isport.blesk.cz
Aktualizace: před 5 min 4 sek

Kovář jen na střídačce. V moskevském derby řádili Češi a série Dynama končí

28. Září 2020 - 22:11

Čeští útočníci Robin Hanzl a Lukáš Radil se v Kontinentální hokejové lize zapsali mezi střelce v moskevském derby, ve kterém Spartak ukončil šestizápasovou vítěznou sérii Dynama. Domácí tým zvítězil 5:4 po samostatných nájezdech, Hanzl si vedle premiérové trefy v sezoně připsal i dvě asistence. V týmu soupeře nezabránil porážce nejproduktivnější Čech v soutěži Dmitrij Jaškin, který si bilanci v ročníku vylepšil o gól a finální přihrávku.

První Poruba padla s Vrchlabím, Vsetín a Jihlava za tři body

28. Září 2020 - 21:32

Hokejisté vedoucí Poruby prohráli v 6. kole první ligy na ledě nováčka Vrchlabí 2:3 a po první porážce v sezoně vedou neúplnou tabulku už jen o bod před druhou Jihlavou. Dukla vyhrála na hřišti dalšího nováčka Šumperku 3:2.

COVID-19 drtí extraligu! Nakažení přibývají, týmy odkládají zápasy

28. Září 2020 - 19:50

Pouhé dva zápasy zbyly v úterním programu 5. kola hokejové extraligy. Vedoucí Hradec Králové bude hájit neporazitelnost na ledě Olomouce, Plzeň přivítá České Budějovice. Nováček mezi elitou stále čeká na první bodový zisk od návratu do extraligy. Zbývajících pět duelů kola bylo odloženo. Liberec si po problémech soupeře z Mladé Boleslavi dojednal jako náhradu předehrávaný souboj proti Spartě, jejíž duel v Pardubicích byl také odložen až během pondělí.

NHL ONLINE: Dallas - Tampa. Blesky mají druhý mečbol, budou se radovat?

28. Září 2020 - 18:30

Tampa má k dispozici před šestým zápasem finálové série s Dallasem (3:2 na zápasy) druhý mečbol. První Stars minule odvrátili až ve druhém prodloužení, Lightning zároveň oznámili, že týmu bude až do konce play off chybět kapitán Steven Stamkos. Při svém tříminutovém návratu ve třetím duelu se blýskl gólem. Zvednou Blesky Stanley Cup nad hlavu už v noci z pondělí na úterý? Duel můžete sledovat v ONLINE REPORTÁŽI na webu iSport.cz.

Tři minuty a konec. Stamkos Tampě ve zbytku finále Stanley Cupu nepomůže

28. Září 2020 - 12:18

Kapitán hokejistů Tampy Bay Steven Stamkos už do finálové série Stanleyova poháru nezasáhne. Třicetiletý kanadský kanonýr se v play off objevil jen ve středečním třetím duelu boje o triumf s Dallasem, ale hrál jen v úvodní třetině. Stamkos byl předtím mimo hru od 25. února a následně se podrobil operaci svalu ve středu těla.

Vrbata o záskoku na střídačce: Měl jsem trochu jinou představu o neděli

27. Září 2020 - 22:30

Má za sebou hektický den. Radim Vrbata zažil premiéru na extraligové střídačce. Ačkoliv na jaře skončil v pozici sportovního ředitele Mladé Boleslavi, stále je s klubem v blízkém kontaktu. A tak při zdravotní indispozici trenérů Radima Rulíka a Pavla Patery zaskočil s trenérem juniorky Petrem Hakenem a současným sportovním ředitelem Václavem Nedorostem na střídačce při nedělní předehrávce 26. kola Tipsport extraligy proti Spartě. Po zápase mohl i přes roušku rozdávat úsměvy, Bruslaři po výborném výkonu vyhráli 4:2.

Abdul přispěl gólem k porážce Kazaně, souboj českých brankářů vyhrál Furch

27. Září 2020 - 21:47

Český útočník Jindřich Abdul vstřelil v Kontinentální lize druhý gól a pomohl Čerepovci zvítězit doma nad Kazaní. Severstal vyhrál 3:2 v prodloužení a uspěl potřetí z posledních čtyř zápasů. Naproti tomu Kazaň prohrála v novém ročníku KHL teprve podruhé.

Kuriózní nájezd v Hradci: rozhodčí rozpažil, konec. Nebo ne? GÓL!

27. Září 2020 - 21:19

Narazily na sebe dva válce, dva hodně silné soubory. Hradec od začátku sezony vyhrává, Liberec taky. Jeden musel šňůru škrtnout. Nakonec to byl Liberec, který prohrál po nájezdech 3:4. V nich nastal ale jeden hodně divoký moment v jeho prospěch. A s ním následovalo i velké vysvětlování, plus vzrušené debaty s rozhodčími. Hlavní nejdřív rozpažil po střele Dávida Grígera. Puk se vznesl do výšky, spadl na led. Dál? Kotouč se odrazil, doskákal do brány. Gól z ničeho byl na světě.

Pardubice, co je s vámi?! Tvrdě zaklekneme, řekl kouč Razým

27. Září 2020 - 20:32

Letní natěšení na nové Dynamo s čerstvým logem a posilněnými ambicemi vyprchává. A to tak že fest. Hokejové Pardubice vstoupily do extraligy váhavě, nanicovatě a až na týden starou odpracovanou výjimku s Plzní (3:2p) jejich vystupování budí velké rozpaky. Nedělní domácí porážka se Zlínem 0:2 marnost počínání podtrhla. Poražení v době covidové měli jedno štěstí v neštěstí: z tisícovky diváků nenašel nikdo odvahu pískat. Za normálních okolností by tomu nejspíš bylo jinak. „Byli jsme lepší jen ve druhé třetině, ale bez gólu je to tristní výkon,“ hořekoval kouč Milan Razým.

SESTŘIHY: Hradec stále neporažen! Boleslav skolila Spartu po dvou letech

27. Září 2020 - 20:00

Hokejisté Hradce Králové kráčí dál extraligou bez porážky! V prvním domácím zápase sezony svedli vyrovnanou bitvu s Libercem, který porazili 4:3 po samostatných nájezdech a upevnili si první místo. Bílí Tygři poprvé vyšli bodově naprázdno. Sparta prohrála v Mladé Boleslavi 2:4, Bruslaři vyhráli nad Pražany poprvé od listopadu 2018. Zlín vynuloval Pardubice na jejich hřišti a po výhře 2:0 si připsal první body.

Hedman je lepší než Orr, útočí na rekord. Ať mě překoná, přeje si legenda

27. Září 2020 - 14:20

Po pátém finále Stanley Cupu mohl Victor Hedman jen sklopit hlavu, že nešel při skrumáži před brankou do Corey Perryho ještě ostřeji. Ve druhém prodloužení z toho padl rozhodující gól, Dallas snížil v sérii s Tampou Bay na 3:2. Nicméně to už je pryč a nic to nemění na faktu, že k triumfu má pořád blíž celek Lightning a že sošný švédský bek patří k nejvýraznějším postavám play off.

Boleslav bez trenérů, proti Spartě hrát ale bude. Tým povede i Vrbata

27. Září 2020 - 11:59

Hokejisty Mladé Boleslavi povedou v nedělním předehrávaném zápase 26. kola extraligy proti Spartě trenéři Petr Haken, Radim Vrbata a Václav Nedorost. Dvojice hlavních koučů Radim Rulík a Pavel Patera je totiž zdravotně indisponovaná. Klub to oznámil na oficiálním webu.

Spása Dallasu? Alfa samci za drobné. Palát jako Jágr, dojala i manželka

27. Září 2020 - 9:23

Generální manažer Dallasu Jim Nill ve VIP lóži Rogers Place nadskakoval blahem. Jeho tým přežil! Páté finále Stanley Cupu, které Stars urvali 3:2 ve druhém prodloužení a snížili náskok Tampy na 2:3, rozhodli mazáci, které přivedl před startem sezony. 35letý Corey Perry dal dva góly včetně vítězného z 90. minuty, do prodloužení dostal zápas o rok starší Joe Pavelski. Série díky kumštu starých pardů nekončí. Už jedenáctigólový Ondřej Palát se svou partou musí ladit na utkání číslo 6.

Dallas přežil! Řežbu rozhodlo až druhé prodloužení, Palát dal úžasný gól

27. Září 2020 - 5:56

Korunovace letošních šampionů specifického ročníku NHL se odkládá. Dallas v pátém finále Stanley Cupu udolal Tampu 3:2 v prodloužení, vítezný gól vstřelil v 90. minutě Corey Perry. Na straně poražených se fantastickou gólovou akcí prezentoval Ondřej Palát, který si zlepšil bilanci v letošním play off na jedenáct branek a sedm asistencí. Šesté finále se v edmontonském Rogers Place odehraje v noci z pondělí na úterý.

Vrchlabí po karanténě podlehlo Slavii, Litoměřice skolily kladenské Rytíře

26. Září 2020 - 21:47

Nováček Vrchlabí po karanténě kvůli nákaze nemocí covid-19 v týmu prohrál své úvodní vystoupení v první hokejové lize v sezoně na ledě Slavie 3:4 po samostatných nájezdech. Duel 5. kola rozhodl útočník Filip Kuťák. Neporazitelnost drží i po pátém utkání Poruba, která doma zdolala dalšího nováčka Šumperk 2:0. Tabulku vede o čtyři body před Slavií a Jihlavou, jež podlehla Sokolovu 2:3 v prodloužení.

Testy potvrdily nákazu! Litvínov musí do karantény, odloženy čtyři zápasy

26. Září 2020 - 21:22

Hokejový Litvínov musí do karantény. Páteční testy hráčů, realizačního týmu i části klubového vedení odhalily několik pozitivních případů nákazy nemocí covid-19. Podle informací na klubovém webu budou vedle nedělního utkání 4. kola proti Plzni odloženy i další tři následující zápasy Severočechů.

Slezsko žije Pohárem: Palátův táta krotí euforii, Faksův bratr chce obrat

26. Září 2020 - 20:36

Má ještě Opava šanci, nebo už se rozjedou oslavy ve Frýdku-Místku? Rodná města českých útočníků Radka Faksy a Ondřeje Paláta žijí finálovou bitvou Stanley Cupu. Palátova Tampa v noci na dnešek zaútočí na čtvrté vítězství v sérii, Faksův Dallas bojuje o přežití. Zápas sledujte v noci na neděli od 2.00 SEČ na iSport.cz ONLINE. Jak sérii na dálku prožívají fanoušci a rodinní příslušníci?

Kondiční trenér o Palátovi s Faksou: Jako když vás trefí balvan! Co finále?

26. Září 2020 - 20:35

Tady se z bolesti rodí úspěch. Kondiční trenér Radim Polášek z vítkovického Fit Parku má během finále Stanley Cupu jistotu. Ať už vyhraje Tampa nebo Dallas, mohl by se hokejový grál (pokud to situace dovolí) při oslavném putování zastavit i u něho v „kanceláři“. Právě tady Ondřej Palát i Radek Faksa nabírají přes léto kondici. „Ať pohár vidí, kde vše začíná,“ usmívá se Polášek.

Radil pomohl Spartaku k ukončení černé šňůry! Bodovali i další dva Češi

26. Září 2020 - 19:00

Gól Lukáše Radila pomohl hokejistům moskevského Spartaku ukončit v KHL šňůru čtyř porážek. Celek z ruské metropole doma zvítězil 3:1 nad Chabarovskem, za který skóroval Tomáš Zohorna po přihrávce Dominika Mašína.

Třinečtí Oceláři jdou na testy, nedělní zápas s Olomoucí zrušili

26. Září 2020 - 12:08

Domácí premiéra třineckých Ocelářů v Tipsport extralize se odkládá. Celý kádr i realizační tým podstoupí testy na COVID-19, nedělní duel s Olomoucí se bude hrát v náhradním termínu.

Facebook

RYCHLÝ ROZPIS

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!