TIPUJTE MISTROVSTVÍ SVĚTA

Autor: zeliii - Datum: 04 Květen 2017

Opět přicházíme s obvyklým způsobem, kterak si zpestřit klubovou ředkvičkovou sezonu a to tipovačkou na reprezentační sklizeň. Šampionát je za vrátky a příjde co nevidět. Přidejte se a zkuste zkombinovat odhad, znalosti a štěstěnu.

Díky Astixovi už to běží s předstihem pár dní, tak tedy zde ještě pro ty, kdož přehlédli nebo minuli anebo se rozhodnou na poslední chvíli. Podrobné instrukce, pravidla a hlasovací formulář v odkazu:

Opět máme nachystáno pár odměn. Minulý rok jsme díky Opavovi založili štafetový způsob ocenění výherce a letos tedy věnuje trofej loňský vítěz - Fároš. Toaletka Ferrari z jeho stáje je už dávno připravena a počítáme s ní při vyhlášení. Děkujeme!
Další umístivší (2.-3.) obveselíme z vlastních fanklubáckých a klubáckých zdrojů. Zkrátka nikdo nepříjde.

Pochopitelně jsou nachystány i projekce v nejrůznějších podnicích, doporučujeme zejména ty spřátelené, známé a prověřené ;) Jistě se někde potkáme a společně zafandíme našim barvám. Kolektivní zážitek je ten nejlepší!

Zápasy českého týmu ve skupině MS:
pá 05.5. 20:15 ČESKO - Kanada
so 06.5. 16:15 Bělorusko - ČESKO
po 08.5. 20:15 Finsko - ČESKO
čt 11.5. 16:15 ČESKO - Norsko
pá 12.5. 16:15 ČESKO - Slovinsko
ne 14.5. 16:15 Francie - ČESKO
út 16.5. 16:15 ČESKO - Švýcarsko

Hráčem měsíce října jsme zvolili Jakuba Strnada. Gratulujeme! Kuba byl hostem tradičního off-line rozhovoru. K počtení ZDE.

na Slavii - sobota 18.11.
Individuálně / vlakem. POZOR VÝLUKA: V úseku Kladno – Praha-Bubny Vltavská zavedena náhradní autobusová doprava! Info zde. Doporučený spoj: 13:15 (náhr. bus 133 z nádraží ČD Kladno), pak z Veleslavína metro A směr Strašnická, poté tram 7 na Kubánské nám. POZOR 2! Začátek v 15:00! Podrobné info ZDE. Vstupenky každý sám na místě u pokladen.

do Českých Budějovic - středa 22.11.
Naplníme autobus? Předpokládaný odjezd ve 14:00 od ZS, cena 350,-/ 400,-. Bus bude vypraven pokud bude do uzávěrky (pondělí 20.11. 18:00) závazně přihlášeno alespoň 35 zájemců. Hlašte se ZDE a sledujte info.