zatímco Rytíři přidali další dva zásahy, díky nimž zaznamenali výhru 7:5.

Začíná liga! Rytíři vstoupí do sezony doma proti Trhačům

8. Září 2017 - 22:00

Dlouhé čekání je u konce a už v sobotu odstartuje nový ročník WSM ligy. Rytíři vyjedou do ligového boje v 16 hodin, kdy na domácím ČEZ stadionu stanou proti týmu SK Trhači Kadaň.

Junioři si doma zajeli Velkou pardubickou a Dynamo smetli devíti góly

8. Září 2017 - 20:38

Junioři vstoupili do nového ročníku DHL extraligy juniorů výborně a v prvním zápase si na ledě ČEZ stadionu připsali vysoké vítězství! Rytíři odehráli proti Pardubicím vyrovnanou první třetinu, ale ve druhé části se rozstříleli, donutili soupeře vystřídat gólmana a v konečném součtu zvítězili 9:2!

Starší dorostenci Rytířů na úvod sezony padli v Karlových Varech

8. Září 2017 - 15:00

Nová sezona odstartovala také starším dorostencům, ti kladenští do ní ale nevstoupili tou správnou nohou. Rytíři v Karlových Varech od úvodu prohrávali a vysokou porážku dokázal v závěru jen zmírnit Patrik Šmatlák. Kladno tak v prvním kole Extraligy staršího dorostu prohrálo 1:6.

Ze zákulisí: Rytíři v nových dresech!

5. Září 2017 - 21:09

Po dvou sezonách Rytíři výrazněji mění vzhled dresů. Jak jim to sluší, to můžete posoudit sami. Mrkněte se, jak se kladenský tým fotil a natáčel na video soupisku.

CHYSTÁME SE

do K. Varů pondělí 25.9.

Naplníme autobus? Předpokládaný odjezd v 15:00 od Zimáku. Cena (včetně vstupenky): 200,- pro členy Fanklubu a permanentkáře / 250,- pro ostatní. Abychom bus mohli vypravit musí být do neděle 15:00 přihlášeno alespoň 35 zájemců. Info a přihlášky ZDE!