TIPOVAČKA MS 2022


Autor: zeliii - Datum: 13 Květen 2022

Sedmnáct dní, šedesát čtyři zápasů, to je jízdní řád, kterého se hokejové mistrovství světa drží už roky. Jinak tomu nebude ani letos, kdy se každoroční hokejové klání uskuteční ve Finsku, konkrétně v Tampere a Helsinkách. Právě v Tampere a v jeho teprve loni otevřené moderní hale odehrají své skupinové duely také čeští hokejisté.

Poprvé v historii samostatné České republiky bude v reprezentačním výběru chybět pravověrný Kladeňák. Alespoň malou útěchou budiž, že se na mistrovství světa představí hráči, kteří kladenský dres oblékli v mládežnických letech. Řeč je konkrétně o Davidech Skleničkovi a Krejčím.

Jak už je ale zvykem, který ani letos nepřerušíme, je fanklubácká tipovačka otevřená každému fanouškovi bez ohledu na členství ve fanklubu. Zkušení tipující jistě vše znají, pro případné nováčky ale přeci jen shrňme nejdůležitější body:

- Tipujeme všech 64 zápasů mistrovství světa.
- Tipujeme stav po 60 minutách, tedy včetně možné remízy.
- Tip musí dorazit nejpozději do začátku daného utkání, později ho bohužel nemůžeme uznat.

Své tipy můžete zasílat například pomocí formuláře, který je k dispozici na příslušné záložce. Tam jsou také podrobnosti k bodování. Pokud vám z nějakého důvodu formulář nevyhovuje, je možné tipovat také mailem na Astix(at)post(tecka)cz. Pozor, pokud tipujete přes formulář (na odkazu níže), v něm kvůli přehlednosti jsou připraveny jen tři dny dopředu. Další zápasy budou postupně přibývat!

Pro výherce je připraven mimo jiné kosmetický balík (od Fároše). Dále to budou karbanické potřeby od Haldy, tradiční poukázky na konzumace a hokejové suvenýry a drobnosti. Odměníme, tak jako loni, prvních pět v pořadí.

Veškeré podrobné instrukce, pravidla a hlasovací formulář v odkazu:
http://fanklubpoldikladno.cz/tipovacka

Start dnes v 15:20!

Tags

TIPOVAČKA

Tipujte s námi MS 2024

Bližší info a propozice ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!