hokej.cz

Syndikovat obsah Hokej.cz
Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa extraligy ledního hokeje.
Aktualizace: před 29 min 24 sek

Sparta poprvé narazila. Vítkovice schytaly debakl ve Švýcarsku

17. Srpen 2019 - 18:17

V sobotu se hrály dva přípravné zápasy na Tipsport extraligu. A oba skončily pro české kluby porážkou: Sparta nestačila na ruské Soči, Vítkovice pak nezvládly duel se švýcarskou Ambri-Piottou.

Bratři zase spolu! Martin Rohan bude hostovat v Sokolově

17. Srpen 2019 - 14:45

Obránce Martin Rohan stráví příští sezonu v Chance lize: z Karlových Varů se přesouvá do Sokolova, kde už působí jeho starší bratr Tomáš.

Ostrá bitka v přípravě. Před brankářem nesmí nikdo být! hlásí Kehar

17. Srpen 2019 - 14:00

I takzvané přátelské zápasy občas přinesou pořádný pěstní souboj. Jako třeba páteční utkání Kladna proti druholigovému německému týmu Lausitzer Füchse.

Zlín ukázal nové dresy. O jejich podobě hlasovali fanoušci

17. Srpen 2019 - 12:37

Zlínští fanoušci vybrali design dresů pro příští extraligovou sezonu. Rozhodovat se mohli mezi třemi variantami, které jim k posouzení nabídlo klubové vedení.

Převezmou mladíci klíčové role? TOP 5 posil Vítkovic

17. Srpen 2019 - 11:11

Může z toho být parádní sezona, ve které vítkovičtí mladíci naplno rozvinou svůj potenciál a budou extraligu bavit moderním hokejem. Anebo to taky může skončit průšvihem...

Pardubice ve finále selhaly. Memoriál má slovenského vítěze

16. Srpen 2019 - 21:30

Druhý ročník Memoriálu Zbyňka Kusého ovládly Košice – slovenský celek ve finále prestižního turnaje porazil pořádající Dynamo 5:3. Čtyřmi body se blýskl někdejší tahoun brněnské Komety Marcel Haščák.

Energie dostala devět gólů od Trenčína. Kladno smázlo Němce

16. Srpen 2019 - 14:58

Energie nezvládla přípravné utkání proti účastníkovi slovenské extraligy: jen těsně unikla potupné desítce. S Trenčínem nakonec prohrála 3:9. Naopak Kladno proti zahraničním soupeři uspělo.

Výbuch v přípravě. Karlovy Vary dostaly devět gólů od Trenčína

16. Srpen 2019 - 14:58

Dynamo se o pohár porve s Košicemi, Hradec jde na Znojmo

15. Srpen 2019 - 21:44

Memoriál Zbyňka Kusého míří do svého finiše. Poslední zápas skupiny obstaral souboj mezi Znojmem a Košicemi, který lépe zvládli Orli. O celkové vítězství si to rozdají pardubičtí hokejisté právě se soupeřem z Košic.

Dynamo se o pohár porve s Košicemi, Hradec jde na Znojmo

15. Srpen 2019 - 21:44

Dynamo se o pohár porve s Košicemi, ty nestačily na Znojmo

Bartošák začal výhrou, Kometa vynulovala Moru. Zlín padl v Přerově

15. Srpen 2019 - 19:31

Čtvrteční program přípravných utkání na novou sezonu Tipsport extraligy rozjeli ve Švýcarsku hokejisté Vítkovic, kteří podlehli Zugu. Liberec si poradil s finským celkem KooKoo, Karlovy Vary otočily bitvu se Slovanem Bratislava a Mladá Boleslav přetlačila Litvínov. Třinec vyhrál ve Frýdku-Místku, Kometa udolala Hanáky a Berani podlehli Zubrům.

Bartošák začal výhrou, Kometa vynulovala Moru. Zlín padl v Přerově

Kovář skolil Vítkovice, Energie překvapila Slovan. Liberec přehrál Finy

15. Srpen 2019 - 19:31

(AKTUALIZUJEME) Čtvrteční program přípravných utkání na novou sezonu Tipsport extraligy rozjeli ve Švýcarsku hokejisté Vítkovic, kteří podlehli Zugu. Liberec si poradil s finským celkem KooKoo, Karlovy Vary otočily bitvu se Slovanem Bratislava a Mladá Boleslav přetlačila Litvínov.

Pardubice schytaly šestku od Chabarovsku. Trefili se i čeští reprezentanti

14. Srpen 2019 - 21:27

Chabarovsk, za který nastoupila hned pětice českých reprezentantů, po ostudném debaklu od Hradce Králové zabral. Ve svém druhém utkání na Memoriálu Zbyňka Kusého porazil pořádající Pardubice 6:3.

Pardubice schytaly šestku od Chabarovsku. Trefili se i čeští reprezentanti

14. Srpen 2019 - 21:27

Sparta v přípravě válí! Finskému týmu nasázela bůra

14. Srpen 2019 - 20:02

Po jasných výhrách nad Slavií (5:0) a Karlovými Vary (8:1) si Sparta poradila i se zahraničním soupeřem z Kouvoly. Jedním z hrdinů utkání byl autor dvou branek Matúš Sukeľ.

Sparta v přípravě válí! Finskému týmu nasázela bůra

14. Srpen 2019 - 20:02

Hecl zkusil proti svým „jerglovku“. Překvapily ho dresy a potěšil transparent

14. Srpen 2019 - 16:25

Až na jednu sezonu strávenou ve Švédsku a chvilkové angažmá ve Slovanu Bratislava odehrál slovenský útočník Marek Hecl veškerou část své dosavadní kariéry v mateřském Trenčíně. Teď si jako posila olomoucké Mory poprvé zahrál proti němu. A bylo vidět, že na něj v jeho rodném městě stále myslí.

Hecl zkusil proti svým „jerglovku“. Překvapily ho dresy a potěšil transparent

14. Srpen 2019 - 16:25

Do Bolzana (ITA) na přípravný mezinárodní turnaj (pá-ne 30.8.-1.9.)

Vstupenky - zájemci nechť se hlásí Gimaxovi a píší na mail gimax@seznam.cz.
Tamtéž i další info. Jde o to, aby byl +/- přehled výjezdníků pro případnou potřebu rezervace vstupenek. Další podrobnosti budeme postupně zveřejňovat.