TIPUJTE MISTROVSTVÍ SVĚTA

Autor: zeliii - Datum: 04 Květen 2017

Opět přicházíme s obvyklým způsobem, kterak si zpestřit klubovou ředkvičkovou sezonu a to tipovačkou na reprezentační sklizeň. Šampionát je za vrátky a příjde co nevidět. Přidejte se a zkuste zkombinovat odhad, znalosti a štěstěnu.

Díky Astixovi už to běží s předstihem pár dní, tak tedy zde ještě pro ty, kdož přehlédli nebo minuli anebo se rozhodnou na poslední chvíli. Podrobné instrukce, pravidla a hlasovací formulář v odkazu:

Opět máme nachystáno pár odměn. Minulý rok jsme díky Opavovi založili štafetový způsob ocenění výherce a letos tedy věnuje trofej loňský vítěz - Fároš. Toaletka Ferrari z jeho stáje je už dávno připravena a počítáme s ní při vyhlášení. Děkujeme!
Další umístivší (2.-3.) obveselíme z vlastních fanklubáckých a klubáckých zdrojů. Zkrátka nikdo nepříjde.

Pochopitelně jsou nachystány i projekce v nejrůznějších podnicích, doporučujeme zejména ty spřátelené, známé a prověřené ;) Jistě se někde potkáme a společně zafandíme našim barvám. Kolektivní zážitek je ten nejlepší!

Zápasy českého týmu ve skupině MS:
pá 05.5. 20:15 ČESKO - Kanada
so 06.5. 16:15 Bělorusko - ČESKO
po 08.5. 20:15 Finsko - ČESKO
čt 11.5. 16:15 ČESKO - Norsko
pá 12.5. 16:15 ČESKO - Slovinsko
ne 14.5. 16:15 Francie - ČESKO
út 16.5. 16:15 ČESKO - Švýcarsko

do Vsetína - středa 24.1.
Individuálně/auty. Podrobnosti ZDE. Pokud máte nebo sháníte místo ve voze, pište do diskuze nebo do poznámek k přihlášení.

do Ústí n.L. - po 29.1.
Bude autobus? Odjezd od ZS v 15:30. Možnost nástupu cestou (Rozdělov, Smečno, Slaný). Cena: 200,-/250,- včetně vstupenky. Podrobné info a přihlášení ZDE.

do Benátek n.J. - so 3.2.
Bude také autobus? Odjezd od ZS v 14:30. Možnost nástupu cestou (Buštěhrad, Lidice, Praha). Cena: 200,-/250,- včetně vstupenky. Podrobné info a přihlášení ZDE.

Budou následovat:
Přerov (st 7.2.) - individuál.
Slavia (st 14.2.) - hromadně

Hráčem prosince je Anton Kurjanov. Поздравляем! Anton odpověděl na dotazy fanoušků ZDE.