hokej.cz

Syndikovat obsah Hokej.cz
Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa 1. ligy ledního hokeje.
Aktualizace: před 12 min

Lukáš Endál o výhře nad Pardubicemi, perspektivách Motoru i svém zranění

22. Duben 2019 - 17:10

Hokejisté Českých Budějovic zmírnili své trápení. V 11. kole extraligové baráže nepřipustili devátou porážku v řadě a zdolali oslabené Pardubice 5:2. Ani Jihočeši však nebyli kompletní. Chyběli jim čtyři beci ze základní šestky a ofenzivní opory Lukáš Endál s Václavem Karabáčkem. Ve znovu vyprodané Budvar aréně, byť mnozí permanentkáři nechali opuštěná sedadla, se Jihočeši důstojně rozloučili s fanoušky, kteří po skončení duelu zaplavili ledovou plochu a vyjádřili hráčům nebývalou podporu, přestože sezona nepřinesla vysněný postup.

Lukáš Endál o výhře nad Pardubicemi, perspektivách Motoru i svém zranění

22. Duben 2019 - 17:10

My chcem Jardu Jágra na bankovce mít! znělo na Kladně

21. Duben 2019 - 18:14

Kladenští fanoušci při nedělním zápase s Chomutovem společně s hráči oslavují postup do Tipsport extraligy. Před zápasem pak vytáhli choreo s jasným vzkazem – na bankovkách chtějí mít vedle Masaryka, Němcové a dalších i Jaromíra Jágra!

My chcem Jardu Jágra na bankovce mít! znělo na Kladně

21. Duben 2019 - 18:14

TELH ŽIVĚ: Kladno doma slaví v plné sestavě, nad Piráty vede. Vyhrává i Motor

21. Duben 2019 - 15:41

Extraligová baráž už je rozhodnutá: v příští sezoně si v nejvyšší soutěži kromě Pardubic zahraje Kladno. V Chance lize zůstane Motor a sestoupí do ní Chomutov.

TELH ŽIVĚ: Kladno doma slaví, nad Piráty vede. Vyhrává i Motor

TELH ŽIVĚ: Kladno doma slaví postup s fanoušky, Motor hostí Dynamo

TELH ŽIVĚ: Kladno oslaví postup s fanoušky, Motor se doma loučí

21. Duben 2019 - 15:41

Dnešní baráž? Kladno oslaví postup s fanoušky, Motor se doma loučí

21. Duben 2019 - 12:05

Hokej v číslech: Legenda očima statistik. V čem všem Jágr dominuje?

20. Duben 2019 - 21:40

Když se vracel z NHL zpět domů, nedařilo se mu. Jaromír Jágr do loňské baráže vinou zranění vůbec nenastoupil, v té letošní však září. Se třinácti body v deseti utkáních se se svým parťákem Tomášem Plekancem dělí o místo nejproduktivnějšího hráče. S deseti góly je pak o parník druhým nejlepším střelcem.

Hokej v číslech: Legenda očima statistik. V čem všem Jágr dominuje?

20. Duben 2019 - 21:40

Motor kosí zranění, Babka proto zaskočil v obraně. Byl to nezvyk, říká

20. Duben 2019 - 20:00

Sérii osmi porážek nezažili hokejisté Českých Budějovic hodně dlouho. Potkala je teprve v baráži o extraligu, kam vstupovali jako vítězové Chance ligy s nadějemi. Vyjma domácího vítězství nad Chomutovem po samostatných nájezdech ve 2. kole ale zatím vždy odcházeli z ledu smutní.

Motor kosí zranění, Babka proto zaskočil v obraně. Byl to nezvyk, říká

20. Duben 2019 - 20:00

Trenér Motoru přišel do kabiny Kladna. Zasloužili jste si to! gratuloval

20. Duben 2019 - 15:18

Aleš Totter, asistent Václava Prospala, předvedl krásné sportovní gesto. Poté, co Kladno vyhrálo v Českých Budějovicích a stvrdilo tím postup do extraligy, zašel mezi slavící hráče a pogratuloval jim ke skvělému úspěchu.

Trenér Motoru přišel do kabiny Kladna. Zasloužili jste si to! gratuloval

20. Duben 2019 - 15:18

Noční oslavy s ohňostrojem! Fanoušci vítali kladenské hrdiny

20. Duben 2019 - 13:50

Kladno po pěti sezonách v první lize míří zpátky do extraligy. Když se v pátek v noci kladenští hokejisté vrátili z Českých Budějovic, před stadionem na ně čekaly stovky fanoušků. A pak společně slavili!

Noční oslavy s ohňostrojem! Fanoušci vítali kladenské hrdiny

20. Duben 2019 - 13:50

Noční oslavy s ohňostrojem! Kladenské hrdiny vítali fanoušci

SESTŘIH: Velký (Jágrův) pátek. Podívejte se na jeho góly

20. Duben 2019 - 12:01

Ne, nebyl to sen. Už je sobota a výsledek pátečního utkání stále platí. Jaromír Jágr dal čtyři góly a poslal Kladno do extraligy.

SESTŘIH: Velký (Jágrův) pátek. Podívejte se na jeho góly

20. Duben 2019 - 12:01

Na poslední utkání sezony:

do Pardubic
v úterý 23.4.

Pojede jeden bus. Vstupenky kupuje každý sám, jak do busu tak sólo. K dispozici až 250 ks. Podrobné info ZDE.