Zase jenom první liga, cílem stále extraliga


Autor: zeliii - Datum: 08 Září 2018

Loňská sezóna byla sice úspěšnější než ty předchozí, ale hlavní cíl se nám přesto splnit nepodařilo. Vstupujeme do naší páté prvoligové sezóny, ve které však z našeho cíle nechceme a nehodláme slevit.

Jarní barážová jízda byla náročná pro leckoho a krátká letní pauza přišla vhod, ale po odpočinku přichází opět zábava. Teda jak pro koho… Pro ty na ledě to bude jasná dřina a my jsme připraveni jim v dosažení těch nejvyšších cílů pomoci. Ostatně jako vždy.

A protože zájmem jak nás, tak i kluků z klubu je, aby ta podpora byla co největší, tak by bylo fajn, kdyby se alespoň párkrát za zápas přidali i ostatní na tribunách. Loni dost lidí reagovalo na hlukoměr, ale připadá nám, že jednak to je skutečně jen hluk a ne fandění, navíc jen o přerušení, a když se začne hrát a hráči potřebují povzbudit při hře, zimák opět ztichne. Proto bychom rádi hned v úvodním utkání zapojili celý zimák do odpovídačky.

Dlouho jsme uvažovali, jaký pokřik by byl nejvhodnější. Na stání se celkem dost lidí zapojuje do oblíbeného „Kladno se – nevzdává“, ale i kvůli těm, kteří třeba neznají slova, jsme se rozhodli pro jednoduché „Poldi – Kladno“, což se zároveň pěkně hodí k letošnímu výročí zisku prvního mistrovského titulu, které si budeme po celou sezónu připomínat. V památné sezoně 1958-59 náš klub totiž poprvé nastoupil do soutěže pod patronací oceláren. A protože je to něco nového, jsme ještě domluveni s moderátorem a režií, že právě v sobotním utkání o první komerční přestávce, o tom dají vědět na kostce, aby byli informováni opravdu všichni. My v kotli začneme a poté už to bude na nás všech. Prosíme všechny, kteří dorazí na zimák, aby se nestyděli přidat (a to nejen v tom prvním utkání, ale i v dalších). Jaká bude atmosféra na zimáku záleží totiž jen na nás všech.

Jinak v centru kotle zůstává vše při starém. Budeme rádi, pokud se budete přidávat k povzbuzování, ale v tom případě prosíme přizpůsobte se tomu, kdo má rozjíždění pokřiků zrovna na starosti (Zelí, Pawel, nebo někdo další), ať jsme jednotní a tím jsme i více slyšet. Budete-li mít návrh nebo připomínky k fandění nebo atmosféře, klidně nám je sdělte, podiskutujeme a probereme, ale na tribuně při zápase musíme vystupovat jednotně.

Na zahájení prvního utkání máme taktéž nachystané choreo. Prosíme všechny, kterých se nějak jeho vytahování dotkne o trpělivost a případnou pomoc. Doufáme, že se nám podaří v průběhu sezóny další opět vytvořit a budeme rádi, když uvidíme při jejich tvorbě nové tváře (třeba tak jako teď na to první - díky za pomoc všem co byli). A pokud byste chtěli přispět finančně, stále máme taktéž k dispozici samolepky, k dostání u Mata v kotli, na vybraných utkáních pak také nahoře u vchodu na stání, utržené peníze jdou na materiál pro výrobu choreí.

Naše podpora se samozřejmě nebude omezovat jen na domácích utkání, ale jako vždy pocestujeme i ven. Vzhledem k tomu, že za nás bude hrát Jaromír Jágr, je potřeba počítat s tím, že naše venkovní zápasy mohou být vyprodané. Vynasnažíme se, abychom vždy měli zarezervovaný dostatek míst v sektoru pro hosty. Proto budete-li mít zájem nějaké z venkovních utkání navštívit, sledujte vždy aktuální informace na Výjezdových stránkách, případné podrobnosti pak vyzvíte přes diskusi. Na většinu utkání budeme mít snahu vypravit vlastní autobus(-y), ale vše se bude odvíjet od zájmu veřejnosti o společnou dopravu. Pro účastníky zájezdu máme vždy vstupenky zajištěny, bez toho by to nešlo. Ale samozřejmě jako pokaždé budeme nápomocni i sólo výjezdníkům. Jestliže ale pojedete po vlastní ose a máte možnost kupovat lístky v předprodeji (u mnoha klubů fungují on-line), tak s jejich koupí neváhejte!

Plánujete-li navštívit více venkovních zápasů, můžete si i počítat najeté kilometry – tedy aktivně se zúčastnit našeho Výjezdoměru. Loňskou sezonu jsme měli mezi sebou tři premianty, kteří objeli všechna venkovní utkání a s těmi domácími pak měli 100% účast. Odměny ve formě permanentky je neminuly. Můžete je napodobit… nebo trumfnout ;)

A samozřejmě Tipovačka. Díky Astixovi opět poběží a budeme rádi když se zapojíte. Taktéž odměníme.

Sledujte weby, facebooky aktuality apod. ať jste v obraze. Buďte ve střehu a pokud se vám něco někde nebude pozdávat klidně si stěžujte. Nebo se ptejte. Třeba na naší Lampárně, ta je stále k dispozici.

Toliko prozatím vše, uvidíme se na stadionu.
Zlomit vaz! Prosekat se ven!

Zelí, Mat

Tags

TIPOVAČKA

Tipujeme EURO 2024

Bližší informace ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!