S kým se utkáme aneb Ústí na tribunách


Autor: Mat - Datum: 16 únor 2017

Pojďme se podívat, jak to s naším čtvrtfinálovým soupeřem vypadá na tribunách.
 

 

Zimák v Ústí má celkovou kapacitu 6500 míst. Většina, a to konkrétně 4634 (kam na to číslo přišli?) je k sezení, na stání jsou určeny pouze 2 sektory v rohu, z nichž jeden je vyhrazen hostům. Průměrná domácí návštěvnost se po dvaapadesáti kolech zastavila na čísle 1034, což v celkovém pořadí VHS ligy stačí na 9. místo. Stadion tak byl průměrně zaplněn z necelých 16%. Nejvyšší návštěva sezóny dosáhla čísla 2 016 při našem prvním utkání u nich. Domácí kotel, který většinou čítá několik desítek hlav, stává za brankou naproti hostujícímu sektoru.

V průběhu sezóny si pak připravili i několik optických prezentací, fotky najdete zde:
http://www.sportyusti.cz/2016/10/29/slovan-vs-lhk-jestrabi-prostejov/
http://www.sportyusti.cz/2016/10/22/slovan-usti-vs-hc-stadion-litomerice/
https://www.facebook.com/ZaSlovanZivotDam/photos/

Co se týče venkovních utkání, ústečtí fanoušci se umístili na 9. místě výjezdoměru, když nasbírali celkem 77 663 výjezdových bodů.* Ve větším počtu vyjížděli zejména na severočeská derby, několik desítek fanoušků dorazilo i k nám a na Slavii.

*Pro ty z vás, kteří neznají počítání do výjezdoměru: Při každém venkovním utkání se počítá počet fanoušků krát vzdálenost, při utkání hraném ve všední den se to celé ještě násobí krát 1,5. Př.: Kladno bude hrát ve středu na Slavii (30km od Kladna), kam dorazí 250 fanoušků. Do výjezdoměru se tak započítá 250x30x1,5=11 250.

I když v průběhu sezóny hokej v Ústí moc netáhl, v play-off se dá očekávat výrazná změna. Vždyť v loňském čtvrtfinále mělo Ústí vyšší průměrnou návštěvnost než my, na poslední zápas dokonce dorazilo 5468 lidí! Stejně jako po hráčích chceme, aby Slovan nepodcenili, ani my v ochozech bychom nic neměli podcenit a jednoznačně ukázat, že Kladno je hokejové město. Nenechme se proto na tribunách zahanbit ani v počtech, ani ve fandění. Výkony na ledě neovlivníme, ale dobrou atmosféru si můžeme vytvořit sami. V letošní sezóně bylo jen jednou vyprodáno, zvládneme to znovu?

Hráč měsíce

Hráčem měsíce září jsme zvolili Petra Vampolu. Gratulujeme! Petr odpovídal na dotazy fanoušků - offline rozhovor k přečtení ZDE

CHYSTÁME SE

do Litoměříc - st 17.10.
Bude znovu bus? Odjezd od ZS 15:30, možnost nástupu cestou (Rozdělov, Slaný, Smečno). Cena 150,- / 200,-. Podrobné info a přihlášky ZDE

 

Dále nás čeká moravský trojboj FRM - POR - VSE
(vše individuální doprava)

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Fanshop Rytíři

Dresy (+ další věci a novinky) pro sezónu 2018-19  (včetně těch výročních) již v prodeji!
 

Facebook

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET

PODPORA PRO KŘÉPU
Podpořme kladenského odchovance Petra Křepelku, který utrpěl v polovině října loňského roku při hokejovém utkání nižší německé soutěže zlomeninu pátého obratle a stále se potýká s velmi vážnými následky svého zranění. Svým neuvěřitelným odhodláním postupně dosahuje významných pokroků v léčbě.  

Přispějte libovolným finančním darem na transparentní účet č.: 115-5899520217/0100


Pro zadání platby můžete využít platební QR kód s vyplněným číslem transparentního účtu.