Rytíři Kladno

Syndikovat obsah
RSS Rytíři Kladno
Aktualizace: před 3 sek

Poslední domácí zápas Rytířů před reprezentační přestávkou obstará duel s Mladou Boleslaví

3 sek starý

Rytíři prohráli třikrát v řadě a už je nejvyšší čas, aby opět začali bodovat. V pátek navíc Kladno odehraje poslední domácí zápas před nadcházející reprezentační přestávkou, když se od 18 hodin střetne s Mladou Boleslaví. „Přijede soupeř, který sice v úterý ztratil zápas, ale jinak je ve velmi dobré formě. Má dobře poskládaný tým, takže nás nečeká nic lehkého,“ předvídá před pátečním duelem kladenský trenér David Čermák.

Mikulášská nadílka na kladenském zimáku: Čerti si odnášeli děti v pytlích, ale zahráli si i hokej!

3 sek starý

Někteří se smáli a těšili se, až budou moci odrecitovat svou básničku, jiní se klepali strachy – ale možná i zimou. Na kladenský ČEZ stadion totiž dorazili čerti, andělé a samozřejmě nechyběl ani Mikuláš. Nakonec z toho byla opět povedená akce, kterou si všichni moc užili!

Hlasujte pro nejlepšího hráče měsíce listopadu

3 sek starý

Je tu poslední měsíc roku a spolu s ním přichází také bilancování za listopad. Kdo z Rytířů se vám v uplynulých třiceti dnech líbil nejvíce? Do nominace se dostali brankář Denis Godla (9 zápasů, 92,04 %), obránce Brady Austin (2+3) a útočníci Patrik Machač (1+2), Antonín Melka (2+1), Martin Réway (0+2) a Jakub Strnad (5+1). Hlasujte pro nejlepšího hráče měsíce listopadu!

Brzké vedení body nepřineslo, Rytíři odjeli z Brna poražení

3 sek starý

Rytíři v okleštěné sestavě prohráli na ledě brněnské Komety 1:4. Hosté odstartovali velmi dobře a v oslabení se ujali vedení, když domácího brankáře prostřelil Tomáš Redlich. Prostřední dějství ale Kladnu nevyšlo. Brno rovněž v oslabení srovnalo a posléze otočilo vývoj. Kladeňáci se ve třetí části natahovali po bodu a chtěli srovnat, jenže domácí z přesilovky navýšili svůj náskok a v závěru stanovili konečnou podobu skóre.

Další těžká výzva pro Kladno! Rytíři se v neděli představí v Brně

3 sek starý

Po těžkém a bohužel bezbodovém souboji se Spartou čeká na Rytíře další obtížná zkouška. Kladno se v neděli od 17:20 představí v Brně, kde se bude chtít po dvou porážkách opět zvednout. „Chceme do zápasu vstoupit aktivně a nepodlehnout atmosféře. Naším cílem je přivézt z Brna nějaké body,“ vyhlásil kladenský trenér David Čermák.

Sporťák Kladenska: Za Rytíře bojuje v anketě Martin Kehar, dejte mu svůj hlas!

3 sek starý

Tradiční anketa „Sporťák SAMK“ je opět tady a vy máte možnost podpořit i zástupce kladenských Rytířů – obránce Martina Kehara. Hlasujte pro něj přes odkaz uvedený níže!

Zelingrovi radost z gólu zkalila prohra: Tým je důležitější než osobní statistiky

3 sek starý

Do druhé třetiny nastoupili Rytíři proti Spartě jako vyměnění a svůj tlak nakonec proměnili i ve vedoucí branku. V šestadvacáté minutě se do šibenice téměř od modré parádně trefil Matyáš Zelingr a k šesti dosavadním asistencím tímto konečně přidal také premiérovou extraligovou trefu.

Rytíři si proti Spartě vybrali pořádný kus smůly! Přišli o Jágra a v závěru i o body

3 sek starý

Derby proti Spartě mělo pro Rytíře i přes velmi dobrý výkon hořkou příchuť. Kladeňáci otočili nepříznivý vývoj a díky trefám Patrika Machače a Matyáše Zelingra šli do vedení. Soupeř ovšem srovnal a čtyři a půl minuty před koncem si vytvořil náskok, který pojistil zásahem prázdné branky. Kladno tak na domácím ledě prohrálo 2:4, těsně přišlo o všechny body a navíc i o útočníka Jaromíra Jágra, který odstoupil v polovině zápasu.

Denis Godla hostem Radia Relax: O zápase se Spartou, volném čase i letošních Vánocích!

3 sek starý

Extraliga je v plném proudu a Rytíře čeká další výzva. V rámci 23. kola přivítá parta okolo Jaromíra Jágra svého největšího rivala, tedy pražskou Spartu! Nejen o této odvěte, ve které bude chtít Kladno vrátit týmu z hlavního města porážku 2:6, mluvil ve studiu Radia Relax brankář Denis Godla, který o sobě prozradil i pár věcí, které fanoušci o vynikajícím slovenském brankáři ještě možná úplně nevěděli.

První domácí derby naplní ČEZ stadion! Na Kladno míří Sparta

3 sek starý

Kladenští fanoušci se dočkali a po pěti letech o patro níž si opět užijí domácí souboj s pražskou Spartou! Dva velicí rivalové se utkají na ČEZ stadionu už v pátek od 18 hodin a na utkání zbývají v prodeji poslední zbytky lístků.

Hituj! Skóruj! Blokuj! Proti Spartě pro Vás bude připravena zóna hokejových bojovníků

3 sek starý

Radegast index zóna hokejových bojovníků míří na kladenský ČEZ stadion již 29. listopadu při zápase proti Spartě! Chceš zažít na vlastní kůži tu pravou hokejovou hořkost? Vyzkoušej si, čemu všemu dokáží čelit naši obránci, a probuď v sobě pravého bojovníka!

Musíme se vyvarovat zbytečných faulů, litoval po utkání v Plzni střelec jediné branky Zikmund

3 sek starý

Rytíři podlehli v utkání 22. kola třetímu týmu extraligové tabulky Plzni 1:3. Jedinou branku kladenského mužstva zařídil tři minuty před koncem Ladislav Zikmund, pro kterého to byl 7. gól v letošní sezoně. Po utkání litoval Zikmund zejména častých vyloučení.

Rytíři zdramatizovali závěr, všechny body však zapsala Plzeň

3 sek starý

Kladno zapsalo na plzeňském ledě porážku 1:3 a ze západu Čech odjelo bez bodů. Rytíři ve druhé části inkasovali a po obdržené brance ve vlastní přesilovce museli mazat dvoubrankovou ztrátu. Zdramatizování obstaral v posledních minutách Ladislav Zikmund, na srovnání už ale Kladeňáci stejně nedosáhli. V posledních vteřinách domácí potrestali kladenský risk bez brankáře a přidali třetí trefu.

Nadace Knights Foundation vyrazila s Rytíři do dětského domova: Rozdávaly se dárky a hrál se florbal!

3 sek starý

Kladenští hokejisté využili středečního volného odpoledne a společně s nadací Knights Foundation vyrazili do dětského domova v Ledcích. Čtveřice Patrik Machač, Tomáš Redlich, Martin Kehar a Ladislav Zikmund se dětem podepsala, vyfotila se s nimi a vše završilo rozdávání dárků a florbalová exhibice.

Rytíři v úterý vyrazí na zteč do indiánské osady

3 sek starý

Kladno zvládlo důležitý souboj proti Pardubicím a v tabulce Tipsport extraligy se posunulo už na devátou příčku. Nyní ho ale čeká souboj s týmem, jehož dres obléká nejproduktivnější muž soutěže Milan Gulaš. Duel v Plzni se odehraje v úterý od 17:20.

První letošní balíček vstupenek: Za zvýhodněnou cenu na Spartu i Boleslav!

3 sek starý

Nadcházející dva domácí zápasy Rytířů nabídnou velmi atraktivní souboje. V pátek 29. listopadu (18:00) dorazí na ČEZ stadion největší rival Kladna – pražská Sparta. O týden později, v pátek 6. prosince od 18:00, přivítá parta okolo Jaromíra Jágra v rámci středočeského derby Mladou Boleslav. Poprvé v této sezoně si můžete koupit balíček, který zahrnuje vstup na oba tyto zápasy, a to navíc za zvýhodněnou cenu!

Musíme si pohlídat začátky zápasů, prohlásil po dalším obratu Martin Réway

3 sek starý

Rytíři předvedli proti Pardubicím další ze svých obratů a hodně výrazným písmem byl pod ním podepsán slovenský útočník Martin Réway. Nezištnou přihrávkou zpoza brány připravil první gól Vítězslavu Bílkovi a posléze v přesilové hře nabil z rohu na vyrovnávací trefu Jakubu Strnadovi. Sám přitom na svoji první trefu za Kladno teprve čeká. „Vím o tom, ale nějak mě to netrápí. Snažím se týmu pomoct, jak to jde,“ vysvětloval po utkání slovenský šikula, který byl vyhlášen nejlepším Kladeňákem zápasu.

Rytíři důležitý zápas s Pardubicemi zvládli a po dramatické bitvě zvítězili za tři body

3 sek starý

Kladno předvedlo další ze svých obratů a v dramatické bitvě porazilo Pardubice 3:2! Rytíři ztráceli na začátku druhého dějství o dvě branky, poté ale snížil Vítězslav Bílek. Ve třetí části pak v přesilovce srovnal kapitán Jakub Strnad a výhru domácím zařídil přesnou trefou Brady Austin. Kladeňáci tak zapsali extrémně důležité tři body.

Po dvou venkovních zápasech zase na ČEZ stadion! V neděli Kladno přivítá poslední Pardubice

3 sek starý

Kladno bude v neděli svědkem dalšího důležitého souboje, který by v konečném zúčtování mohl hrát hodně velkou roli. Na led Rytířů totiž přijedou Pardubice, které jsou momentálně poslední a v případě svého vítězství se přiblíží Kladeňákům na rozdíl čtyř bodů. V opačném případě zvětší modrobílí mezeru mezi oběma mužstvy na desetibodovou. Startuje se v neděli v 16 hodin.

Rytíři prolomili střeleckou smůlu až příliš pozdě, body zůstaly v Liberci

4 sek starý

Rytíři se na severu Čech na jediný gól pořádně nadřeli a po dvou výhrách v řadě zapsali porážku 1:2. Domácí otevřeli skóre v prostředním dějství a na začátku třetí třetiny svůj náskok navýšili. Kladeňáci na libereckou obrannou zeď v čele s gólmanem Dominikem Hrachovinou vyzráli až v poslední minutě, když se prosadil kapitán Jakub Strnad.

CHYSTÁME SE

Litvínov - v NE 8.12.
BUS JEDE! Odjezd ve 13:00 od ZS. Cena 300,- / 350,- (včetně vstupenky). Zbývá pár volných míst! Přihlášení a podrobné info k výjezdu ZDE

Budou následovat:
Třinec - ve ST 18.12.
Karl. Vary - v NE 22.12.
Zlín - v SO 28.12.
Pardubice - v NE 5.1.
Sparta - v NE 12.1.

Podrobnosti již na odkazech, zde potom postupně...

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Facebook

RYCHLÝ ROZPIS

Rozlosování ELH 2019/20

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!