hokej.cz

Syndikovat obsah Hokej.cz
Kompletní výsledkový a zpravodajský servis ze světa ledního hokeje.
Aktualizace: před 28 min 27 sek

Skvělý Hrachovina i Zajíček! Během chvíle oba zazářili

1 hod 11 min starý

V prodloužení mezi Litvínovem a Motorem mohl rozhodnout Nicolas Hlava, ale toho vychytal nakonec Dominik Hrachovina. Ihned poté ujel do úniku Jakub Valský, to se však předvedl brankář Šimon Zajíček.

Energie rozhodla v čase 59:59! Kometa má další výhru

2 hod 2 min starý

Verva porazila na domácím ledě České Budějovice 1:0 po samostatných nájezdech. Poslední Kladno venku padlo, šokující závěr viděli diváci v Olomouci. Další zápasy 43. kola se ještě hrají.

Šok v Olomouci! Energie rozhodla v čase 59:59, slaví i Hradec

2 hod 2 min starý

Hradec slaví potřetí v řadě, Motor je předposlední

2 hod 2 min starý

Verva porazila na domácím ledě České Budějovice 1:0 po samostatných nájezdech. Poslední Kladno venku padlo. Další zápasy 43. kola se ještě hrají.

V Litvínově padaly branky až v nájezdech. Motor je předposlední

2 hod 2 min starý

Verva porazila na domácím ledě České Budějovice 1:0 po samostatných nájezdech. Další zápasy 43. kola se ještě hrají.

Vzpoura outsiderů v Lize juniorů! Uspěly Písek, Kladno, Havířov i Šumperk

2 hod 57 min starý

Poslední lednová neděla nabídla pouze čtyři utkání Ligy juniorů, všechna ale přinesla překvapení. Tím největším bylo, že první České Budějovice padly na ledě Písku. Rozjetý Vsetín si neporadil s Havířovem, Havlíčkův Brod prohrál v Kladně a Šumperk se díky výhře nad Porubou přiblížil play off.

Gulaš dá auto k dispozici do kabiny. Řidič jsem spíš klidný, prohlásil

3 hod 6 min starý

V projektu Náš lídr triumfoval hokejista Milan Gulaš od jejího založení už potřetí, tentokrát cenu přebíral před arénou českobudějovického Motoru, jehož dres obléká od minulé sezony. Na měsíc dostal k dispozici vůz Škoda Enyaq, špičkové elektronické SUV.

6bodoví Zubři si polepšili v boji o záchranu ELD. Boleslav dál padá

3 hod 34 min starý

Přestávku v Extralize dorostu využilo několik k týmů k odehrání odložených bitev. Polepšil si v nich zejména Přerov, který z posledního místa rázně vystoupal vzhůru.

Dubský i Vondraš pokračují v Šumperku. Co změny v realizačním týmu?

4 hod 11 sek starý

Čtyřiadvacetiletý útočník Martin Dubský dohraje sezonu v Šumperku, to samé platí o juniorském brankáři Jakubu Vondrašovi. Draci zveřejnili na svém webu i další novinky.

TELH ŽIVĚ: Plzeň hraje se Spartou 3:3

5 hod 8 min starý

Třetí Sparta vyzve na svém ledě sedmou Plzeň. Kometa bude usilovat o třetí výhru v řadě na půdě Liberce a Mladá Boleslav se pokusí zaskočit lídra. Všechny dnešní zápasy 43. kola Tipsport extraligy můžete sledovat živě na Hokejka TV.

TELH ŽIVĚ: Dynamo otáčí skóre proti Boleslavi, Sparta venku ztrácí

TELH ŽIVĚ: Dynamo otáčí skóre proti Boleslavi, Olomouc srovnala

5 hod 8 min starý

TELH ŽIVĚ: Souboj ze spodku tabulky. A překvapí Plzeň Spartu?

VELKÁ událost! Hübl a Lukeš nastoupí v Chance lize

5 hod 49 min starý

Tak tohle je skvělá zpráva pro prvoligový Sokolov, který trápí marodka. Na střídavé starty mu pomůžou z Chomutova dvě legendy: Viktor Hübl a František Lukeš...

Para hokejisté vezou z Turína zlato! Finále došlo až do prodloužení

6 hod 36 min starý

Čeští para hokejisté vezou zlato z mezinárodního turnaje v italském Turíně, kde dominovali v základní skupině. Ve finálovém souboji přetlačili Norsko 3:2 po prodloužení.

Jak vylepšit silovou přípravu? V nové publikaci se mohou inspirovat i hokejisté

7 hod 34 min starý

Už několik let se mluví o tom, že čeští hokejisté oproti zahraniční konkurenci ztrácí v kondici. Odborníci upozorňují na to, že se málo trénuje mimo led. Dokazují to i výsledky testování. Jak tuto situaci zlepšit?

Výborný o zákulisí reprezentace nebo NHL: Z Nagana hořkost nemám

8 hod 29 min starý

Rozhovorů moc nedává, vlastně k nim ale ani nemá moc příležitostí. David Výborný totiž podniká na trhu s nemovitostmi a užívá si hokejového důchodu. Úspěšného, protože se mu daří podobně, jako během hráčské kariéry. Pro Hokej.cz ale udělal výjimku a vyprávěl o zážitcích ze zlatých turnajů, vzpomínal na léta v zahraničí, popsal svůj vztah ke sportu a nechal nahlédnout i do života mimo něj.

Souboj ze spodku tabulky i Plzeň vs. Sparta. Překvapí Boleslav lídra?

9 hod 28 min starý

Válení u moře pro Jungwirtha není. Který tým si v dětství oblíbil?

10 hod 38 min starý

Jonáš Jungwirth začal s hokejem v pěti letech a od té doby je věrný jednomu klubu. Svou dosavadní kariéru spojil s Jihlavou, v jejímž dresu už pravidelně nastupuje také v zápasech Chance ligy.

Loučení ve Zlíně! Kašík podepsal jinde, odchází i brankář Honzík

10 hod 42 min starý

Zlínský odchovanec Libor Kašík si letos za Zlín už nezachytá. Se slovenskou Nitrou se dohodl na pokračování do konce sezony, navíc s ní podepsal kontrakt na další dva ročníky. Berani vsadí na mladé brankářské duo.

do Hradce Kr. - ne 29.1.
Individuálně. Vstupenky v ON-LINE předprodeji ZDE.

do Třince - ne 5.2.
Individuálně. Vstupenky v ON-LINE předprodeji ZDE.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Hráčem měsíce prosince je Adam Brízgala Gratulujeme!

Komunita