TIPOVAČKA FOTBALOVÉHO EURA

Autor: zeliii - Datum: 11 Červen 2021

Nebývá to u nás úplně zvykem, ale neodolali jsme a po nedávno proběhlé úspěšné (rozuměj hojně obsazené) tipovačce hokejového mistrovství navazujeme tipovačkou fotbalovou. Letos s podivuhodným klíčem rozlosování a míst konání, ale o to to bude zajímavější. Věříme, že účast bude obdobná jako u té předchozí, a že jistá zainteresovanost vám přinese spoustu nevšedních okamžiků při sledování i jinak třeba nezajímavých utkání.

Astix nelenil a rychlostně přetransformoval tipovací systém z hokejového na fotbalový. Jelikož nic lepšího nevymyslel, tak pravidla a všechny náležitosti zůstávají jak jsme zvyklí. A jako vždy odměníme nejśpěšnější tipéry malou pozorností (tentokrát asi menší než u hokejové odnože, ale budeme se snažit ;). První tři mají zaručeno, další v pořádí dle toho co se nám sejde za možnosti... Přejeme dobrý tip!

Veškeré podrobné instrukce, pravidla a hlasovací formulář v odkazu:

Od 11. června nabídne mistrovství Evropy ve fotbale 2021 (oficiální název však zůstává EURO 2020) celkem 51 zápasů. Zahajovací duel sehrají v pátek od 21:00 v Římě reprezentace Turecka a Itálie. Český tým do turnaje vstoupí 14. června, a to soubojem s domácím Skotskem. Kompletní program turnaje a rozpis utkání můžete sledovat třeba NA WIKIPEDII nebo přímo na stránkách UEFA.

Doprava na "domácí" utkání v Chomutově

Na každé utkání vypravíme autobus(-y), vše se bude odvíjet od zájmu fanoušků. Jednotná cena 150,-/os. Vstupenky si zajišťuje každý sám. Odjezd od pokladen u zimního stadionu. Podrobnosti včetně dalších nástupních míst jsou uvedeny přímo v přihlašovacím formuláři.

Pá 24.9. TRI - odjezd 16:00
Ne 26.9. ZLN - odj. 14:00
Čt 30.9. OLO - odj. 16:00

PŘIHLAŠKY vyplňujte ZDE

(Přehled přihlášených pro kontrolu ZDE) Postupně budeme vše upřesňovat, doplňovat... Pokud máte dotazy pište na: zeli@c-mail.cz (v krajním případě můžete volat na 608 481 451).

CHYSTÁME SE I VEN

do Pardubic - ne 3.10.
Bude upřesněno.

do Boleslavi - ne 10.10.
Bude upřesněno.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Doporučujeme

Legendární kanonýr Milan Nový oslaví v září 70 let. K této příležitosti plánuje uspořádat několik akcí, ale hlavně - vydává biografickou knihu! Máme přímo od Balíka výsadní právo umožnit všem zájemcům z řad veřejnosti předplacení a objednávku publikace - kniha bude pokřtěna v den jeho narozenin 23.9. a po tomto datu bude k dispozici, ale v knihkupectvích jí dle Milana nenajdete... Cena 399,-
Kdo by měl zájem si knihu objednat, prosím pište co nejdříve na: zeli@c-mail.cz obratem obdržíte veškeré instrukce.