Tomáš Knotek: Mám zájem zůstat na Kladně!


Autor: zděnda - Datum: 27 březen 2011

No tak je konečně hotovo. Byly to nervy dojít až do bodu, kdy si budeme moci oddechnout. Sezóna se nepovedla, ale i napřesrok budeme extraligoví. Výhra nad Brnem byla povinností. Přijeli s dětmi a ještě navíc ne moc šikovnými. My máme mladíky z jiného těsta. Mezi naděje patří i Tomáš Knotek. A jedním z mých dotazů byla otázka, bude jí i nadále na Kladně?

Tak Tome, extraliga je zachráněná. Spadl nám všem kámen ze srdce, jaké jsou bezprostřední pocity?

Tak samozřejmě oddych. Nakonec to dopadlo dobře pro áčko i pro juniorku. Jsme rádi, ale pochopitelně to žádnej velkej úspěch není.

Dneska to byl takovej trochu zvláštní zápas. Brno podalo bídný výkon. Jak se vůbec hraje proti takovému soupeři, který neútočí, ba se ani nebrání?

Tak oni přijeli s hráčema, co maj v prvních ligách, takže jsme věděli, že to nebude jednoduchý, i když se to tak mohlo zdát. Oni se snažili, ale my jsme naštěstí dali rychle dva góly v prvních minutách, takže to na ně asi trochu padlo. Pak už to nebylo takový a naštěstí jsme to zvládli s takovýmhle výsledkem.

Bude těžký v těch dalších zápasech hledat v sobě motivaci, když ten hlavní cíl je splněnej?

Hlavní cíl je samozřejmě splněnej, ale plno hráčů nemá smlouvu pro příští rok a tak si nikdo nedovolí nic vypustit. Musíme to dohrát do konce, je to tak, jak to je a prostě si to musíme uhrát.

Zaslechl jsem, že dneska je oslava juniorského týmu. Co je na tom pravdy?

Tak kluci maj od pana Vejvody nějakou kejtu tady nahoře ve vipce, sem tam taky pozvanej, takže se tam půjdu podívat, ale nebude to nic velkýho, protože v neděli je zápas...

Poslední otázka. Jak ty to vidíš příští sezónu. Zůstáváš nebo chceš vlastně zůstat?

Tak určitě se nebudu bránit tomu zůstat, ale tahle otázka platí pro obě strany, takže i pro pana Volfa a vůbec vedení. Já budu jedině rád, když to tak dopadne.

Tak jo, díky!

Díky, mějte se!

Ke shlédnutí Videorozhovor

Tags

TIPOVAČKA

Tipujeme EURO 2024

Bližší informace ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!