TIPUJTE MISTROVSTVÍ SVĚTA

Autor: zeliii - Datum: 06 Květen 2016

I letos, jako už snad tradičně, jsme tu s možností poměřit odhad a intuici a zúčastnit se tipovačky k MS. Děkujeme Astixovi, že vše dal opět nezištně dohromady a protentokrát vynechal všechny komplikace, koeficienty a podobně sofistikované vymoženosti. Zkrátka tipovačka ve své klasické a nejčistší formě tak jak ji známe a máme rádi :)

Podrobné instrukce, pravidla a hlasovací formulář v odkazu:

Ani letos nebudeme bez odměn. Letošní vítěz obdrží dovozovou atraktivní lihovinu ARARAT (kterou věnoval dlouholetý kladeňák s přezdívkou Opava, jemuž tímto děkujeme!). Další dva v pořadí se mohou těšit na souhrn fanklubáckých i klubových suvenýrů, ke kterým určitě ještě dovymyslíme nějakou tu speciální drobnost ;)

Kdo by chtěl vše prožívat kolektivně, u projekce a u nápojů, pro toho tu je dobrá příležitost třeba k návštěvě resturace na Zimáku, kde své tipování může z násobit a zatraktivnit účastí v tipovačce tamější. Piva zdarma pro Tipéry dne, malý sud a dres nároďáku pro Tipéry absolutní. Podrobně čtěte ZDE. Ostatní spřátelené podniky pochopitelně vysílají také, rádi se kdekoliv potkáme ;)

Zápasy českého týmu ve skupině MS:
pá 06.5. 19:15 ČESKO - RUSKO
so 07.5. 19:15 LOTYŠSKO - ČESKO
po 09.5. 19:15 ŠVÉDSKO - ČESKO
čt 12.5. 15:15 ČESKO - NORSKO
pá 13.5. 15:15 ČESKO - KAZACHSTÁN
ne 15.5. 15:15 DÁNSKO - ČESKO
út 17.5. 11:15 ČESKO - ŠVÝCARSKO

do Vsetína - středa 24.1.
Individuálně/auty. Podrobnosti ZDE. Pokud máte nebo sháníte místo ve voze, pište do diskuze nebo do poznámek k přihlášení.

do Ústí n.L. - po 29.1.
Bude autobus? Odjezd od ZS v 15:30. Možnost nástupu cestou (Rozdělov, Smečno, Slaný). Cena: 200,-/250,- včetně vstupenky. Podrobné info a přihlášení ZDE.

do Benátek n.J. - so 3.2.
Bude také autobus? Odjezd od ZS v 14:30. Možnost nástupu cestou (Buštěhrad, Lidice, Praha). Cena: 200,-/250,- včetně vstupenky. Podrobné info a přihlášení ZDE.

Budou následovat:
Přerov (st 7.2.) - individuál.
Slavia (st 14.2.) - hromadně

Hráčem prosince je Anton Kurjanov. Поздравляем! Anton odpověděl na dotazy fanoušků ZDE.