hokej.cz

Syndikovat obsah Hokej.cz
Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
Aktualizace: před 10 min 26 sek

Kladno rozhodlo v čase 58:36. Na Melkův gól nahrál Suchánek

20. leden 2021 - 22:22

Už to vypadalo, že zápas Kladna s Litoměřicemi půjde do prodloužení. V 59. minutě ale rozhodl Antonín Melka, který dorazil střelu nové posily Jakuba Suchánka.

Kladno rozhodlo v čase 58:36. Na Melkův gól nahrál Suchánek

20. leden 2021 - 22:22

Chlán dostal trest do konce zápasu. Za faul se šel mstít Aubrecht

20. leden 2021 - 22:00

Pro prostějovského útočníka Petra Chlána skončilo utkání v Benátkách nad Jizerou už ve 27. minutě. Tehdy dostal trest na 5 minut plus do konce zápasu za vražení zezadu do Petra Wiencka.

Chlán dostal trest do konce zápasu. Za faul se šel mstít Aubrecht

20. leden 2021 - 22:00

Havířov cítí křivdu. Některé věci člověk neovlivní, kroutí hlavou Režnar

20. leden 2021 - 21:50

Havířov prohrál v Přerově 2:3 po nájezdech. A cítil se poškozený – hostům se nelíbilo několik výroků rozhodčích, a to mimo jiné u obou branek Zubrů.

Havířov cítí křivdu. Některé věci člověk neovlivní, kroutí hlavou Režnar

20. leden 2021 - 21:50

Tohle Jakuba Petra těší: V Chance lize se trefili další „košíkáři“

20. leden 2021 - 21:07

Nový rok zatím v Chance lize vychází hráčům mladším osmnácti let na výbornou. Ve středu vstřelili své premiérové góly mezi dospělými další dva talenti v mřížce: Gabriel Szturc a Jakub Šedivý!

Tohle Jakuba Petra těší: V Chance lize se trefili další „košíkáři“

20. leden 2021 - 21:07

SESTŘIHY 22. kola: Benátky obraly Prostějov. Frýdek-Místek se dál trápí

20. leden 2021 - 21:05

Po středečním programu se do čela Chance ligy dostala Jihlava, která má díky vysoké výhře v Sokolově lepší skóre než Poruba. Jak utkání 22. kola zachytily kamery?

SESTŘIHY 22. kola: Benátky obraly Prostějov. Frýdek-Místek se dál trápí

20. leden 2021 - 21:05

Melka trefil radost Rytířů, slaví Poruba i Jihlava. Vrchlabí porazilo Slavii

20. leden 2021 - 20:24

Chance liga dnes nabídla plnou porci devíti duelů a spoustu zajímavostí. Pokračuje dostih Jihlavy a Poruby, Rytíři vydřeli vítězství nad Litoměřicemi. Hokejisté Vrchlabí zdolali Slavii díky gólu Martina Heřmana, který padl vteřinu před koncem prodloužení. Zubři zlomili Havířov, Vsetín porazil Kolín. Výhry mají také Ústí nad Labem, Benátky nad Jizerou a Třebíč.

Melka trefil radost Rytířů, slaví Poruba i Jihlava. Vrchlabí porazilo Slavii

20. leden 2021 - 20:24

Oceláři přemohli Vervu a dotírají na Spartu. Hübl hrál jubilejní zápas

20. leden 2021 - 19:44

Bitva mezi Litvínovem a Třincem v dohrávce 37. kola TELH patřila Ocelářům, kteří si připsali třetí výhru za sebou a v tabulce se na rozdíl tří bodů přiblížili vedoucí Spartě. Zápas byl pikantní pro Viktora Hübla, útočník Vervy nastoupil k jubilejnímu 1200. utkání v nejvyšší soutěži.

Oceláři přemohli Vervu a dotírají na Spartu. Hübl hrál jubilejní zápas

20. leden 2021 - 19:44

Neskutečné! Aubrecht se marně snažil zrušit trest pro soupeře

20. leden 2021 - 19:20

Tak tohle se jen tak nevidí. Benátecký obránce David Aubrecht se v souboji s Prostějovem blýskl gestem fair play, které však nebylo nic platné.

Neskutečné! Aubrecht se marně snažil zrušit trest pro soupeře

20. leden 2021 - 19:20

Vrchlabí zlomilo Slavii, slaví i Poruba. Výhry mají Ústí a Benátky

20. leden 2021 - 18:26

Chance liga dnes nabídla plnou porci devíti duelů a spoustu zajímavostí. Hokejisté Vrchlabí zdolali na svém ledě Slavii díky gólu Martina Heřmana, který padl vteřinu před koncem prodloužení. Zubři v nájezdech zlomili Havířov, Vsetín doma porazil Kolín. Výhry mají také Poruba, Ústí nad Labem, Benátky nad Jizerou a Třebíč. Další utkání se stále hrají, sledovat je můžete živě na Hokejka TV.

Vrchlabí přemohlo Slavii, radost Zubrů trefil Pšurný. Výhry mají i Ústí a Třebíč

20. leden 2021 - 18:26

Chance liga dnes nabídla plnou porci devíti duelů a spoustu zajímavostí. Hokejisté Vrchlabí zdolali na svém ledě Slavii díky gólu Martina Heřmana, který padl vteřinu před koncem prodloužení. V Zubři v nájezdech zlomili Havířov, výhry mají také Ústí nad Labem a Třebíč. Další utkání se stále hrají, sledovat je můžete živě na Hokejka TV.

Bitvu Vrchlabí se Slavií rozhodl Heřman. Výhry mají také Ústí a Třebíč

20. leden 2021 - 18:26

Chance liga dnes nabídla plnou porci devíti duelů a spoustu zajímavostí. Hokejisté Vrchlabí zdolali na svém ledě Slavii díky gólu Martina Heřmana, který padl vteřinu před koncem prodloužení, výhry mají také Ústí nad Labem a Třebíč. Další utkání Chance ligy se stále hrají, sledovat je můžete živě na Hokejka TV.

Bitvu Vrchlabí se Slavií rozhodl Heřman, Ústí si poradilo s Frýdkem

20. leden 2021 - 18:26

Chance liga dnes nabídla plnou porci devíti duelů a spoustu zajímavostí. Hokejisté Vrchlabí zdolali na svém ledě Slavii díky gólu Martina Heřmana, který padl vteřinu před koncem prodloužení, Ústí nad Labem si poradilo s Frýdkem-Místkem. Další utkání Chance ligy se stále hrají, sledovat je můžete živě na Hokejka TV.

Hráčem měsíce prosince je Antonín Melka. Gratulujeme! Jak je dobrým zvykem Tonda odpovídal
v OFF-LINE rozhovoru.
K přečtení ZDE

A všem co nám přejí přejeme i my, ať je ten nový rok ve všem lepší než ten uplynulý. PF2021