Samolepková soutěž začíná

Autor: Mat - Datum: 22 Září 2017

Abychom Vás motivovali v šíření naší slávy, rozhodli jsme se uspořádat Samolepkovou soutěž. Ta bude probíhat po celou základní část. Pokud se chcete zúčastnit proveďte následující. Nalepte někam kladenskou samolepku, vyfoťte jí a zašlete nám e-mail na adresu samolepkovasoutez@seznam.cz. Do předmětu zprávy uveďte Vaše jméno či přezdívku, pod kterou chcete soutěžit. Do zprávy pak znovu napište Vaše jméno či přezdívku, místo a datum, kde byla fotka pořízena. No a hlavně nezapomeňte do přílohy dát foto. Pokud e-mail nesplní všechny potřebné náležitosti, fotka nebude zařazena do soutěže.

A jaké samolepky nám můžete posílat? Jakékoli kladenské. Takže nám posílejte fotky, které si koupíte u nás, ve fanshopu či si necháte vyrobit vlastní s kladenskou tématikou. Rozhodně nám však neposílejte nálepku Castrol na vašem plechovém miláčkovi, takové fotky ihned mažeme. Pokud dorazí samolepka jiného klubu, letí hned do spamu. Za každý kalendářní měsíc Vás necháme hlasovat o tu nejlepší. Každá vítězná fotka měsíce se pak po konci základní části utká o titul nejlepší fotky. A co můžete vyhrát? Jelikož se jedná o Samolepkovou soutěž, tak samozřejmě hromadu samolepek. ;) A abyste měli co lepit, budeme zítra u vchodu na stání prodávat u stánku nové samolepky (no stánek je možná trochu silné slovo, ale něco takového tam bude). Jinak pravidelně budou samolepky každý zápas k dispozici u Mata, případně se můžete poptat v kotli, on už Vám jistě někdo pomůže.

Hráčem měsíce ledna jsme zvolili Petra Vampolu. Blahopřejeme! Takovou výpomoc si necháme líbit :) Petr odpovídal na dotazy fanoušků v offline rozhovoru ZDE. (A nebojte se, na Denise nezapomínáme... ;)

do Brna - v neděli 1.3.

Individuální doprava. VSTUPENKY: Můžeme rezervovat a zakoupit oproti objednávce a platbě předem. Rozdáme před utkáním na místě. Uzávěrka v pátek ve 12:00! Podrobné info a instrukce ZDE. Podrobnosti budou ještě upřesněny.

Následuje:
Litvínov - v pátek 6.3.