Rytíři Kladno

Aktualizace: před 5 min 20 sek

Rytíři znovu podpoří Péťu ze Smečna

23. Květen 2017 - 17:20

Užít si den sportem, soutěžemi a zároveň pomoci malému Péťovi, jehož osud během vteřiny změnila tragická autonehoda. To je hlavní cíl pořadatelů sobotní akce "Smečno pro Péťu", které se znovu zúčastní i hráči A-týmu Rytířů Kladno.

Prostě jsem chtěl zůstat! Útočník Zikmund se v Kladně našel

19. Květen 2017 - 16:30

Fanoušci jeho setrvání u Rytířů vzali s povděkem, v loňském ročníku si útočník Ladislav Zikmund kromě místa v sestavě vybojoval i přízeň náročného kladenského diváka. Karlovarský odchovanec prý ani o jiném klubu příliš nepřemýšlel.

Ladislav Zikmund pokračuje v Kladně, z Pardubic přichází Tomáš Kaut

17. Květen 2017 - 12:11

Rytíři si pojistili další služby útočníka Ladislava Zikmunda, který podepsal novou roční smlouvu s opcí na jeden rok. Nováčkem v útočných řadách je osmadvacetiletý Tomáš Kaut z Pardubic.

Chtěl bych navázat na předchozí sezonu, hlásí Jakub Strnad

8. Květen 2017 - 12:00

Jakub Strnad má za sebou svoji zatím nejlepší sezonu, v jejíž základní části si připsal 27 bodů (13+14) a po celý ročník patřil mezi hlavní tahouny Kladna. Pětadvacetiletý útočník nyní podstupuje spolu s týmem suchou přípravu a už má jasno, že Rytířem bude i v následující sezoně, protože na něho klub uplatnil opci. "Parta je v podstatě pořád stejná, známe se a z toho bychom měli vycházet," říká k současné podobně kádru.

Cikánek, Pekr, Kloz a Hořava zůstávají, obranu doplní Štindl

5. Květen 2017 - 15:00

Rytíři podepsali pro nadcházející ročník smlouvy se čtveřicí stávajících hráčů a s jednou čerstvou posilou. Brankoviště bude nadále hájit Lukáš Cikánek, v obraně pak pokračuje Petr Hořava. U týmu rovněž zůstanou střelci Matěj Pekr a Jan Kloz. Jediným novým jménem je prozatím Petr Štindl, který vyztuží obranné řady Kladna. Potvrzen je naopak odchod pětice hráčů včetně kapitána Jiřího Burgera.

Na mistrovství světa se představí trojice kladenských odchovanců i Jurij Repe

4. Květen 2017 - 14:46

V pátek odstartuje mistrovství světa v ledním hokeji, o jehož pořadatelství se letos podělily Francie a Německo. Dres české reprezentace obléknou na světovém šampionátu hned tři hráči z NHL, kteří započali svoji hokejovou cestu právě na Kladně. Mužstvo povede s kapitánským céčkem na hrudi Jakub Voráček, kterého doplní jeho spoluhráč z Philadelphie Radko Gudas. Tým posílil rovněž srdcař Tomáš Plekanec, pro něhož je to již desáté mistrovství v kariéře. Ze současného kádru Rytířů pak na šampionát odcestoval obránce Jurij Repe, který figuruje na soupisce Slovinska.

Josef Poláček: Dobrá fotka musí mít příběh

4. Květen 2017 - 13:00

Kladenský patriot Josef Poláček už více než čtyři dekády pečuje o kladenský zimák. Radostí a uvolněním od náročné práce ředitele zimního stadionu mu je focení. Jeho nádherné snímky jsou nyní k vidění na Velké hokejové výstavě v nákupním centru Oaza. Nejen o fotografiích se Josef Poláček rozpovídal v obsáhlém rozhovoru.

V OAZE děti znovu zabojují o Pohár kladenského Rytíře!

3. Květen 2017 - 15:00

Místo puku tenisák, místo stadionu „pouliční hřiště“, ale bojovnost a zápal dětí znovu maximální! Na parkovišti u nákupního centra OAZA Kladno se v sobotu 10. června uskuteční druhý ročník turnaje ve street hokeji o Pohár kladenského Rytíře!

Kladenský stadion se stal domovem Čertů

3. Květen 2017 - 14:49

ČEZ stadion je bez ledu, přesto se na něm hraje hokej dál! O víkendu totiž odstartoval další ročník Stilmat extraligy inline hokeje, kterého se účastní i místní IHC Čerti Kladno pod vedením trenéra Vladimíra Kameše a s několika Rytíři na soupisce.

V týmu Rytířů zatím devět hráčů z loňského kádru

28. Duben 2017 - 17:17

V týmu Rytířů Kladno bude nadále nastupovat minimálně devět hráčů z loňského kádru. O dalších kontraktech a posilách klub jedná, stejně jako o obsazení realizačního týmu.

Pozvánka

Můžete se těšit na velkoformátové snímky skvělých fotografů Josefa Poláčka a Tomáše "Benyho" Kostečky, zajímavou sbírku originálních kladenských dresů, klubových artefaktů, sběratelských relikvií i archivních tiskovin. Výstavu doplní video projekce o historii kladenského hokeje. Expozice potrvá do 16. června 2017!