hokej.cz

Syndikovat obsah Hokej.cz
Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
Aktualizace: před 19 min 4 sek

Prezident Českého hokeje Tomáš Král se vyjádřil ke článkům z deníku Sport

49 min 8 sek starý

Deník Sport ve svém středečním vydání píše o údajné spolupráci současného prezidenta hokejového svazu Tomáše Krále se Státní bezpečností v závěru 80. let během jeho vojenské služby. Podle Sportu měl Král mimo jiné donášet na své kolegy a nadřízené.

Dvacítka rozšířila program. Na kempech dostávají šanci noví hráči

1 hod 4 min starý

Trenéři reprezentační dvacítky mají napilno i v čase před další oficiální reprezentační přestávkou. Do programu totiž nově zařadili jednodenní kempy, kde dostávají prostor hráči širšího kádru.

Dvacítka rozšířila program. Na kempech dostávají šanci noví hráči

1 hod 4 min starý

Do Chance ligy jde další polský reprezentant, tentokrát do Havířova

1 hod 35 min starý

Po neúspěšné zkoušce ve slovenských Michalovcích se polský reprezentant Dominik Paś stěhuje do Česka. Jako novou posilu ho představil prvoligový Havířov.

Do Chance ligy jde další polský reprezentant, tentokrát do Havířova

1 hod 35 min starý

Vondrkův hattrick náležitě ocením, ujišťuje správce týmové kasy Vráblík

2 hod 27 min starý

Dramatický duel mezi Českými Budějovicemi a Plzní na ledě Budvar arény rozhodla chyba debutujícího kanadského beka Stuarta Percyho, kterou třináct vteřin po zahájení nastaveného času potrestal plzeňský reprezentační forvard Petr Kodýtek. Jihočeši neprodloužili sérii třech vítězství, naopak Západočeši ukončili třízápasové trápení, které jim vyneslo jediný bod.

Vondrkův hattrick náležitě ocením, ujišťuje správce týmové kasy Vráblík

2 hod 27 min starý

To už asi nezopakuji, pomyslel si čtyřgólový Köhler. A tak si vzal puk na památku

3 hod 19 min starý

Zlínští Berani se úvodními pěti koly nové extraligové sezóny vyloženě protrápili a jejich vyhlídky nebyly nijak zvlášť dobré ani po čtyřiceti minutách v Liberci. Jenže pak začal úřadovat veterán Bedřich Köhler, který čtyřmi góly severočeské šelmy dokonale zkrotil a zařídil Zlínu první vítězství. Šlo opravdu jen o souhru náhod, jak sám tvrdí?

3 hod 19 min starý

Draci a sestup? Už nás podceňovat nebudou, ví Seidenglanz

4 hod 44 min starý

Šumperk vstupoval do Extraligy dorostu, která projde výrazným řezem, jako jeden z adeptů na sestup. Po čtyřech kolech se však zdá, že to bude jinak. Mladí Draci přetlačili Olomouc a následně vykradli Přerov a Kometu, takže aktuálně okupují třetí příčku. Bodově přispěl patnáctiletý Kryštof Seidenglanz, na jehož příjmení si hlasatelé lámou jazyk.

Draci a sestup? Už nás podceňovat nebudou, ví Seidenglanz

4 hod 44 min starý

Posila pro vítkovický útok? Na zkoušku přichází rodák z Mexika

5 hod 23 min starý

Vítkovice hlásí novou tvář. O místo v extraligovém kádru se popere ruský útočník Kristian Afanasjev. Ostravský celek o tom informoval prostřednictvím svého webu.

Posila pro vítkovický útok? Na zkoušku přichází rodák z Mexika

5 hod 23 min starý

Posila pro vítkovický útok? Na zkoušku přichází mladý ruský útočník

Posila pro útok Vítkovic? Na zkoušku přichází mladý ruský útočník

Réway se vrací na česká kluziště! Poprvé si zahraje v Chance lize

5 hod 42 min starý

Spekulace se potvrdily. Slovenský útočník Martin Réway po konci v Košicích zakotví v Chance lize – na spolupráci se dohodl s ambiciózní Porubou. Ta o jeho příchodu informovala na svém webu.

Réway se vrací na česká kluziště! Poprvé si zahraje v Chance lize

5 hod 42 min starý

Mikliš v elitním páru: Nečekal jsem, že tak zapadnu. Ale musel jsem udělat krok výš

6 hod 30 min starý

V úterním šlágru šestého kola mezi Spartou a Mladou Boleslaví nechyběl v elitní obranné dvojici domácích Ondřej Mikliš, který se po letním návratu do rudého dresu usadil po boku Michala Moravčíka.

6 hod 30 min starý

Nevysvětlitelné, katastrofa! zuří Országh po kolapsu. Každý zápas musí být boj o život

7 hod 38 min starý

Takový kolaps se vidí málokdy. Hokejisté Litvínova vstupovali do druhé třetiny utkání proti Pardubicím s těsným náskokem, během pár minut se ale jejich hra naprostou zhroutila. Nakonec z toho byla vysoká prohra v poměru 4:7.

Doprava na "domácí" utkání v Chomutově

Na každé utkání vypravíme autobus(-y), vše se bude odvíjet od zájmu fanoušků. Jednotná cena 150,-/os. Vstupenky si zajišťuje každý sám. Odjezd od pokladen u zimního stadionu. Podrobnosti včetně dalších nástupních míst jsou uvedeny přímo v přihlašovacím formuláři.

Pá 24.9. TRI - odjezd 16:00
Ne 26.9. ZLN - odj. 14:00
Čt 30.9. OLO - odj. 16:00

PŘIHLAŠKY vyplňujte ZDE

(Přehled přihlášených pro kontrolu ZDE) Postupně budeme vše upřesňovat, doplňovat... Pokud máte dotazy pište na: zeli@c-mail.cz (v krajním případě můžete volat na 608 481 451).

CHYSTÁME SE I VEN

do Pardubic - ne 3.10.
Bude upřesněno.

do Boleslavi - ne 10.10.
Bude upřesněno.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Doporučujeme

Legendární kanonýr Milan Nový oslaví v září 70 let. K této příležitosti plánuje uspořádat několik akcí, ale hlavně - vydává biografickou knihu! Máme přímo od Balíka výsadní právo umožnit všem zájemcům z řad veřejnosti předplacení a objednávku publikace - kniha bude pokřtěna v den jeho narozenin 23.9. a po tomto datu bude k dispozici, ale v knihkupectvích jí dle Milana nenajdete... Cena 399,-
Kdo by měl zájem si knihu objednat, prosím pište co nejdříve na: zeli@c-mail.cz obratem obdržíte veškeré instrukce.