isport.blesk.cz
Aktualizace: před 9 min 55 sek

Hrubcova paráda! Vychutnal si nás, zní z Plzně. Trefil jsem ruletu, říká gólman

9 hod 1 min starý

Hokejová Tipsport extraliga se sice stále ještě rozjíždí, ale už teď je jasné, že tahle paráda třineckého brankáře Šimona Hrubce bude v nominaci na zákrok roku. V prodloužení 15. kola mezi Třincem a Plzní (3:2pp) na něj najížděli dva ostřílení šutéři. Tomáš Mertl a Milan Gulaš. Vyměnili si puk, jenže Hrubec proti Gulašově střele máchnul lapačkou.

TOP zajímavosti z NHL: Syn slavného provokatéra má za sebou premiéru

10 hod 20 min starý

Góly, body, čísla. Zámořská NHL se přímo topí ve statistikách, experti tlačí informace ze všech stran a není třeba si nic nalhávat, i díky tomu je soutěž tak poutavá. Každý den se může přepisovat historie. Server iSport.cz si teď na veškeré zajímavosti v tomto směru pořádně posvítí a denně vám přinese množství poutavých informací. Obzvláště teď, když se nový ročník znovu rozjel!

Mrázek třetí hvězdou proti Ovečkinovi, ten ukradl rekord Jágrovi

12 hod 40 min starý

SOUHRN | I přes spolehlivý výkon Petra Mrázka, který kryl 37 střel a stal se třetí hvězdou zápasu, prohrál Detroit doma v pátečním utkání NHL s Washingtonem 3:4 v prodloužení. Zápas rozhodl v čase 61:56 Alexandr Ovečkin, který se v prodloužení trefil podvacáté v kariéře a v této statistice se posunul do čela před Jaromíra Jágra.

Přestupy NHL ONLINE: Athanasiou se konečně dočkal, podepsal na rok

12 hod 54 min starý

Ročník 2017/18 už je tady a s ním i pozůstatky velkých letních přestupů. Během okurkové sezony změnili dres například Kevin Shattenkirk, Jonathan Drouin či Mike Smith, mnoho solidních jmen je ale stále k dispozici. Přesně proto server iSport.cz dál podrobně sleduje veškeré přestupy, podpisy a spekulace.

Dal gól, nahrál na něj. A stejně pardubický Marosz říká: Ještě to není ono

14 hod 24 min starý

Z pohodlného náskoku se nakonec pro Pardubice vyvrbila pořádná komplikace. „Vedli jsme 2:0, nechali si Zlín odskočit na 2:3. Nakonec jsme za ty dva body rádi, ale musíme hrát víc chytře, když vedeme a ze zápasu se poučit,“ vypočítával po výhře Dynama 4:3 po prodloužení útočník Rostislav Marosz. Hrál svůj druhý zápas po příchodu z Třince, první v Pardubicích. A předvedl se parádně. Dal gól, nastřelil tyč a při vítězné brance si připsal asistenci.

Vincour trefil Rybára a strhla se mela. Bál jsem se o sebe, řekl brankář

14 hod 26 min starý

Ne jenom tvrdým střelám, ale taky jednomu pořádně ostrému nárazu musel čelit hradecký brankář Patrik Rybár při zápase Kometa-Mountfield (1:2) v Brně. Tři minuty před koncem do něho důrazně najel domácí útočník Tomáš Vincour, což vyvolalo hromadnou potyčku, oceněnou tresty na obou stranách. Včetně deseti minut osobního trestu pro Rybára, protože ani on neudržel nervy na uzdě. Závěr byl zkrátka hodně vyhrocený.

Zklamaný Honejsek po prohře v Pardubicích: Faulovali jsme jak žáčci

20. Říjen 2017 - 22:33

Vidíte ty záblesky šikovnosti, schopnost se nacpat pro gól. Drzost. Antonín Honejsek v sezoně odehrál 12 zápasů a nastřílel 6 branek, o jednu víc než v celé minulé sezoně, která z jeho pohledu stála hodně za houby. V Pardubicích se zlínský útočník prosadil dvakrát. Ale stejně nejásal: „Góly potěší, ale v tuhle chvíli daleko víc mrzí, že jsou body pryč. Tohle převažuje.“ Hodně ho štvalo, že Zlín prohrál 3:4 po prodloužení.

Gól, ale prohra. Litvínov není tým na poslední flek, tvrdí po premiéře Ihnačák

20. Říjen 2017 - 22:05

Více než půl roku čekal na nabídku ze zahraničí. Žádná ale nepřišla. A tak vzal Brian Ihnačák za vděk posledním extraligovým týmem z Litvínova. Premiéra za nový celek se mu povedla. Proti Liberci dal gól. Dlouho to vypadalo, že bude vítězný. Verva ale nakonec utkání prohrála 2:3 po nájezdech. „Každý bod je pro nás důležitý. Nezdá se mi ale, že Litvínov je tým na poslední místo extraligy,“ řekl po utkání 32letý útočník.

Salák si zablokoval krk a potřetí za sebou střídal, Sekáč bral asistenci

20. Říjen 2017 - 21:44

Český brankář Alexander Salák nedochytal v Kontinentální hokejové lize třetí zápas Novosibirsku za sebou, v pátek proti Chabarovsku však na rozdíl od předchozích dvou případů střídal za příznivého stavu kvůli zdravotním problémům. Třicetiletý strakonický rodák strávil v brance první třetinu, kterou jeho tým vyhrál 2:0. Od druhé části ho nahradil Alexej Krasikov a vychytal vítězství 3:2, kterým Novosibirsk ukončil sérii čtyř porážek.

Kindlovi při premiéře domlouval sudí. Chtěl jsem si udělat respekt, usmívá se

20. Říjen 2017 - 21:00

Byla to pořádně ostrá premiéra. Zkušený obránce Jakub Kindl (30), který v NHL odehrál za Detroit a Floridu takřka čtyři stovky zápasů, si poprvé zahrál v Tipsport extralize za Plzeň. V Třinci jeho nový tým padl 2:3 v prodloužení. Kindl odehrál takřka dvacet minut čistého času, pořádně si máknul hlavně v oslabeních. A také mu hned na úvod domlouval sudí.

20. Říjen 2017 - 20:37

VIDEO | Páteční 15. kolo hokejové Tipsport extraligy pořadí na čele tabulky nezměnilo. Plzeň zůstala i přes prohru 3:4 v prodloužení na ledě Třince první, když jejího zaváhání nevyužila Kometa a doma s Mountfieldem padla. Východočeši se tak na čtvrtém místě dostali na dostřel indiánům. První venkovní body slaví Liberec, který na půdě Litvínova vyhrál 3:2 po nájezdech. Stejně dopadl i duel Chomutova s Mladou Boleslaví a Pardubice braly dva body se Zlínem. Už v předehrávkách zvítězila Olomouc ve Vítkovicích a Jihlava si doma poradila 4:2 se Spartou.

Z WSM ligy na draft NHL. Hokej v USA je jiný sport, říká brankář Kváča

20. Říjen 2017 - 14:50

Na podzim chytal Petr Kváča v Benátkách nad Jizerou před pár stovkami diváků, na jaře už jeho jméno vyvolávalo šest tisíc fanoušků v Českých Budějovicích. V létě pak své jméno slyšel znovu – na draftu NHL, kde si téměř dvacetiletého gólmana vybralo Colorado Avalanche. O změně přístupu k chytání i životu samému a lidech, kteří mu v kariéře pomohli, mluví mladý brankář v rozhovoru pro iSport.cz.

Mrzí mě to, napsal Veselý zraněnému Dejovi. Ten bude až tři měsíce mimo

20. Říjen 2017 - 13:30

Natržené postranní vazy, natržené křížové vazy, natržený meniskus a úlomek v bércové kosti. Taková je přesná diagnóza zranění vítkovického útočníka Rastislava Deje po ataku Ondřeje Veselého ze 14. kola Tipsport extraligy. Chybět bude dva až tři měsíce. Zlínský kapitán se Dejovi omluvil, poslal mu zprávu, že ho to mrzí. A že v jeho zákroku nebyl úmysl. I proto Deje nemile překvapilo, když si četl Veselého vyjádření pro zlínský Deník. V tom smyslu, že zranění je i částečně jeho vina a že následky zranění na ledě přehrával.

Jágr nevěřil, ke gólu chyběl kousek. Super vychytat zrovna jeho, ví gólman

20. Říjen 2017 - 12:57

První zápas v první formaci má za sebou Jaromír Jágr. Společně s Seanem Monahanem a Johnnym Gaudreauem si na sebe zvykali, z jejich akce vznikl jediný gól zápasu, ale na Carolinu to bylo málo a prišla porážka 1:2. Český útočník nahrál téměř patnáct minut a čtyřikrát vypálil na bránu. Co chybělo? „Měl jsem 2-3 gólové šance, mít trochu štěstí, mohlo to vypadat jinak," řekl. V cestě byl ale také výtečný gólman Scott Darling.

Poslední Litvínov posiluje útok. Přichází Ihnacak a Vandas

20. Říjen 2017 - 12:44

Hokejoví útočníci Brian Ihnacak a Michael Vandas uzavřeli s posledním týmem extraligy Litvínovem smlouvy do konce sezony a mohou za Vervu nastoupit už v dnešním utkání 15. kola proti Liberci. Ihnacak trénuje s týmem od středy, Vandas přicestoval na sever Čech už v úterý, ale do přípravy se zapojil až po doléčení nemoci.

Trenér Říha: Jakmile v kolektivu vzniknou mezírky, je to jako rakovina

20. Říjen 2017 - 11:40

Před dvěma týdny skončil Miloš Říha ve Slovanu. Důvody? Podle slovenských médií docela vážné. Zastaralé metody. Neměl týmu co dát. A taky kabina si po jeho odchodu prý ulevila. „Jsem důsledný v tom, aby se úkoly plnily, což některým hráčům vadí,“ říká exkluzivně pro iSport. Ne, neztěžoval si. Jen přibližoval svůj pohled nad hokej. Proč je potřeba v KHL víc dřít, proč chtěl dostat svoje hráče do totální únavy už na začátku přípravy.

Michálek o příchodu do Sparty: Chci tu zabojovat o olympiádu

20. Říjen 2017 - 9:29

Poprvé v kariéře okusí zkušený čtyřiatřicetiletý obránce Zbyněk Michálek domácí hokejovou extraligu. Při návratu ze zámoří po dlouhých 17 letech se dohodl na spolupráci se Spartou, v níž chce pomoci mladým hráčům, ale pokud možno také sám sobě do reprezentace a na olympijský turnaj v Pchjongčchangu.

Od vlastní brány až do sítě! Pastrňák sólem kandiduje na gól sezony

20. Říjen 2017 - 8:09

Nový ročník NHL sice sotva odstartoval, ale tenhle gól se s jistotou zařadí mezi jeho nejhezčí! Má ho na svědomí David Pastrňák z Bostonu, který zaválel ve vítězném zápase proti Vancouveru (6:3) a zvedl diváky ze sedaček nevídaným sólem. Rozjel se zpoza vlastní brány a za pár vteřin byl puk v síti Canucks. Nádhera!

Jágr nahrával, Calgary bez výhry. Pastrňák předvedl úžasné sólo

20. Říjen 2017 - 6:07

SOUHRN | Útočník Jaromír Jágr si v elitním útoku Calgary připsal asistenci a bodoval podruhé řadě, prohře Flames s Carolinou 1:2 ale nezabránil. Výtečný zápas mají za sebou čeští Davidové z Bostonu. Pastrňák a Krejčí si oba připsali gól a nahrávku a Bruins porazili Vancouver 6:3. Dvě asistence zaznamenal také Vladimír Sobotka ze St.Louis, jenž pomohl k vítězství 4:3 nad Coloradem.

I Švéd De La Rose věděl, jak velká věc je pro Duklu porazit Spartu

19. Říjen 2017 - 22:45

Odpálil obrat jihlavské Dukly proti Spartě. Švédský hokejový obránce Erik De La Rose nejprve bombou srovnal duel na 2:2, pak vymyslel třetí trefu. Po partii byl pochopitelně spokojen, pochvaloval si úroveň extraligy i život na Vysočině.

Hráč měsíce

Hráčem měsíce září jsme zvolili Davida Tůmu. Gratulujeme! Na naše/vaše otázky odpovídal v offline rozhovoru ZDE.

CHYSTÁME SE

do Vsetína - so 21.10.
Vlakem. Doporučený spoj: 8:15 z Kladna, 9:22 z Prahy Hl.n. Zpět dle domluvy. Podrobné info a přihlášky ZDE. Kdo se chystáte, tak prosíme o dodržení dresscodu: VŠICHNI V BÍLÉM! Podrobnosti na odkazu.

POZOR! Dle domluvy s VHK budou vstupenky do sektoru hostí k dostání u pokladny č. 3! Všichni zakoupí individuálně dle toho jak kdo dorazí. Žádné hromadné objednávky.

do Ústí n.L. - so 28.10.
Chystáme autobus! Odjezd v 15:00 od Zimního stad., cena 200,-/ 250,- (včetně vstupenky). Přihlášky a info ZDE - bude ještě průběžně upřesňováno.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.