isport.blesk.cz
Aktualizace: před 6 min 40 sek

Hokejový veterán Hlinka v pořadu Se Simonou: Jágr mě lákal na Kladno

1 hod 1 min starý

Už si myslel, že si bude užívat zasloužený hokejový důchod. Dvaačtyřicetiletý útočník Jaroslav Hlinka to ale bez milovaného sportu dlouho nevydržel. Nejdříve naskočil do nižší soutěže a nyní není vyloučeno, že pomůže Spartě v extralize.

Krejčí září a v historickém pořadí kácí Čechy. Sundá i třetího Hejduka?

1 hod 51 min starý

David Krejčí jede na plný plyn. V nočním zápase Bostonu proti San Jose (6:5p) asistoval u tří gólů Bruins, díky nimž se vyšvihl už na 52 bodů v sezoně. Forma 32letého českého centra graduje, v posledních čtyřech utkáních si připsal mohutných 9 bodů (2+7) a pokud udrží nastavené únorové tempo, na konci sezony trhne i osobní maximum, jež činí 73 bodů, zapsaných před deseti roky. Navíc v historických počtech přeskakuje jednoho krajana za druhým.

Šílenci na bodech. Kučerov a Kane boří pořádky NHL, co se dělo v Chicagu?

4 hod 5 min starý

Art Ross Trophy pro nejproduktivnějšího hráče v rukou Davida Pastrňáka? Snový začátek sezony v podání útočníka Bostonu k zisku trofeje, kterou naposledy z českých hráčů získal v ročníku 2000/01 Jaromír Jágr, možná trochu vybízel. Teď je vše jinak, "Pasta" je díky smolnému pádu a operaci palce na levé ruce mimo hru a body po nůších sklízí jiní. Ze řetězu je utržený lídr produktivity Nikita Kučerov z Tampy, kterého stíhá forvard Chicaga Patrick Kane. Americký útočník byl v noci součástí rekordní přestřelky, kdy v United Center padlo při konfrontaci Blackhawks s Ottawou 15 branek!

Tresty za kiksy sudích. Hradil byl přeřazen níže, Petružálek přijde o zápasy

5 hod 40 min starý

Komise rozhodčích Českého svazu ledního hokeje potrestala za chyby v posledních extraligových kolech trojici hlavních arbitrů. Dva zápasy si nezapíská Miroslav Petružálek, Robin Šír zaplatí pokutu a René Hradil byl dokonce dočasně přeřazen do nižší soutěže i s odpovídajícím finančním dopadem podle profesionální smlouvy.

Kam střílí Jágr? Brankář Havířova video nesháněl: Bylo by moc dlouhé!

6 hod 30 min starý

Životní zážitek. Havířovský brankář Ondřej Bláha se v 57. kole Chance ligy postavil do brány proti Rytířům z Kladna. Ti poprvé přijeli s Tomášem Plekancem i Jaromírem Jágrem. Bláha chytal dobře, ani jedna z legend českého hokeje mu gól nedala. Přesto nakonec musel se spoluhráči kousat prohru 0:2. „Byli jsme rádi, že přijeli v takové sestavě, protože to byl pro nás svátek,“ komentoval mimořádný duel Ondřej Bláha.

Krejčí zářil proti San Jose. Góly dali Frolík a Sedlák, v Chicagu padlo 15 branek

9 hod 36 min starý

SOUHRN | David Krejčí přispěl v NHL třemi asistencemi k vítězství Bostonu 6:5 v prodloužení nad San Jose a bodoval počtvrté za sebou. Michael Frolík se podílel gólem a nahrávkou na výhře hokejistů Calgary 5:2 nad Arizonou. Kladenský rodák navázal na trefu proti Pittsburghu.

Extraligový POWER RANKING: V Třinci běhají krysy, v Chomutově je život

11 hod 21 min starý

Je za námi další extraligový týden plný zajímavých příběhů. Co se děje s Třincem? Ze tří domácích utkání nezískal ani bod, Liberec a Mountfield HK jim navíc uštědřil bůra. V pardubickém „Sin City“ to začíná na ledě pomalu dávat smysl. Mírně se zvedá i Chomutov, který pořád žije a bojuje o vyhnutí se baráži. Kruppův noční trénink zřejmě zafungoval, Sparta od té doby dvakrát vyhrála. Jak jsou na tom ostatní týmy? Podívejte se na formu týmů v posledním týdnu, jak je s nadsázkou okomentoval deník Sport.

Před lety se s Jágrem fotil, teď si s ním zahrál. Všechny smeteme, věří Jelínek

18. únor 2019 - 22:26

Když Jaromír Jágr válel na olympiádě v Naganu, nebyl ještě na světě. Osmnáctiletý útočník Šimon Jelínek si s ním teď při návratu po roční pauze na led zahrál ve speciální formaci. S Jágrem chodil Jelínek na přesilovky a velmi slušným výkonem pomohl Rytířům Kladno v Chance lize k výhře 2:0 v Havířově.

Jágr po návratu: Potřebuju shodit kilogramy. Do Havířova jel vlakem

18. únor 2019 - 21:35

V polovině osmdesátých let v této hale zpíval Elton John. Představila se tady Sepultura, Alexandrovci a nakonec i Karel Gott. Teď do Havířova přijela další megastar. Legendární útočník Jaromír Jágr poprvé v sezoně naskočil v Chance lize v kladenském dresu. Rytíři v Havířově vyhráli 2:0, Jágr odehrál přes 17 minut. Do statistik si připsal jen vyloučení, ale diváky, spoluhráče i protihráče bavil. Vidět jej, byl zážitek. Sám po zápase ale hlavně říkal, že musí zhubnout. „Mám 118 kilo a to se asi těžko dá hrát.“

Hanzl pálil ostrými. Sekáč zase dvakrát asistoval a Kovář vychytal výhru

18. únor 2019 - 20:37

Český útočník Robin Hanzl poprvé v sezoně Kontinentální hokejové ligy vstřelil v jednom utkání dva góly, ale Spartaku Moskva k bodům nepomohl. Tým z ruského hlavního města dnes podlehl 4:5 na ledě Jokeritu Helsinky.

Havířov - Kladno 0:2. Jágr se vrátil po roce, vedle Plekance nebodoval

18. únor 2019 - 20:11

Jaromír Jágr je zpátky! Legendární útočník se po roce a jednom dni objevil v zápase, v 57. kole Chance ligy naskočil za Kladno na ledě Havířova a přispěl k výhře Rytířů 2:0. Jágr naskočil v prvním útoku vedle Tomáše Plekance a Antonína Melky. Největší šanci měl ve 27. minutě, ale mezi střelce se nezapsal.

Oslavy? Jste blbci, sjel Carolinu expert a říká NE play off. Klub ho stírá

18. únor 2019 - 17:00

V Carolině si mnou ruce. V průměru zavítá do PNC Areny na utkání o tři tisíce fanoušků více, než tomu bylo v ročníku minulém. Důvod? Hurricanes hrají dobrý hokej, po devíti letech si myslí na play off, generují nejvíce střel na branku v lize (necelých 35) a po vítězných zápasech baví fanoušky. Svérazné oslavy ale mají i své kritiky, naposledy se do nich ostře pustil expert televizní stanice CBS Don Cherry.

Dvojnásobná zloba. Vítězný gól Sparty neměl platit, řekli Boleslavi

18. únor 2019 - 16:10

V pátek z toho bylo velké haló, hokejisté Mladé Boleslavi, bojující o elitní šestku, v čase 59:14 inkasovali gól od Sparty, po němž prohráli celý zápas 0:1. V pondělí se z oficiálních míst dozvěděli, že vítězná trefa Pražanů neměla platit, neboť padla v rozporu s pravidly – postavení útočícího hráče v brankovišti. Funkcionářům BK to potvrdil Vladimír Šindler, šéf komise extraligových rozhodčích.

Třetí problém s rozhodčími za pár dní. Naštvaná Olomouc teď vetuje Hradila

18. únor 2019 - 13:27

Po Vítkovicích a Mladé Boleslavi, které se v posledních dnech vyjádřily k chybám extraligových rozhodčích, se přidává i Olomouc. Hanáky naštvalo sporné vyloučení Marka Laše v závěru včerejšího duelu s Litvínovem (z přesilovky hosté v poslední minutě vyrovnali na 4:4) a neodpískání faulu v následném oslabení na Jiřího Ondruška. Z těchto důvodů Mora vetuje rozhodčího Reného Hradila.

Peterek dostal debut k osmnáctinám: Táta mi říkal, ať nejsem nervózní

18. únor 2019 - 12:38

Lepší dárek k úterním osmnáctinám si Jonáš Peterek, syn třinecké legendy a sportovního ředitele Ocelářů, přát nemohl. Poprvé naskočil do extraligy, navíc proti mistrovské Kometě Brno. Na ledě strávil takřka šest minut, největší příležitost měl ve 48. minutě, když šikovně tečoval střelu Ethana Wereka. Premiéru si užil, jen výsledek prý mohl být lepší, Oceláři prohráli 0:1.

Vrána nahrál Ovečkinovi na jubilejní trefu, nastoupili Chytil i Hronek

18. únor 2019 - 6:29

Útočník Jakub Vrána asistoval v NHL u jednoho gólu Washingtonu, který podlehl v Anaheimu 2:5. Žádný další český hráč v nedělním programu nebodoval. Jakub Voráček vyšel naprázdno poprvé po devíti zápasech, ale i bez jeho příspěvku zvítězila Philadelphia 3:1 v Detroitu. V obraně poražených nastoupil téměř po měsíci Filip Hronek.

Extraligu nadchl talent z Olomouce. Handl (16) se blýskl krásným gólem

18. únor 2019 - 4:10

Je mu 16 let a zápas Olomouce s Litvínovem (4:5pp) okořenil nádhernou brankou, která si dlouho držela naději na přívlastek vítězná. Ve středním pásmu převzal puk, nabral rychlost a z pravého křídla nádherně zavěsil. Řeč však není o útočníkovi Vervy Janu Myšákovi, kterého už extraliga zná, ale o jeho spoluhráči z národního týmu Tobiáši Handlovi.

Kodýtek drtil Pardubice a učí se od Kováře: Sleduju ho. Nejančí

17. únor 2019 - 21:35

Děsí celou extraligu, stoprocentně. Na to si můžete vsadit. Jan Kovář a Milan Gulaš? Plzeňská atomovka. „Máme tři vyrovnané lajny a pak je tam jedna, která je trochu jinde. My ostatní neřešíme, jestli jsme ve druhé nebo ve čtvrté lajně. Hrajeme pořád stejně, takhle to vnímám já a myslím, že stejně to mají i ostatní kluci,“ uvedl po kanonádě v Pardubicích 8:3 plzeňský útočník Petr Kodýtek. Tentokrát byla ale v hlavní roli jeho letka s Janem Eberlem a Petrem Strakou.

Piráti vzali Spartě bod. Šestka? Spíše si hlídáme zadek, říká Buchtele

17. únor 2019 - 20:55

Po čtyřiceti minutách vedli 2:0. Zdálo se, že směřují za druhým vítězstvím v řadě. Nakonec se ale sparťané na ledě předposledního Chomutova strachovali, aby neodjeli s prázdnou. Šťastnou výhru v prodloužení nakonec trefil Lukáš Pech. Pražené se dotáhli na Mladou Boleslav, v našlapaném středu tabulky však jistého nemají vůbec nic. „V kabině jsme si dali ale jasný cíl, za kterým jdeme a musíme ho splnit,“ říká odhodlaně po výhře 3:2 útočník Jan Buchtele.

SESTŘIHY: Plzeň zničila Pardubice 8:3. Třinec i Vítkovice se topí v prohrách

17. únor 2019 - 20:28

SOUHRN | Místo útoku na extraligový trůn se nyní topí v problémech. Třinečtí hokejisté prohráli v nedělním 45. kole Tipsport extraligy na svém ledě s brněnskou Kometou těsně 0:1 a padli potřetí v řadě. Hradec Králové v poklidu přehrál Karlovy Vary 4:1. Sparta vybojovala v Chomutově dva cenné body po vítězství 3:2 v prodloužení. Liberečtí Bílí Tygři srazili svého rivala z Mladé Boleslavi 4:1 a upevnili si první místo v tabulce. Plzeň rozmetala Pardubice na jejich ledě poměrem 8:3 a dala vzpomenout na minulé vzájemné utkání, kdy zvítězila 11:1. Litvnínov ovládl přestřelku v Olomouci a zvítězil 5:4 v prodloužení. Vítkovice padly ve Zlíně 2:5 a připsaly si již čtvrtou porážku za sebou.

Hráč měsíce

Hráči měsíce ledna jsou Ziki & ŠimiNa videorozhovor a rozuzlení otázky chilli papriček se můžete podívat ZDE.

CHYSTÁME SE

Třebíč - sobota 23.2.
Jede se neorganizovaně. Jestliže se chystáte neváhejte s nákupem vstupenek, všude k dispozici ON-LINE! Podrobnosti a info ZDE.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

RYCHLÝ ROZPIS

PLAY-OFF Čtvrtfinále
(1 - 8, 2 - 7, 3 - 6, 4 - 5)
1., 2., 5., 6., 8., 10. a 12.3.

Facebook

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!