TIPUJTE MISTROVSTVÍ SVĚTA


Autor: zeliii - Datum: 06 Květen 2016

I letos, jako už snad tradičně, jsme tu s možností poměřit odhad a intuici a zúčastnit se tipovačky k MS. Děkujeme Astixovi, že vše dal opět nezištně dohromady a protentokrát vynechal všechny komplikace, koeficienty a podobně sofistikované vymoženosti. Zkrátka tipovačka ve své klasické a nejčistší formě tak jak ji známe a máme rádi :)

 

 

Podrobné instrukce, pravidla a hlasovací formulář v odkazu:

http://www.fanklubpoldikladno.cz/tipovacka

Ani letos nebudeme bez odměn. Letošní vítěz obdrží dovozovou atraktivní lihovinu ARARAT (kterou věnoval dlouholetý kladeňák s přezdívkou Opava, jemuž tímto děkujeme!). Další dva v pořadí se mohou těšit na souhrn fanklubáckých i klubových suvenýrů, ke kterým určitě ještě dovymyslíme nějakou tu speciální drobnost ;)

Kdo by chtěl vše prožívat kolektivně, u projekce a u nápojů, pro toho tu je dobrá příležitost třeba k návštěvě resturace na Zimáku, kde své tipování může z násobit a zatraktivnit účastí v tipovačce tamější. Piva zdarma pro Tipéry dne, malý sud a dres nároďáku pro Tipéry absolutní. Podrobně čtěte ZDE. Ostatní spřátelené podniky pochopitelně vysílají také, rádi se kdekoliv potkáme ;)

Zápasy českého týmu ve skupině MS:
pá 06.5. 19:15 ČESKO - RUSKO        
so 07.5. 19:15 LOTYŠSKO - ČESKO
po 09.5. 19:15 ŠVÉDSKO - ČESKO   
čt 12.5. 15:15 ČESKO - NORSKO
pá 13.5. 15:15 ČESKO - KAZACHSTÁN          
ne 15.5. 15:15 DÁNSKO - ČESKO     
út 17.5. 11:15 ČESKO - ŠVÝCARSKO

Tags

Hráč měsíce

Hráčem měsíce září jsme zvolili Petra Vampolu. Gratulujeme! Petr odpovídal na dotazy fanoušků - offline rozhovor k přečtení ZDE

CHYSTÁME SE

do Litoměříc - st 17.10.
Bude znovu bus? Odjezd od ZS 15:30, možnost nástupu cestou (Rozdělov, Slaný, Smečno). Cena 150,- / 200,-. Podrobné info a přihlášky ZDE

 

Dále nás čeká moravský trojboj FRM - POR - VSE
(vše individuální doprava)

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Fanshop Rytíři

Dresy (+ další věci a novinky) pro sezónu 2018-19  (včetně těch výročních) již v prodeji!
 

Facebook

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!

 

TRANSPARENTNÍ ÚČET

PODPORA PRO KŘÉPU
Podpořme kladenského odchovance Petra Křepelku, který utrpěl v polovině října loňského roku při hokejovém utkání nižší německé soutěže zlomeninu pátého obratle a stále se potýká s velmi vážnými následky svého zranění. Svým neuvěřitelným odhodláním postupně dosahuje významných pokroků v léčbě.  

Přispějte libovolným finančním darem na transparentní účet č.: 115-5899520217/0100


Pro zadání platby můžete využít platební QR kód s vyplněným číslem transparentního účtu.