hokej.cz

Syndikovat obsah Hokej.cz
Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
Aktualizace: před 2 min 46 sek

Liberec cítí křivdu! Nebylo to fér, soptí „utiskovaný mladší brácha“ Kváča

11. Duben 2021 - 22:30

Bílí Tygři byli pět minut a dvanáct sekund od finále. Místo postupových oslav však nakonec po infarktové páté bitvě na Spartě musejí kousat krutou porážku 2:3 ve druhém prodloužení.

Liberec cítí křivdu! Nebylo to fér, soptí „utiskovaný mladší brácha“ Kváča

11. Duben 2021 - 22:30

Česká radost na severu: Cubo vyhrál titul ve finské juniorce

11. Duben 2021 - 21:26

Zatímco v České republice mládežnická sezona prakticky neproběhla, ve Finsku v pátek vyvrcholila juniorská soutěž i s jednou českou radostí: Mistrovský titul získala Rauma s obráncem Ondřejem Cubem!

Česká radost na severu: Cubo vyhrál titul ve finské juniorce

11. Duben 2021 - 21:26

Liberec byl blízko postupu. Horák ale poslal utkání do prodloužení

11. Duben 2021 - 21:10

Roman Horák v prvních třech zápasech semifinále získal jenom jednu asistenci. Ve čtvrtek stejně jako Sparta zabral a přispěl k první výhře v sérii dvěma body (1+1).

Liberec byl blízko postupu. Horák ale poslal utkání do prodloužení

11. Duben 2021 - 21:10

Gól v čase 81:00! Spartu spasil kapitán Řepík

11. Duben 2021 - 20:58

Ještě v 55. minutě prohrávala Sparta s Libercem 1:2, pak ale vyrovnal Roman Horák. Ve druhém prodloužení potom dokonal obrat jako správný kapitán Michal Řepík, který tečoval střelu Jana Košťálka.

Gól v čase 81:00! Spartu spasil kapitán Řepík

11. Duben 2021 - 20:58

11. Duben 2021 - 19:12

hokej.cz: Poté, co s ním New Jersey předčasně ukončilo kontrakt, se ruský útočník Nikita Gusev dohodl na smlouvě s Floridou. Do konce sezony za jeden milion dolarů.

Hokej v číslech: Tomáš Plekanec, práce všeho druhu

11. Duben 2021 - 18:54

Byl nejlepším hráčem prvoligového play off 2019 – hlavně díky němu došli Rytíři do baráže a posléze slavili postup do extraligy.

Hokej v číslech: Tomáš Plekanec, práce všeho druhu

11. Duben 2021 - 18:54

95,85 %. Kacetl v play off září! Takhle držadlem hole uhájil čisté konto

11. Duben 2021 - 17:35

Devět zápasů, sedm výher, 95,85% úspěšnost zákroků a průměr inkasovaných branek 1,11. To jsou čísla třineckého brankářš Ondřeje Kacetla v dosavadním průběhu Generali Česká pojišťovna play off.

95,85 %. Kacetl v play off září! Takhle držadlem hole uhájil čisté konto

11. Duben 2021 - 17:35

Tak to byl pas! Obránce Adámek parádně našel Špačka

11. Duben 2021 - 17:21

Třinecký obránce Marian Adámek odehrál teprve druhé utkání v letošním play off. A řekl si o místo v sestavě i pro další zápas: nádhernou přihrávkou od brankové čáry vyslal do úniku Michaela Špačka.

Tak to byl pas! Obránce Adámek parádně našel Špačka

11. Duben 2021 - 17:21

Mečbol pro Oceláře! Měli jsme plán a šli za ním, těší Růžičku

11. Duben 2021 - 17:04

Semifinále mezi Oceláři a Mladou Boleslaví zatím naplňuje předpoklady. Od střetnutí těchto dvou celků se čekala velmi vyrovnaná bitva, dosavadní průběh to přesně dokládá. V lichých zápasech se zatím vždy radoval Třinec, sudé duely zatím urvali Bruslaři. Po pátém klání jsou blíže k postupu do finále Slezané, kteří doma zvítězili 3:0.

Mečbol pro Oceláře! Měli jsme plán a šli za ním, těší Růžičku

11. Duben 2021 - 17:04

Krásná klička! A Vrána dal první gól v letošním play off

11. Duben 2021 - 16:34

Třinecký kapitán Petr Vrána dosud v play off sbíral asistence (celkem sedm v osmi zápasech), v neděli přidal svůj první gól. Třinec poslal do vedení 2:0 po krásné kličce gólmanovi Janu Růžičkovi.

Titul hráče měsíce obhájil Ondřej Machala. Gratulujeme a přejeme dostatečné zásoby střelného prachu! Celému týmu pak hodně sil a odhodlání do dalších bojů!!! (Jelikož se blíží vrchol play-off, myšlenky hráčů jsou jinde, tak offline rozhovor nemá smysl opakovat, proběhl minulý měsíc a je k přečtení ZDE.)

NAŠE AKCE PRO PLAY-OFF

"BUĎTE NA TRIBUNĚ" Kdo v termínu poslal fotografii a zapojil se do sbírky bude zařazen do tomboly o hodnotné (nejen hokejové artefakty). Podrobnosti v článku: PLAY-OFF - BEZ NÁS, PŘESTO S NÁMI!

Naše sbírka pro podporu Nadace Jakuba Voráčka pro pacienty s roztroušenou sklerozou pokračuje do konce dubna. Za každý příspěvek děkujeme!

Transparentní účet HFKPK: 2800918580 / 2010