TIPUJTE MISTROVSTVÍ SVĚTA

Autor: zeliii - Datum: 04 Květen 2017

Opět přicházíme s obvyklým způsobem, kterak si zpestřit klubovou ředkvičkovou sezonu a to tipovačkou na reprezentační sklizeň. Šampionát je za vrátky a příjde co nevidět. Přidejte se a zkuste zkombinovat odhad, znalosti a štěstěnu.

Díky Astixovi už to běží s předstihem pár dní, tak tedy zde ještě pro ty, kdož přehlédli nebo minuli anebo se rozhodnou na poslední chvíli. Podrobné instrukce, pravidla a hlasovací formulář v odkazu:

Opět máme nachystáno pár odměn. Minulý rok jsme díky Opavovi založili štafetový způsob ocenění výherce a letos tedy věnuje trofej loňský vítěz - Fároš. Toaletka Ferrari z jeho stáje je už dávno připravena a počítáme s ní při vyhlášení. Děkujeme!
Další umístivší (2.-3.) obveselíme z vlastních fanklubáckých a klubáckých zdrojů. Zkrátka nikdo nepříjde.

Pochopitelně jsou nachystány i projekce v nejrůznějších podnicích, doporučujeme zejména ty spřátelené, známé a prověřené ;) Jistě se někde potkáme a společně zafandíme našim barvám. Kolektivní zážitek je ten nejlepší!

Zápasy českého týmu ve skupině MS:
pá 05.5. 20:15 ČESKO - Kanada
so 06.5. 16:15 Bělorusko - ČESKO
po 08.5. 20:15 Finsko - ČESKO
čt 11.5. 16:15 ČESKO - Norsko
pá 12.5. 16:15 ČESKO - Slovinsko
ne 14.5. 16:15 Francie - ČESKO
út 16.5. 16:15 ČESKO - Švýcarsko

na Vsetín do Brna

Busem každý den tam i zpět, podrobné informace včetně cen a přihlášek najdete odkazech níže:

NE 21.4. odj. 12:30 od ZS

PO 22.4. odj. 13:00 od ZS

Info ke vstupenkám: Zájemci nechť kontaktují Astixe nebo Zelího mailem či přes soukromou zprávu.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.