TIPUJTE MISTROVSTVÍ SVĚTA

Autor: zeliii - Datum: 03 Květen 2018

Tipovací soutěž k MS jako každoročně. Zpestřete si sledování šampionátu a zkraťte chvíle mezi dohledem nad tuzemskými přestupy a návštěvou zahrádek. Projekce ve spřátelených podnicích jsou nachystány. V pátek startujeme, v sobotu na ostro.

Astix se opět činil a vše připravil, čiňte se i Vy a tři nejlepší odměny neminou. Podrobné instrukce, pravidla a hlasovací formulář v odkazu:

Povinná četba

HLAVNĚ NESPADNOUT!
Stephen Foster
Muž, jeho syn a jejich fotbalový klub
V tomto ironickém vyprávění o fandovské posedlosti, pojednávajícím o islandských majitelích, věčně se střídajících trenérech, neschopných hráčích, indických koláčích a stadionech, které se vyrovnají tomu nejlepšímu z východoněmecké architektury, se jistě poznají příznivci podřadných klubů z celého světa.