TIPUJTE MISTROVSTVÍ SVĚTA


Autor: zeliii - Datum: 06 Květen 2016

I letos, jako už snad tradičně, jsme tu s možností poměřit odhad a intuici a zúčastnit se tipovačky k MS. Děkujeme Astixovi, že vše dal opět nezištně dohromady a protentokrát vynechal všechny komplikace, koeficienty a podobně sofistikované vymoženosti. Zkrátka tipovačka ve své klasické a nejčistší formě tak jak ji známe a máme rádi :)

 

 

Podrobné instrukce, pravidla a hlasovací formulář v odkazu:

http://www.fanklubpoldikladno.cz/tipovacka

Ani letos nebudeme bez odměn. Letošní vítěz obdrží dovozovou atraktivní lihovinu ARARAT (kterou věnoval dlouholetý kladeňák s přezdívkou Opava, jemuž tímto děkujeme!). Další dva v pořadí se mohou těšit na souhrn fanklubáckých i klubových suvenýrů, ke kterým určitě ještě dovymyslíme nějakou tu speciální drobnost ;)

Kdo by chtěl vše prožívat kolektivně, u projekce a u nápojů, pro toho tu je dobrá příležitost třeba k návštěvě resturace na Zimáku, kde své tipování může z násobit a zatraktivnit účastí v tipovačce tamější. Piva zdarma pro Tipéry dne, malý sud a dres nároďáku pro Tipéry absolutní. Podrobně čtěte ZDE. Ostatní spřátelené podniky pochopitelně vysílají také, rádi se kdekoliv potkáme ;)

Zápasy českého týmu ve skupině MS:
pá 06.5. 19:15 ČESKO - RUSKO        
so 07.5. 19:15 LOTYŠSKO - ČESKO
po 09.5. 19:15 ŠVÉDSKO - ČESKO   
čt 12.5. 15:15 ČESKO - NORSKO
pá 13.5. 15:15 ČESKO - KAZACHSTÁN          
ne 15.5. 15:15 DÁNSKO - ČESKO     
út 17.5. 11:15 ČESKO - ŠVÝCARSKO

Tags

Hráč měsíce

Prvním hráčem měsíce této sezóny je Tomáš Plekanec. Kdo jiný taky, než jednoznačný lídr týmu. Blahopřejeme! Off-line rozhovor ke čtení ZDE

Facebook

RYCHLÝ ROZPIS

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!