TIPUJTE MISTROVSTVÍ SVĚTA

Autor: zeliii - Datum: 06 Květen 2016

I letos, jako už snad tradičně, jsme tu s možností poměřit odhad a intuici a zúčastnit se tipovačky k MS. Děkujeme Astixovi, že vše dal opět nezištně dohromady a protentokrát vynechal všechny komplikace, koeficienty a podobně sofistikované vymoženosti. Zkrátka tipovačka ve své klasické a nejčistší formě tak jak ji známe a máme rádi :)

Podrobné instrukce, pravidla a hlasovací formulář v odkazu:

Ani letos nebudeme bez odměn. Letošní vítěz obdrží dovozovou atraktivní lihovinu ARARAT (kterou věnoval dlouholetý kladeňák s přezdívkou Opava, jemuž tímto děkujeme!). Další dva v pořadí se mohou těšit na souhrn fanklubáckých i klubových suvenýrů, ke kterým určitě ještě dovymyslíme nějakou tu speciální drobnost ;)

Kdo by chtěl vše prožívat kolektivně, u projekce a u nápojů, pro toho tu je dobrá příležitost třeba k návštěvě resturace na Zimáku, kde své tipování může z násobit a zatraktivnit účastí v tipovačce tamější. Piva zdarma pro Tipéry dne, malý sud a dres nároďáku pro Tipéry absolutní. Podrobně čtěte ZDE. Ostatní spřátelené podniky pochopitelně vysílají také, rádi se kdekoliv potkáme ;)

Zápasy českého týmu ve skupině MS:
pá 06.5. 19:15 ČESKO - RUSKO
so 07.5. 19:15 LOTYŠSKO - ČESKO
po 09.5. 19:15 ŠVÉDSKO - ČESKO
čt 12.5. 15:15 ČESKO - NORSKO
pá 13.5. 15:15 ČESKO - KAZACHSTÁN
ne 15.5. 15:15 DÁNSKO - ČESKO
út 17.5. 11:15 ČESKO - ŠVÝCARSKO

Hráčem měsíce září jsme zvolili Petra Vampolu. Gratulujeme! Petr odpovídal na dotazy fanoušků - offline rozhovor k přečtení ZDE

do Litoměříc - st 17.10.
Bude znovu bus? Odjezd od ZS 15:30, možnost nástupu cestou (Rozdělov, Slaný, Smečno). Cena 150,- / 200,-. Podrobné info a přihlášky ZDE

Dále nás čeká moravský trojboj FRM - POR - VSE
(vše individuální doprava)

Fanshop Rytíři

Dresy (+ další věci a novinky) pro sezónu 2018-19  (včetně těch výročních) již v prodeji!

TRANSPARENTNÍ ÚČET

PODPORA PRO KŘÉPU
Podpořme kladenského odchovance Petra Křepelku, který utrpěl v polovině října loňského roku při hokejovém utkání nižší německé soutěže zlomeninu pátého obratle a stále se potýká s velmi vážnými následky svého zranění. Svým neuvěřitelným odhodláním postupně dosahuje významných pokroků v léčbě.

Přispějte libovolným finančním darem na transparentní účet č.: 115-5899520217/0100

Pro zadání platby můžete využít platební QR kód s vyplněným číslem transparentního účtu.