Rytíři Kladno


Syndikovat obsah Rytíři Kladno
Rytíři Kladno - aktuální zprávy
Aktualizace: před 24 min 39 sek

Talent pro budoucnost! Rytíři podepisují reprezentačního mladíka Tomáše Vandase

11. Červenec 2024 - 0:00

Klub / Foto: SZLH - Kladenští Rytíři na konci května představili trojici mladých hráčů, kteří budou bojovat o extraligu: Sebastián Redlich, Štěpán Vimmer a Zdeněk Nedvěd. Nyní se do klubu přesouvá také osmnáctiletý bek Tomáš Vandas, kterého čeká úvodní reprezentační kemp U20.

Šach mat! Střelec Tralmaks zůstává na Kladně

9. Červenec 2024 - 0:00

Klub / Foto: Roman Mareš - Lotyšský reprezentant Eduards Tralmaks pokračuje v barvách kladenských Rytířů. V loňské sezóně nasázel nejlepší střelec Kladna v základní části jednadvacet branek, tři přidal v baráži. Kladenští fanoušci jistě ocení, že v dresu středočeského klubu nyní setrvá minimálně na jeden další ročník.

Kapitán Smoleňák o přípravě, posilách i cílech pro nadcházející sezónu

2. Červenec 2024 - 0:00

Klub / Foto: Roman Mareš - Po loňském přesunu na Kladno se stal Radek Smoleňák okamžitě lídrem týmu. Kapitán Rytířů nastřílel v minulém roce v rámci základní části osmnáct branek a přidal jedenáct asistencí, což mu vyneslo místo v TOP padesátce bodování ligy. Sedmatřicetiletý útočník se před startem nové sezóny rozpovídal o posilách nebo o možných týmových či individuálních cílech.

Rytíři Kladno představují nový trenérský tým

28. Červen 2024 - 0:00

Klub - Před nadcházející sezónou 2024/25 kladenský klub oznamuje dlouho očekávané informace. Do nového ročníku povede Rytíře jako hlavní trenér David Čermák, jeho asistenty budou Václav Skuhravý a Petr Svoboda.

Ve Velké Dobré deváťáci slavnostně ukončili své studium na 12. ZŠ

28. Červen 2024 - 0:00

Klub - Slavnostní okamžik mají za sebou žáci deváté hokejové třídy na 12. základní škole Brjanská na Kladně. Se školou se rozloučili zábavným tanečním vystoupením, po kterém se přešlo k závěrečnému stužkování.

Kladno přidává přípravný zápas, ve kterém vyzve neobyčejného soupeře

27. Červen 2024 - 0:00

Klub / Foto: Roman Mareš - Univerzitní hokej v České republice stále roste a stává se více a více populárním, v Severní Americe však jeho historie sahá daleko do minulosti. Sportovní týmy prestižních univerzit se tam potkávají už několik desítek let a do Česka nyní dorazí elitní zástupce kanadské sféry univerzitního hokeje.

František Kaberle st. a syn Tomáš hosty kladenského podcastu KLAPOD

26. Červen 2024 - 0:00

Klub - Legendy českého hokeje, kladenští odchovanci a majitelé těch největších titulů. Otec nejslavnější hokejové rodiny František st. se stal s Kladnem hned pětkrát mistrem Československé hokejové ligy a k tomu přidal dva tituly mistra světa. Jeho mladší syn Tomáš byl součástí vítězné party na světovém šampionátu v roce 2005, o rok později získal na MS stříbro a také bronz ze ZOH v Turíně. Možná jeho nejcennější triumf pochází ze zámoří, kde v roce 2011 zvedl nad hlavu v dresu Bostonu Bruins slavný Stanley Cup. Oba bývalí světoví hokejisté byli hosty dalšího dílu kladenského podcastu KLAPOD, kde se rozpovídali například o tom, co naplňuje jejich životy po hokejových kariérách.

Hokejisté Kladna se v Tuchlovicích zúčastnili benefiční akce

24. Červen 2024 - 0:00

Klub / Foto: Roman Mareš - V sobotu 22.6. se Rytíři vydali do nedalekých Tuchlovic, kde podpořili benefiční akci klubového partnera, společnosti Amond. Kladenští hokejisté sehráli fotbalové utkání proti svému partnerovi a následně se zúčastnili týmové autogramiády pro přítomné fanoušky.

Program pro mladé brankáře povede Roman Málek!

21. Červen 2024 - 0:00

Klub - Mistr extraligy, účastník mistrovství světa se sedmapadesáti starty v národním týmu. Roman Málek je bývalým vynikajícím brankářem, který zasáhl do sedmnácti sezón v české nejvyšší soutěži. Zachytal si také elitní ligu ve Švédsku a bohaté trenérské zkušenosti posbíral kromě A-týmu prvoligové Slavie i u mládežnických reprezentací. Nyní se přesouvá na Kladno, kde se bude starat o rozvoj mladých gólmanů spadajících do projektu Akademie Českého hokeje, ten se týká juniorky, dorostu a 9. třídy.

TIPOVAČKA

Tipujeme EURO 2024

Bližší informace ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!