Přestupy NHL ONLINE: Může být Frolík na odchodu z Calgary?

1 hod 11 min starý

Přestupová uzávěrka pro ročník 2018/19 je dávno za námi a spíš než o výměnách je řeč hlavně o Stanley Cupu. Ale budují se také kádry pro další sezony a generální manažeři tak musí zvládat obojí. V příštích měsících to tak bude hlavně o nových kontraktech pro mladé tváře a spekulacích. Proto dál sledujte server iSport.cz a veškeré aktualizované zámořské dění.

Mrázek zastavil šampiony a vynutil sedmý zápas, Dallas slaví postup

1 hod 53 min starý

SOUHRN | Petr Mrázek pomohl 23 zákroky k výhře hokejistů Caroliny v šestém utkání úvodní kola play off NHL nad Washingtonem 5:2 a vyrovnání série na 3:3. Útočník Radek Faksa přispěl asistencí k výhře hokejistů Dallasu nad Nashvillem 2:1 v prodloužení, díky které Stars postoupili od 2. kola play off NHL.

Rozhodčí mi dal pěstí, zuřil liberecký Vlach a ukázal šrám na nose

22. Duben 2019 - 21:34

Poslední minuta pondělního velikonočního finálového duelu měla jasný scénář. Liberec věděl, že prohraje, tak alespoň chtěl, ať to soupeře bolí. Rozehrál tím další part, jehož první tóny padnou už za několik málo hodin. Jaroslav Vlach s Tylerem Dohertym chtěli Oceláře seřezat, rozhodčí jim v tom však zabránili. „Neštvalo mě, že nás nepustili do rvačky, štvalo mě, že jsem od jednoho dostal pěstí,“ nechápal po duelu (1:4) Vlach. Na nose měl modřinu, bouli a krvavý šrám.

Naštvaný Šmíd v kabině: Mdlý výkon bez nasazení! Musíme se probrat

22. Duben 2019 - 21:05

Mohli byste vzít jeho rozhovor po prvním finálovém duelu, přepsat výsledek a klidně znovu vydat. Ladislav Šmíd totiž mluvil prakticky totožně. Zase byl přísný, pořádně naštvaný. Nehledal výmluvy. Zase týmu vytýkal opakující se chyby: mizerné nasazení, fauly, neaktivitu. V liberecké kabině měl opět proslov, rozohnil se před třetí třetinou. „Chtěl jsem, abychom se probrali. Už mě nebavilo se na to koukat,“ přiznává klíčový obránce družiny Filipa Pešána po prohře 1:4. Oceláři ve finále Generali play off Tipsport extraligy vedou 2:1 na zápasy.

Cienciala se blýskl parádním slalomem: Trochu mi to sjelo. Naštěstí

22. Duben 2019 - 20:19

Jeden, dva, tři, čtyři... Třinecký útočník David Cienciala nabral ve třetím finále Generali play off Tipsport extraligy proti Liberci (4:1) rychlost za vlastní bránou, postupně prošel kolem čtyř rivalů přes celé hřiště a bekhendem překvapil i brankáře Romana Willa. Ve 36. minutě vyrovnával na 1:1 a nastartoval obrat Ocelářů. Ti v sérii vedou 2:1 na zápasy a v úterý hrají znovu doma (17). „Co se mi v tu chvíli honilo hlavou? Radost, radost, radost! Že je to 1:1, jsme zase blíž a můžeme zase hrát,“ líčil třinecký střelec.

SESTŘIH: Třinec – Liberec 4:1. Oceláři ve finále vedou, rozhodl Růžička

22. Duben 2019 - 19:33

Třinec v boji o titul znovu vede! Oceláři vyhráli třetí finálové utkání Generali play off Tipsport extraligy proti Liberci 4:1 a ujali se vedení v sérii 2:1 na zápasy. Bílí Tygři přitom dlouho vedli, když se v 10. minutě v samostatném úniku prosadil Marek Kvapil. O obrat se na rozmezí druhé a třetí třetiny postarali David Cienciala, Martin Růžička a Martin Adamský, výhru v závěru potvrdil gólem do prázdné branky Jiří Polanský. Čtvrtý zápas se hraje v úterý v 17 hodin znovu na ledě Třince.

Vampola o postupu Kladna, proměně v bojovníka či škole od Vémoly

22. Duben 2019 - 16:08

Kdyby na hokejový comeback nepřistoupil, zcela určitě by byl již rok v důchodu. Ostřílený mazák Petr Vampola si však prodloužil kariéru, aby nakonec pomohl kladenským Rytířům zpět do extraligy. Povedlo se mu to ve stejném klubu po šestnácti letech. „Cíl, který jsem si dal, se splnil. Odmakali jsme to jako tým, extraligu si zaslouží všichni,“ řekl zkušený útočník. O tom, zda si do své bohaté kariéry přidá ještě jednu sezonu, mistr světa z roku 2010 ještě vůbec nepřemýšlel.

Barážový specialista Říha: Ani podesáté vás to neomrzí! Jágr ohromně pomohl

22. Duben 2019 - 11:44

Sladkou příchuť úspěchu v bojích o elitu zná moc dobře. Před dvěma roky oslavil obránce Jiří Říha postup do extraligy s jihlavskou Duklou, nyní v poslední baráži přidal další triumf v dresu Kladna. „Základem úspěchu je vždycky skvělá parta a tu jsme měli. Strašně moc si vážím podpory fanoušků, kteří na postupu mají ohromný podíl,“ řekl ofenzivně laděný zadák po posledním domácím zápase Chomutovem (1:2 v prodloužení). Svojí budoucnost zatím neřešil, rád by jí však spojil s novopečeným členem extraligy.

Hertl vytvořil historii NHL. Proto hraju hokej, zářil a vtipkoval do televize

22. Duben 2019 - 9:06

Puk se zašmodrchal v letu a propadl brankáři Marc-André Fleurymu pod vyrážečkou do sítě. Natřískaná T-Mobile Arena v Las Vegas okamžitě zabředla do deprese. Zpropadený Hertl, kroutili hlavou zdejší fans. Český útočník úprkem ve vlastním oslabení jako první v historii NHL rozetnul druhé prodloužení a zhatil Golden Knights oslavy postupu do 2. kola Stanley Cupu. San Jose, které v sérii ztrácelo už 1:3, bude moci dokonat velkolepý obrat v noci z úterý na středu v sedmém utkání v Kalifornii.

Skvělý Hertl udržel Sharks v play off, sedmý zápas vydřeli i Češi v Bostonu

22. Duben 2019 - 7:00

SOUHRN | Tomáš Hertl zařídil v úvodním kole play off NHL gólem v oslabení v čase 91:17 výhru San Jose ve Vegas 2:1 v prodloužení a vyrovnání série na 3:3. Rozhodující sedmý zápas si vynutil také Boston, který i díky dvěma asistencím Davida Pastrňáka uspěl na ledě Toronta 4:2. Vítězství podpořil jednou přihrávkou také David Krejčí.

Tak slaví Kladno! Jágra chce mít na bankovce, sprchovalo se šampaňským

21. Duben 2019 - 21:45

Extraligoví, extraligoví, my jsme zase extraligoví. Přesně tuto větu mnohokrát a s velkým nadšením skandovali fanoušci Kladna v neděli během zápasu s Chomutovem, který sestupující Piráti vyhráli 2:1 v prodloužení. O výsledek ale úplně nešlo, celé město společně s hráči totiž již od pátku bujaře oslavují návrat do Tipsport extraligy po pěti letech. Vedle toho, že si kladenský zimní stadion hlasitě přál mít Jaromíra Jágra na bankovce, se všichni přítomní po utkání sešli na ledě, aby si společně s týmem užili vysněný postup mezi elitu.

Růžička chyběl na střídačce, šanci dostal asistent. Mluví se o Slovanu

21. Duben 2019 - 20:52

Vyhráli podruhé v řadě. Ale je jim to k ničemu. Hokejisté Chomutova sice v Kladně zvítězili 2:1 v nastavení, ale i tak potom raději zavírali průchodové dveře k ledové ploše, aby neslyšeli, jak se Rytíři utápějí v postupové euforii… Na střídačce chyběl hlavní trenér Vladimír Růžička, jehož budoucnost v klubu je zahalena tajemstvím. Důvod? Šanci dostal asistent Jan Šťastný. „Jsem mladý trenér, který čeká na šanci, dostal jsem možnost vést z pozice hlavního trenéra mužstvo, vyzkoušet si to, za to jsem rád,“ říkal.

Jágr po oslavách Kladna: Myslím, že i v extralize to bude dobrý

21. Duben 2019 - 20:07

Nejdříve lidé vyvolávali jeho jméno, potom skandovali v posledních dnech populární hlášku, že by ho chtěli mít na bankovkách. Pak se s ním přímo na ledě fotili. Kladenští fanoušci si postupovou veselici užili i s hvězdným Jaromírem Jágrem. „Brali jsme to tak, že je to přivítání extraligy a uzavření sezony,“ vykládal 47letý veterán po posledním domácím zápase v baráži. Byla to velkolepá oslava návratu. Ani lidem moc nevadilo, že Rytíři prohráli 1:2 v nastavení s Piráty.

SESTŘIHY: Kladno slavilo postup porážkou, Motor dal Dynamu 5 gólů

21. Duben 2019 - 19:15

Hokejisté Kladna při oslavách před domácím publikem po pátečním postupu do nejvyšší soutěže podlehli v 11. kole baráže o extraligu Chomutovu 1:2 v prodloužení. Obrat dovršil v čase 61:02 Petr Koblasa. České Budějovice porazily Pardubice 5:2. Jihočeši si proti již zachráněnému Dynamu připsali první tříbodové vítězství a zabodovali poprvé od 2. kola. Dva góly vítězů dal bek René Vydarený.

Luděk Bukač ve výrocích: Školíme, poučujeme, malujeme, ale nenaučíme

21. Duben 2019 - 13:42

Hokejový kouč Luděk Bukač přinesl českým hokejovým fanouškům náklady radosti po zlatých triumfech na mistrovství světa, potěšení z řady dalších medailových umístění. Koučoval ještě v době, kdy se bronzová medaile počítala, ale za semifinále už se vyhazovalo… Také proto tolik trpěl v posledních letech, kdy úroveň českého hokeje stagnovala, kdy výchova nástupců Jágra či Haška kolabovala.

Jágrův kouč i kamarád: Jarda byl jako Ronaldo! Jak pomohl zesnulý trenér?

21. Duben 2019 - 10:23

Znají se od dětství. Kdysi vytvořili na ledě obávanou dvojici, každý se jich bál. Kolik gólů jim zase nasypou… Jaromír Jágr a David Čermák, současný kouč Rytířů. „Když jsem Jardu viděl v Budějovicích, byl jako tehdy. Když chtěl dát gól, dal ho,“ usmívá se trenér, který je zároveň v klubu sportovní manažer. Takže už přemýšlí, jak zvládnout extraligovou sezonu. A v čem byl jedinečný jejich mládežnický kouč Karel Beran?

Mrázek schytal ve Washingtonu výprask. Jets končí, Nashville má problém

21. Duben 2019 - 6:54

SOUHRN | Hokejisté Caroliny s Petrem Mrázkem v brance utrpěli v úvodním kole play off NHL ve Washingtonu debakl 0:6 a prohrávají 2:3 na zápasy. Český gólman odchytal celý zápas a kryl 22 střel. St. Louis postoupilo do druhého kola, když porazilo doma Winnipeg 3:2 a uzavřelo sérii v poměru 4:2. Dallas vyhrál i s přispěním jedné asistence Romana Poláka v Nashvillu 5:3 a vede 3:2 na zápasy.

Těžká rána. Zemřel Luděk Bukač (†83), kouč dvojnásobných mistrů světa

20. Duben 2019 - 18:44

Český hokej ztratil svou velkou legendu, ve věku 83 let v sobotu ráno zemřel Luděk Bukač, kouč dvojnásobných mistrů světa z let 1985 a 1996 a jeden z vůbec nejuznávanějších světových odborníků.

Bukač? Tak si představuju kouče nároďáku, vzpomíná Hořava

20. Duben 2019 - 17:04

Jako na noblesní osobnost a vynikajícího kouče vzpomíná Miloslav Hořava na zesnulou trenérskou kapacitu Luďka Bukače. Třiaosmdesátiletý trenér dvojnásobných mistrů světa 1985 a 1996 zemřel v sobotu ráno na komplikace spojené se zápalem plic.

Švýcarsko - Česko 2:8. Osmnáctka rozstřílela soupeře. Pálili Lang a Koffer

20. Duben 2019 - 16:09

Česká hokejová osmnáctka po úvodní porážce s Běloruskem 3:4 na mistrovství světa v Umee zabrala a zvítězila nad Švýcarskem 8:2. Třemi body za dvě branky a jednu asistenci k tomu pomohl útočník Filip Koffer, dvakrát skóroval také Martin Lang. Další zápas ve skupině A čeká český tým v neděli v 15:30 s úřadujícími mistry světa Finy.

CHYSTÁME SE

Na poslední utkání sezony:

do Pardubic
v úterý 23.4.

Pojede jeden bus. Vstupenky kupuje každý sám, jak do busu tak sólo. K dispozici až 250 ks. Podrobné info ZDE.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Facebook

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!