hokej.cz

Syndikovat obsah Hokej.cz
Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa 1. ligy ledního hokeje.
Aktualizace: před 24 min 36 sek

Potvrzeno: Chovan na vlastní žádost opustil Motor. Jde do Zvolenu

4 hod 9 min starý

Michal Chovan byl v minulé sezoně se 32 kanadskými body třetím nejproduktivnějším útočníkem Motoru v základní části. České Budějovice chtěly na Chovanovi sázet i v ročníku 2017/2018, teď ale musí změnit plány – někdejší slovenský reprezentant totiž z rodinných důvodů požádal o uvolnění do rodného Zvolenu a vedení klubu mu vyhovělo.

Potvrzeno: Chovan na vlastní žádost opustil Motor. Jde do Zvolena

4 hod 9 min starý

Michal Chovan byl v minulé sezoně se 32 kanadskými body třetím nejproduktivnějším útočníkem Motoru v základní části. České Budějovice chtěly na Chovanovi sázet i v ročníku 2017/2018, teď ale musí změnit plány – někdejší slovenský reprezentant totiž z rodinných důvodů požádal o uvolnění do rodného Zvolena a vedení klubu mu vyhovělo.

PŘESTUPY VE WSM LIZE: Krejčí posílil Vary. Kovařík pokračuje v Přerově

23. Květen 2017 - 13:14

Prvního května začalo v českých hokejových soutěžích přestupové období. Z dění ve WSM Lize jsme přinášeli aktualizovaný textový přenos.

Třetí zvučná posila Varů: na západ Čech se vrací Stanislav Balán

23. Květen 2017 - 12:15

Krátce po příchodech brankáře Filipa Novotného a obránce Daniela Krejčího hlásí Karlovy Vary další akvizici. Tentokrát do útoku: z Vítkovic dorazil Stanislav Balán.

PŘESTUPY ONLINE: Krejčí posílil Karlovy Vary. Kovařík pokračuje v Přerově

22. Květen 2017 - 12:29

ČLÁNEK PRŮBĚŽNĚ DOPLŇUJEME. Prvního května začalo v českých hokejových soutěžích přestupové období. Z dění ve WSM Lize vám přinášíme aktualizovaný textový přenos.

PŘESTUPY ONLINE: Obránce Daniel Krejčí posílil Karlovy Vary

22. Květen 2017 - 12:25

PŘESTUPY ONLINE: Filip Novotný zakotvil ve Varech. Prostějov lanařil Nouzu

20. Květen 2017 - 12:47

PŘESTUPY ONLINE: Filip Novotný zakotvil ve Varech. Groh do Prostějova

19. Květen 2017 - 17:04

PŘESTUPY ONLINE: Frýdek ohlásil první změny. Groh do Prostějova

18. Květen 2017 - 10:12

PŘESTUPY ONLINE: Frýdek ohlásil první změny. Kanonýr Bílek jde do Litoměřic

18. Květen 2017 - 10:12

PŘESTUPY ONLINE: Kladno přivedlo Kauta, Slavia má Doležala. Bílek do Litoměřic

17. Květen 2017 - 15:08

PŘESTUPY ONLINE: Kladno přivedlo Kauta, Slavia Doležala. Bílek do Litoměřic?

17. Květen 2017 - 15:08

PŘESTUPY ONLINE: Motor získal Galamboše. Za Benátky by měl opět hrát Psota

17. Květen 2017 - 14:39

PŘESTUPY ONLINE: Odejde Chovan z Motoru? Za Třebíč by měl hrát Heinrich

16. Květen 2017 - 21:45

PŘESTUPY ONLINE: Odejde Chovan z Motoru? Šimboch je posilou Přerova

16. Květen 2017 - 14:35

PŘESTUPY ONLINE: Šimboch je posilou Přerova. Pešout povede Energii

15. Květen 2017 - 16:30

PŘESTUPY ONLINE: Pešout povede Energii. Švarc jde do Prostějova

15. Květen 2017 - 9:35

PŘESTUPY ONLINE: Švarc jde do Prostějova. Kočí a Víšek končí v Benátkách

15. Květen 2017 - 9:35

PŘESTUPY ONLINE: Kočí a Víšek končí v Benátkách. Motor má posilu z Kanady

14. Květen 2017 - 15:45

PŘESTUPY ONLINE: Kočí a Víšek končí v Benátkách. Budějovice hlásí kanadskou posilu

14. Květen 2017 - 15:45

Pozvánka

Můžete se těšit na velkoformátové snímky skvělých fotografů Josefa Poláčka a Tomáše "Benyho" Kostečky, zajímavou sbírku originálních kladenských dresů, klubových artefaktů, sběratelských relikvií i archivních tiskovin. Výstavu doplní video projekce o historii kladenského hokeje. Expozice potrvá do 16. června 2017!