Rytíři Kladno

Syndikovat obsah Rytíři Kladno
Rytíři Kladno - aktuální zprávy
Aktualizace: před 16 min 42 sek

Snažím se makat pro tým a pohybuji se hodně před brankou, představuje se Sebastián Redlich

26. Červenec 2024 - 0:00

Jakub Liška / Foto: Roman Mareš - Tým Rytířů absolvoval ve středu 24. července první společný trénink na ledě. Nechyběla na něm ani jedna z nových tváří, a sice mladý navrátilec ze Švédska Sebastián Redlich. „Je to pro mě krásný návrat, protože jsem tu doma." Sebastián má také v extralize svého staršího bratra Tomáše, který je rovněž kladenským odchovancem. „O přestupu jsme se samozřejmě bavili a brácha mi říkal, že dělám dobrý krok." Dvacetiletý útočník, který si například v minulé sezoně připsal v necelých čtyřiceti zápasech 35 kanadských bodů, nyní věří, že se prosadí v kladenském A-týmu.

Tréninky pojedu naplno a chci hrát každý zápas, hlásí Jágr na startu přípravy

25. Červenec 2024 - 0:00

Redakce / Foto: Roman Mareš - Po úvodním tréninku kladenského A-týmu na ledě se před novináře postavil i majitel klubu Jaromír Jágr, který se s týmem poctivě připravuje na nadcházející extraligové boje. V rozhovoru se rozpovídal o kádru Rytířů, plánech pro blížící se ročník, o svém hubnutí i klubovém rozpočtu.

Kladenský A-tým zahájil svou přípravu na ledě

24. Červenec 2024 - 0:00

Klub / Foto: Roman Mareš - Kladenským hokejistům odstartovala ve středu 24. července letní příprava na ledě před startem nadcházejícího extraligového ročníku 2024/25. Na úvodním tréninku nechyběly nové posily či hrající majitel klubu Jaromír Jágr.

Do nové sezóny s ENIGOO! Start prodeje permanentek od 1. srpna

19. Červenec 2024 - 0:00

Klub / Foto: Roman Mareš - Extraligová sezóna se blíží a ještě před jejím startem Rytíři představí několik novinek. Jednou z nich je změna dodavatele ticketingu, nově tuto roli převezme napřímo společnost ENIGOO. První zkouška této spolupráce je nachystána na 1. srpna, kdy se spustí prodej permanentek na výroční klubovou sezónu.

Talent pro budoucnost! Rytíři podepisují reprezentačního mladíka Tomáše Vandase

11. Červenec 2024 - 0:00

Klub / Foto: SZLH - Kladenští Rytíři na konci května představili trojici mladých hráčů, kteří budou bojovat o extraligu: Sebastián Redlich, Štěpán Vimmer a Zdeněk Nedvěd. Nyní se do klubu přesouvá také osmnáctiletý bek Tomáš Vandas, kterého čeká úvodní reprezentační kemp U20.

Šach mat! Střelec Tralmaks zůstává na Kladně

9. Červenec 2024 - 0:00

Klub / Foto: Roman Mareš - Lotyšský reprezentant Eduards Tralmaks pokračuje v barvách kladenských Rytířů. V loňské sezóně nasázel nejlepší střelec Kladna v základní části jednadvacet branek, tři přidal v baráži. Kladenští fanoušci jistě ocení, že v dresu středočeského klubu nyní setrvá minimálně na jeden další ročník.

Kapitán Smoleňák o přípravě, posilách i cílech pro nadcházející sezónu

2. Červenec 2024 - 0:00

Klub / Foto: Roman Mareš - Po loňském přesunu na Kladno se stal Radek Smoleňák okamžitě lídrem týmu. Kapitán Rytířů nastřílel v minulém roce v rámci základní části osmnáct branek a přidal jedenáct asistencí, což mu vyneslo místo v TOP padesátce bodování ligy. Sedmatřicetiletý útočník se před startem nové sezóny rozpovídal o posilách nebo o možných týmových či individuálních cílech.

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

www.ngprague.cz