hokej.cz

Syndikovat obsah Hokej.cz
Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa extraligy ledního hokeje.
Aktualizace: před 22 min 28 sek

Hokej v číslech: Hronek nebo Stránský. TOP 5 hráčů týdne

28. Září 2020 - 21:20

Stejně jako v minulé sezoně se i letos můžete každý týden těšit na přehled nejlepších hráčů týdne. Je tu první díl. Kterým hráčům se start extraligy vydařil nejvíc?

Bruslaři mají zdravotní potíže, Liberec vyzve Spartu. Energie v karanténě

28. Září 2020 - 18:59

Tipsport extraliga hlásí další odložené utkání. V úterý 29. září se nebude hrát derby mezi Mladou Boleslaví a Libercem. Do povinné desetidenní karantény navíc míří Karlovy Vary.

Extraliga tweetuje: Králův dopis, Pardubice jako Toronto či ventilátory

28. Září 2020 - 15:09

Co frčí na Twitteru? Například děkovný dopis prezidenta Českého hokeje Tomáše Krále, velkým tématem je i nepovedený start Pardubic či hlučné ventilátory ve Zlíně. Podívejte se na zajímavé příspěvky!

Poslední šance! Získejte nevydražené dresy z charitativních aukcí

28. Září 2020 - 15:00

Úspěšné dobročinné aukce Legenda legendám a Legenda pomáhá už skončily. Nyní máte jedinečnou příležitost opatřit si kousky, které dosud nebyly vydraženy. Níže naleznete jejich kompletní seznam.

Dynamo míří na testy, souboj se Spartou se odkládá

28. Září 2020 - 12:50

Hokejisté Pardubic měli v úterní podvečer na svém ledě vyzvat pražskou Spartu. Utkání je ale zrušeno, Dynamo totiž absolvují testy na přítomnost onemocnění COVID-19.

Mazanec o podivném gólu: Rozhodčí to roztáhl a nájezd pro mě skončil

28. Září 2020 - 9:11

Hráli zatím nejtěžší zápas, ale nakonec hokejisté Mountfieldu potvrdili pozici na úplném čele Tipsport extraligy. Parádní bitvu s Libercem vyhráli v nájezdech, které přitom mohly pro Marka Mazance a spol. dopadnout úplně opačně.

Vrbata o trenérské premiéře: Byl jsem nervózní, abychom to klukům nezkazili

27. Září 2020 - 22:02

Před sezonou předal pozici sportovního manažera Bruslařů, Radim Vrbata ale dál zůstává nápomocen v klíčových oblastech. A znovu potvrdil, že má boleslavské srdce. Do duelu proti Spartě nastoupil jako člen trenérského štábu, při zdravotní indispozici Radima Rulíka a Pavla Patery na střídačce spolupracoval s Petrem Hakenem a Václavem Nedorostem.

Tady je vymeteno! Lev překonal Kváču parádní dělovkou

27. Září 2020 - 21:22

„S touhle brankou dnes nebude mít uklízečka žádné starosti, tam je vymeteno.“ Touto legendární hláškou komentátora České televize Roberta Záruby by se dal popsat gól Jakuba Lva proti Liberci.

Třinec mění program, v klubu se potvrdila nákaza covid-19

27. Září 2020 - 21:11

Dalším extraligovým účastníkem, který kvůli nákaze nemocí covid-19 musí změnit svůj další program, je Třinec.

Machovský podcenil ránu Šťastného. Po dalším gólu už střídal

27. Září 2020 - 20:46

Zápas, na který by nejspíš rád zapomněl, zažil v neděli Matěj Machovský. Brankář Sparty ve druhé třetině inkasoval po dalekonosné střele Davida Šťastného a po pár minutách přepustil místo v brance Jakubu Neužilovi.

To je kuriozita! Mazanec už slavil, kotouč ale doskákal do branky

27. Září 2020 - 19:24

Ve fotbale k takové situaci občas dojde, ale v hokeji... V Hradci Králové právě probíhaly samostatné nájezdy, když se stalo něco, co asi nikdo nečekal.

Hradec si upevnil vedení, Sparta padla v Boleslavi. Zlín má první body

27. Září 2020 - 18:56

Mountfield vyhrál čtvrté utkání v řadě a v extraligové tabulce potvrdil průběžné první místo, Bílé Tygry porazil po nájezdech 4:3. Jiný východočeský celek se naopak dál trápí, Pardubice doma nestačily na zlínské Berany. A v posledním zápase Mladá Boleslav zaskočila pražskou Spartu.

Hradec otočil duel s Libercem, Dynamo Zlínu nedalo ani gól

27. Září 2020 - 18:56

(AKTUALIZOVÁNO) Mountfield vyhrál čtvrté utkání v řadě a upevnil si první místo v extraligové tabulce, Bílé Tygry porazil po nájezdech 4:3. Jiný východočeský celek se naopak dál trápí, Pardubice doma nestačily na zlínské Berany. Další dnešní zápasy Tipsport extraligy se ještě hrají, o jejich výsledcích vás budeme informovat později.

Souboj těžkých vah pro Hradec, v nájezdech rozhodl Kelly Klíma

27. Září 2020 - 18:56

(AKTUALIZOVÁNO) Mountfield vyhrál čtvrté utkání v řadě a upevnil si první místo v extraligové tabulce, Bílé Tygry porazil po nájezdech 4:3. Další dnešní zápasy Tipsport extraligy se ještě hrají, o jejich výsledcích vás budeme informovat později.

TELH ŽIVĚ: Dotáhne Sparta v Boleslavi velkou ztrátu?

27. Září 2020 - 17:56

Dnešní den měl původně patřit zápasům 4. kola Tipsport extraligy. Jenže pět ze sedmi duelů bylo odloženo! Alespoň díky předehrávce mezi Mladou Boleslaví a Spartou není nedělní program až tolik chudý. Všechna utkání můžete živě sledovat na HokejkaTV.

TELH ŽIVĚ: Boleslav drtí Spartu, Kašík trápí Dynamo

TELH ŽIVĚ: V Hradci se prodlužuje, Boleslav drtí Spartu

27. Září 2020 - 17:56

V Litvínově pomáhali Alinčovi. Kolik se na ochrnutého ex-hokejistu vybralo?

27. Září 2020 - 17:33

V Litvínově 19. září proběhla další akce na podporu Jana Alinče. Bývalý hokejista loni nešťastně upadl při inline hokeji a poranil si krční páteř. Ve vážném stavu pak byl transportován do nemocnice a ochrnul.

Úroveň tréninku? Někteří covid-19 opravdu prodělali, říká trenér Vítkovic

27. Září 2020 - 16:20

Hokejisté Vítkovic se v neděli po desetidenní karanténě vrátili do tréninkového procesu. Klub zatím kvůli nákaze nemocí covid-19 nevstoupil do nového ročníku Tipsport extraligy, první zápas Ridera odehraje v pátek v Českých Budějovicích.

TELH ŽIVĚ: Hradec doma předvedl obrat, Sparta prohrává v Boleslavi

27. Září 2020 - 15:51