Zase jenom první liga, cílem stále extraliga

Autor: zeliii - Datum: 08 Září 2018

Loňská sezóna byla sice úspěšnější než ty předchozí, ale hlavní cíl se nám přesto splnit nepodařilo. Vstupujeme do naší páté prvoligové sezóny, ve které však z našeho cíle nechceme a nehodláme slevit.

Jarní barážová jízda byla náročná pro leckoho a krátká letní pauza přišla vhod, ale po odpočinku přichází opět zábava. Teda jak pro koho… Pro ty na ledě to bude jasná dřina a my jsme připraveni jim v dosažení těch nejvyšších cílů pomoci. Ostatně jako vždy.

A protože zájmem jak nás, tak i kluků z klubu je, aby ta podpora byla co největší, tak by bylo fajn, kdyby se alespoň párkrát za zápas přidali i ostatní na tribunách. Loni dost lidí reagovalo na hlukoměr, ale připadá nám, že jednak to je skutečně jen hluk a ne fandění, navíc jen o přerušení, a když se začne hrát a hráči potřebují povzbudit při hře, zimák opět ztichne. Proto bychom rádi hned v úvodním utkání zapojili celý zimák do odpovídačky.

Dlouho jsme uvažovali, jaký pokřik by byl nejvhodnější. Na stání se celkem dost lidí zapojuje do oblíbeného „Kladno se – nevzdává“, ale i kvůli těm, kteří třeba neznají slova, jsme se rozhodli pro jednoduché „Poldi – Kladno“, což se zároveň pěkně hodí k letošnímu výročí zisku prvního mistrovského titulu, které si budeme po celou sezónu připomínat. V památné sezoně 1958-59 náš klub totiž poprvé nastoupil do soutěže pod patronací oceláren. A protože je to něco nového, jsme ještě domluveni s moderátorem a režií, že právě v sobotním utkání o první komerční přestávce, o tom dají vědět na kostce, aby byli informováni opravdu všichni. My v kotli začneme a poté už to bude na nás všech. Prosíme všechny, kteří dorazí na zimák, aby se nestyděli přidat (a to nejen v tom prvním utkání, ale i v dalších). Jaká bude atmosféra na zimáku záleží totiž jen na nás všech.

Jinak v centru kotle zůstává vše při starém. Budeme rádi, pokud se budete přidávat k povzbuzování, ale v tom případě prosíme přizpůsobte se tomu, kdo má rozjíždění pokřiků zrovna na starosti (Zelí, Pawel, nebo někdo další), ať jsme jednotní a tím jsme i více slyšet. Budete-li mít návrh nebo připomínky k fandění nebo atmosféře, klidně nám je sdělte, podiskutujeme a probereme, ale na tribuně při zápase musíme vystupovat jednotně.

Na zahájení prvního utkání máme taktéž nachystané choreo. Prosíme všechny, kterých se nějak jeho vytahování dotkne o trpělivost a případnou pomoc. Doufáme, že se nám podaří v průběhu sezóny další opět vytvořit a budeme rádi, když uvidíme při jejich tvorbě nové tváře (třeba tak jako teď na to první - díky za pomoc všem co byli). A pokud byste chtěli přispět finančně, stále máme taktéž k dispozici samolepky, k dostání u Mata v kotli, na vybraných utkáních pak také nahoře u vchodu na stání, utržené peníze jdou na materiál pro výrobu choreí.

Naše podpora se samozřejmě nebude omezovat jen na domácích utkání, ale jako vždy pocestujeme i ven. Vzhledem k tomu, že za nás bude hrát Jaromír Jágr, je potřeba počítat s tím, že naše venkovní zápasy mohou být vyprodané. Vynasnažíme se, abychom vždy měli zarezervovaný dostatek míst v sektoru pro hosty. Proto budete-li mít zájem nějaké z venkovních utkání navštívit, sledujte vždy aktuální informace na Výjezdových stránkách, případné podrobnosti pak vyzvíte přes diskusi. Na většinu utkání budeme mít snahu vypravit vlastní autobus(-y), ale vše se bude odvíjet od zájmu veřejnosti o společnou dopravu. Pro účastníky zájezdu máme vždy vstupenky zajištěny, bez toho by to nešlo. Ale samozřejmě jako pokaždé budeme nápomocni i sólo výjezdníkům. Jestliže ale pojedete po vlastní ose a máte možnost kupovat lístky v předprodeji (u mnoha klubů fungují on-line), tak s jejich koupí neváhejte!

Plánujete-li navštívit více venkovních zápasů, můžete si i počítat najeté kilometry – tedy aktivně se zúčastnit našeho Výjezdoměru. Loňskou sezonu jsme měli mezi sebou tři premianty, kteří objeli všechna venkovní utkání a s těmi domácími pak měli 100% účast. Odměny ve formě permanentky je neminuly. Můžete je napodobit… nebo trumfnout ;)

A samozřejmě Tipovačka. Díky Astixovi opět poběží a budeme rádi když se zapojíte. Taktéž odměníme.

Sledujte weby, facebooky aktuality apod. ať jste v obraze. Buďte ve střehu a pokud se vám něco někde nebude pozdávat klidně si stěžujte. Nebo se ptejte. Třeba na naší Lampárně, ta je stále k dispozici.

Toliko prozatím vše, uvidíme se na stadionu.
Zlomit vaz! Prosekat se ven!

Zelí, Mat

na Vsetín do Brna

Busem každý den tam i zpět, podrobné informace včetně cen a přihlášek najdete odkazech níže:

NE 21.4. odj. 12:30 od ZS

PO 22.4. odj. 13:00 od ZS

Info ke vstupenkám: Zájemci nechť kontaktují Astixe nebo Zelího mailem či přes soukromou zprávu.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.