Rytíři Kladno

Aktualizace: před 24 min 39 sek

Talent pro budoucnost! Rytíři podepisují reprezentačního mladíka Tomáše Vandase

11. Červenec 2024 - 0:00

Klub / Foto: SZLH - Kladenští Rytíři na konci května představili trojici mladých hráčů, kteří budou bojovat o extraligu: Sebastián Redlich, Štěpán Vimmer a Zdeněk Nedvěd. Nyní se do klubu přesouvá také osmnáctiletý bek Tomáš Vandas, kterého čeká úvodní reprezentační kemp U20.

Šach mat! Střelec Tralmaks zůstává na Kladně

9. Červenec 2024 - 0:00

Klub / Foto: Roman Mareš - Lotyšský reprezentant Eduards Tralmaks pokračuje v barvách kladenských Rytířů. V loňské sezóně nasázel nejlepší střelec Kladna v základní části jednadvacet branek, tři přidal v baráži. Kladenští fanoušci jistě ocení, že v dresu středočeského klubu nyní setrvá minimálně na jeden další ročník.

Kapitán Smoleňák o přípravě, posilách i cílech pro nadcházející sezónu

2. Červenec 2024 - 0:00

Klub / Foto: Roman Mareš - Po loňském přesunu na Kladno se stal Radek Smoleňák okamžitě lídrem týmu. Kapitán Rytířů nastřílel v minulém roce v rámci základní části osmnáct branek a přidal jedenáct asistencí, což mu vyneslo místo v TOP padesátce bodování ligy. Sedmatřicetiletý útočník se před startem nové sezóny rozpovídal o posilách nebo o možných týmových či individuálních cílech.

Rytíři Kladno představují nový trenérský tým

28. Červen 2024 - 0:00

Klub - Před nadcházející sezónou 2024/25 kladenský klub oznamuje dlouho očekávané informace. Do nového ročníku povede Rytíře jako hlavní trenér David Čermák, jeho asistenty budou Václav Skuhravý a Petr Svoboda.

Ve Velké Dobré deváťáci slavnostně ukončili své studium na 12. ZŠ

28. Červen 2024 - 0:00

Klub - Slavnostní okamžik mají za sebou žáci deváté hokejové třídy na 12. základní škole Brjanská na Kladně. Se školou se rozloučili zábavným tanečním vystoupením, po kterém se přešlo k závěrečnému stužkování.

Kladno přidává přípravný zápas, ve kterém vyzve neobyčejného soupeře

27. Červen 2024 - 0:00

Klub / Foto: Roman Mareš - Univerzitní hokej v České republice stále roste a stává se více a více populárním, v Severní Americe však jeho historie sahá daleko do minulosti. Sportovní týmy prestižních univerzit se tam potkávají už několik desítek let a do Česka nyní dorazí elitní zástupce kanadské sféry univerzitního hokeje.

František Kaberle st. a syn Tomáš hosty kladenského podcastu KLAPOD

26. Červen 2024 - 0:00

Klub - Legendy českého hokeje, kladenští odchovanci a majitelé těch největších titulů. Otec nejslavnější hokejové rodiny František st. se stal s Kladnem hned pětkrát mistrem Československé hokejové ligy a k tomu přidal dva tituly mistra světa. Jeho mladší syn Tomáš byl součástí vítězné party na světovém šampionátu v roce 2005, o rok později získal na MS stříbro a také bronz ze ZOH v Turíně. Možná jeho nejcennější triumf pochází ze zámoří, kde v roce 2011 zvedl nad hlavu v dresu Bostonu Bruins slavný Stanley Cup. Oba bývalí světoví hokejisté byli hosty dalšího dílu kladenského podcastu KLAPOD, kde se rozpovídali například o tom, co naplňuje jejich životy po hokejových kariérách.

Hokejisté Kladna se v Tuchlovicích zúčastnili benefiční akce

24. Červen 2024 - 0:00

Klub / Foto: Roman Mareš - V sobotu 22.6. se Rytíři vydali do nedalekých Tuchlovic, kde podpořili benefiční akci klubového partnera, společnosti Amond. Kladenští hokejisté sehráli fotbalové utkání proti svému partnerovi a následně se zúčastnili týmové autogramiády pro přítomné fanoušky.

Program pro mladé brankáře povede Roman Málek!

21. Červen 2024 - 0:00

Klub - Mistr extraligy, účastník mistrovství světa se sedmapadesáti starty v národním týmu. Roman Málek je bývalým vynikajícím brankářem, který zasáhl do sedmnácti sezón v české nejvyšší soutěži. Zachytal si také elitní ligu ve Švédsku a bohaté trenérské zkušenosti posbíral kromě A-týmu prvoligové Slavie i u mládežnických reprezentací. Nyní se přesouvá na Kladno, kde se bude starat o rozvoj mladých gólmanů spadajících do projektu Akademie Českého hokeje, ten se týká juniorky, dorostu a 9. třídy.

TIPOVAČKA

Tipujeme EURO 2024

Bližší informace ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

www.ngprague.cz

Komunita