Blog uživatele hofi

Novinky, výjimky a jiné vrtochy...

Nedá mi to a musím reagovat na novinku od letošního ročníku a to je pokuta pro kluby za urážení od diváků směrem k rozhodčím nebo fanouškům soupeře. Svaz by se měl nad tímhle vážně zamyslet! Hokej je přece krásná hra plná emocí a pískání na rozhodčí a občasné nadávky k hokeji prostě patří asi jako pivo a klobása! Svaz se rozhodl chránit rozhodčí tím, že jim dal na záda čísla a již tuším druhý rok nemají na zádech jmenovku. Čemu to prospělo? To si pánové na svazu myslí, že lidi jsou de***ti?!

Hoši my Vás nikdy neopustíme aneb má to cenu?

... ROZHODNĚ!

Úděl fanouška je těžká věc. Našinec zažívá těžkou krizi už řadu let, která vyvrcholila pádem do nižší soutěže (čti žumpy) a snad nebude ještě hůř!

TIPOVAČKA

Tipovací soutěž k MS jako každoročně. Zpestřete si sledování šampionátu a zkraťte chvíle mezi dohledem nad tuzemskými přestupy a návštěvou zahrádek. V případě úspěchu Vás odměny neminou. Fandit a vyhrát si to musíme sami!

TIPUJTE ZDE

Hráčem baráže jsou
Rytíři Kladno.
Celej tým, každej hráč, nikdo jinej. Bez debat! Hráli srdcem, a my byli s nimi!

Veřejná sbírka

Podpora pro rodinu fotbalisty SK Kladno Filipa Suchého
Nezávislým odborovým svazem Policie České republiky a Generálním ředitelstvím Vězeňské služby ČR byla vyhlášena veřejná sbírka, která má  podpořit pozůstalé po tragicky zesnulém kolegovi při nehodě eskortního autobusu. Ačkoliv tuto těžkou ztrátu nelze ničím nahradit, chceme společně alespoň touto formou pomoci pozůstalé rodině a vyjádřit jí tak plnou podporu ve složité životní situaci.

Přispějte libovolným finančním darem na účet č.: 4200555535 / 6800
var. symbol: 28799

Již nyní všem děkujeme za projevenou solidaritu a podporu. (Sbírka byla zahájena 9. 5., ukončena bude 30. 6. 2019.)