Blog uživatele hofi

Novinky, výjimky a jiné vrtochy...

Nedá mi to a musím reagovat na novinku od letošního ročníku a to je pokuta pro kluby za urážení od diváků směrem k rozhodčím nebo fanouškům soupeře. Svaz by se měl nad tímhle vážně zamyslet! Hokej je přece krásná hra plná emocí a pískání na rozhodčí a občasné nadávky k hokeji prostě patří asi jako pivo a klobása! Svaz se rozhodl chránit rozhodčí tím, že jim dal na záda čísla a již tuším druhý rok nemají na zádech jmenovku. Čemu to prospělo? To si pánové na svazu myslí, že lidi jsou de***ti?!

Hoši my Vás nikdy neopustíme aneb má to cenu?

... ROZHODNĚ!

Úděl fanouška je těžká věc. Našinec zažívá těžkou krizi už řadu let, která vyvrcholila pádem do nižší soutěže (čti žumpy) a snad nebude ještě hůř!

Povinná četba

HLAVNĚ NESPADNOUT!
Stephen Foster
Muž, jeho syn a jejich fotbalový klub
V tomto ironickém vyprávění o fandovské posedlosti, pojednávajícím o islandských majitelích, věčně se střídajících trenérech, neschopných hráčích, indických koláčích a stadionech, které se vyrovnají tomu nejlepšímu z východoněmecké architektury, se jistě poznají příznivci podřadných klubů z celého světa.