hokej.cz

Syndikovat obsah Hokej.cz
Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa 1. ligy ledního hokeje.
Aktualizace: před 12 min 37 sek

VIDEO: Jak vypadal první gól Jaromíra Jágra po návratu z NHL?

21. Srpen 2018 - 22:54

Jaromír Jágr pomohl gólem a dvěma asistencemi k výhře Kladna 6:4 nad ústeckým Slovanem. Ikona českého hokeje skórovala za Rytíře poprvé od svého návratu z NHL.

Jágr se blýskl třemi body, Frýdek a Prostějov mají skalp extraligistů

21. Srpen 2018 - 19:40

Další zápasovou prověrku mají za sebou kladenští hokejisté, kteří doma porazili Ústí nad Labem rozdílem dvou gólů. K vítězství Rytířů přispěl třemi kanadskými body také Jaromír Jágr, který ke vstřelené brance přidal dvě asistence. Havířovští nestačili na polský Krakov, Frýdek-Místek díky trefě veterána Martynka přemohl účastníka slovenské extraligy z Trenčína. Pražská Slavia vyhrála v Litoměřicích, Vsetín si doma poradil s Třebíčí. Prostějov zdolal Nové Zámky.

Jágr se trefil a Kladno otočilo duel s Ústím. AZet padl

21. Srpen 2018 - 19:40

Další zápasovou prověrku mají za sebou kladenští hokejisté, kteří doma porazili Ústí nad Labem rozdílem dvou gólů. K vítězství Rytířů přispěl třemi kanadskými body také Jaromír Jágr, který ke vstřelené brance přidal dvě asistence. Havířovští nestačili na polský Krakov, Frýdek-Místek díky trefě veterána Martynka přemohl Trenčín.

Jágr se trefil, přidal dvě nahrávky a Kladno otočilo duel s Ústím

Nová tvář v Dukle. Jihlava zkouší Dominika Hrníčka

21. Srpen 2018 - 17:11

V sestavě Jihlavy se v úterním zápase proti Olomouci objevilo nové jméno: dvaadvacetiletý útočník Dominik Hrníčko.

Nová tvář v Dukle. Za Jihlavu nastoupil Hrníčko

21. Srpen 2018 - 17:11

Velká posila pro Kladno? Rytíři jednají s Jiřím Říhou

21. Srpen 2018 - 16:23

V úterním zápase proti Ústí nad Labem nastoupil za Kladno obránce Jiří Říha. Rytíři jednají o jeho příchodu s Mladou Boleslaví.

Tvrďák Pastor za Vsetín hrát nebude, Finsterle jde z Poruby do Německa

21. Srpen 2018 - 13:08

Důrazný obránce Tomáš Pastor je stále bez angažmá. V prvoligovém Vsetíně, kde se přibližně deset dní ucházel o smlouvu, nakonec hrát nebude.

Do Hradce přiletí Orli, Plzeň míří do Klatov. Olomouc a Vary uvidí odvety

21. Srpen 2018 - 9:19

Program přípravných utkání spěchá dál. Do akce dnes půjde celkem sedmnáct celků z Tipsport extraligy a Chance ligy, představí se v jedenácti zápasech.

Motor zúžil kádr: nové angažmá si hledají Kachyňa a Škoda

20. Srpen 2018 - 18:57

Dva týdny před startem Chance ligy opouštějí českobudějovický tým obránce Ondřej Kachyňa a útočník Vladimír Škoda (na fotce).

Husák se vrací do Chance ligy, posílí Frýdek-Místek. Hrát může i za Třinec

20. Srpen 2018 - 14:54

Po krátkém angažmá v Nových Zámcích se do druhé nejvyšší soutěže vrací bek Patrik Husák, který posílí defenzivní řady Frýdku-Místku.

Nejen Ostrčil. Valašské Meziříčí posílí další dva obránci Vsetína

19. Srpen 2018 - 9:17

Druholigoví Bobři získali na hostování do konce sezony Michala Žáka (na fotce) a Jiřího Weintritta. Oba přicházejí z nedalekého Vsetína.

Strmeň má novou masku: s čivavou a párkem v rohlíku

19. Srpen 2018 - 7:51

Jan Strmeň po změně angažmá změnil i design své masky. Vévodí ji logo Motoru, po stranách jsou pak malby fenky Lili, českobudějovické pochoutky pikadoru a také postavy z filmu Deadpool.

Poruba je na domácím turnaji čtvrtá. Litoměřice porazily Němce

18. Srpen 2018 - 19:17

V sobotu večer skončil hokejový turnaj v Porubě – domácí tým na něm neuspěl a v souboji o třetí místo nestačil na Frýdek-Místek. Přípravné utkání sehrály také Litoměřice, které porazily Lužické lišky 4:3.

Všetečka ukončil kariéru, bude trenérem a manažerem

18. Srpen 2018 - 12:00

O tom, že obránce David Všetečka ve 38 letech uzavřel hráčskou kariéru, se ví od konce minulé sezony. Jeden z nejúspěšnějších píseckých odchovanců u hokeje zůstává: stal se trenérem a manažerem slovenského Bardejova.

Tři bratři. Za Kladno spolu nastoupili sourozenci Bláhovi

18. Srpen 2018 - 8:00

Bylo, nebylo jedno hokejové království. Kladno se jmenovalo. A v něm vyrůstali tři bratři: Štěpán (na fotce uprostřed), Ondřej (vlevo) a Martin (vpravo).

Motor a Ústí porazily zahraniční soupeře, Třebíč dala 11 gólů

17. Srpen 2018 - 19:37

České Budějovice, Frýdek-Místek a Ústí nad Labem si v pátek večer zahrály proti týmům z ciziny. Třebíč pak napravila dojem z předchozích přípravných zápasů a ve Žďáře nad Sázavou vyhrála 11:2.

Litvínov zúžil kádr: sedm hráčů poslal do Chance ligy

17. Srpen 2018 - 17:58

Sedm hráčů z širšího kádru Litvínova bude nastupovat také ve druhé nejvyšší soutěži.

Kubica zůstává ve Slavii, dva hráči ale na zkoušce neuspěli

17. Srpen 2018 - 16:50

Dvaatřicetiletý útočník Zdeněk Kubica přesvědčil nové slávistické trenéry a vedení klubu s ním prodloužilo smlouvu. V Edenu se tak představí ve třetí sezoně za sebou.

Jágr v domácí premiéře bodoval, ale Rytíři padli. Energie potřetí hrála 4:5

17. Srpen 2018 - 15:19

Páteční program přípravných zápasů odstartoval už krátce po poledni dvěma zápasy, české celky v nich úspěšné nebyly. Kladno podlehlo Karagandě 1:2, Karlovy Vary v Brně padly s Trenčínem 4:5.

TRANSPARENTNÍ ÚČET

PODPORA PRO KŘÉPU
Podpořme kladenského odchovance Petra Křepelku, který utrpěl v polovině října loňského roku při hokejovém utkání nižší německé soutěže zlomeninu pátého obratle a stále se potýká s velmi vážnými následky svého zranění. Svým neuvěřitelným odhodláním postupně dosahuje významných pokroků v léčbě.

Přispějte libovolným finančním darem na transparentní účet č.: 115-5899520217/0100

Pro zadání platby můžete využít platební QR kód s vyplněným číslem transparentního účtu.

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci.