Tribunová akce k restartu soutěže


Autor: zeliii - Datum: 26 listopad 2020

Vynucená přestávka se nám doufejme blíží ke konci a i když je situace stále divná a složitá, tak bychom chtěli k restartu soutěže, a tedy i všech kladenských týmů, v čele s Áčkem, přispět i my. Když to nepůjde přímo, osobně na zimáku, tak alespoň symbolicky, na dálku. Zkusit na té tribuně alespoň nějak "být". Vymysleli jsme akci, na které se, bez jakéhokoliv rizika, může podílet kdokoliv. Pokud chcete i vy přiložit ruku k dílu a přispět společné věci, zařiďte se dle informací v článku. Předem děkujeme za aktivní spolupráci!

Nápad zní takto: Společnými silami dát dohromady nápis-heslo, které by viselo po celou dobu na podélné tribuně proti střídačkám. K tomu přidat vlajky, třeba další transparenty apod. Rovněž klub chystá nějaké extra věci k přenosům a "zútulnění" prázdného stadionu. Takže by to mohlo na tu bídu vypadat alespoň nějak...

Provedení následující: Jelikož by bylo dobré, aby vše opět nestálo jen na několika na jedincích, navíc v těchto dnech kdy se pořádně nikde nesejdem, venku lezavo atd. A aby to splnilo účel "dát síly dohromady", máme v plánu, že by každý, kdo se bude chtít zapojit, udělal po domácku, svépomocí, jedno písmeno (případně i více písmen) celého nápisu. Vybere si konkrétně podle libosti a dle jasných a jednoduchých instrukcí, které obdrží, ten jeden svůj díl vytvoří. (Ilustrační náhled návodu přiložen pod článkem). Z dodaných součástí pak vše sestavíme a vyvěsíme. Vznikne tím autentický kolektivní vzkaz a podpora hokejistům i klubu. Přesné pokyny chceme předávat osobně, aby to mělo nějaký řád a abychom to alespoň trochu podrželi pod pokličkou k samotnému prvnímu domácímu utkání. O bližší info napište na: zeli@c-mail.cz nebo SMS na 608 481 451. Probereme možnosti, avrianty a vše důležité se dozvíte. A budete tak mít alespoň kvalitní výplň posledních pár listopadových dlouhých podzimních večerů ;)

Ničeho se neobávejte, naopak, vše zvládnete svépomocí doma s dostupnými prostředky. Co nebudete mít pomůžeme zařídit. tvrdší papír formátu A1 koupíte nebo poskytneme; tužku, pravítko, nůžky najdete doma; a vodovky, tempery nebo fixy bohatě postačí (nebo třeba barevná izolepa a bude to čistá práce). Zkrátka co kdo může. Pokud dodržíme stanovené parametry bude to vypadat dobře a i když každý použije třeba trochu jinou barvu, rozdílnou sílu tahu, styl atd. tak právě v tom to bude jedinečné. Přidaná hodnota je právě ta, že fanoušci dají na dálku síly dohromady a každý se může podílet, doma narýsuje, vybarví, a bude mít možnost přiložit ruku ke společnému dílu. Jestliže se vše podaří dle plánu mohou z toho postupně vznikat další věci, nápady... Pořád budeme u toho!

Kladno se nevzdává!

PřílohaVelikost
instrukce.jpg863.19 KB
Tags

TIPOVAČKA

Tipujeme EURO 2024

Bližší informace ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!