Slavnostní pochod kladenských fanoušků

Autor: zeliii - Datum: 13 Září 2024

K zahájení jubilejní sté sezóny pořádáme slavnostní pochod kladenských fanoušků na první domácí utkání se Spartou. Uskuteční se v pátek 20. září. Sraz je na Náměstí starosty Pavla v 15:30. Po společném focení vyrazíme v 16:00 přes hlavní třídu směr Zimní stadion. Všichni jsou zváni, veškeré propriety s sebou!

Jednou z hlavních myšlenek tohoto pochodu je záměr prezentovat naší jednotu ve fandění a lásce ke klubu, a zároveň jím projevit úctu všem těm, kteří se okolo kladenského hokeje pohybovali a pohybují.

V čele průvodu bude představena nová vlajka Kladeňáků, kterou poté budeme věšet jako hlavní zástavu pod střed kotle. V plné zbroji se zúčastní i kladenský maskot Rytíř a pro děti budou k dispozici modré a bílé balonky. Po cestě potrénujeme rovněž hlasivky zpěvem chorálů a pokusíme se ulice trochu rozzářit... Vše bude mít na povel určený speaker a zástupci fanoušků z kotle.

Akce je řádně nahlášena a je s ní seznámena i Městská Policie, jejíž členové budou dohlížet. Všechny účastníky prosíme o slušné chování a zachování veřejného pořádku, abychom předešli možným negativním ohlasům.

Plán trasy: z náměstí Starosty Pavla > třídou T.G. Masaryka > nám. Svobody > ul. Jana Palacha > nám. Edvarda Beneše > ul. Amalská > ul. Ke stadionu > Zimní stadion

Zvládnou to tedy jak děti tak kmeti, proto doražte i Vy!

UDÁLOST NA FB ZDE

TIPOVAČKA

Tipujte s námi Extraligu!

Bližší informace ZDE

pá 27.9. - do Hradce Kr.
Bude bus? Odjezd 14:45 od ZS. Cena: 400/450,- (bez vstupenky).
Vstupenky k zakoupení ZDE

ne 29.9. - do Liberce
Bude bus? Odjezd 13:30 od ZS. Cena: 400/450,- (bez vstupenky).
Vstupenky k zakoupení ZDE

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

www.ngprague.cz