Shrnutí událostí posledních dnů


Autor: zděnda - Datum: 26 Duben 2011

Akce na podporu kladenského hokeje pokračují. Každý den přináši něco nového a telefony drnčí. Kladenský hokej žije a především existují lidé, pro které jeho zánik nebo úpadek je naprosto nemyslitelný. Přinášíme aktuální situaci, zázraky na počkání neumíme, ale snaha o zpřehlednění situace je markantní. Více současných kroků v článku.

Jsme v kontaktu s oběma Jaromíry Jágry, ale zatím nemáme od nich konkrétní výstupy, protože absolvují sérii dalších jednání.

Aktivní hokejisté nám nadále vyjadřují podporu. Zapojují se i bývalí hokejisté, z nedávných Michal Havel, ze starších namátkou František Kaberle st., Mirek Krása a další neradi bychom někoho opomněli. Nejen osobnosti hokejového světa jsou s námi. Příkladem nechť je frontman Visacího Zámku Jan Haubert a další umělci, kteří se nás chystají osobně podpořit.

Dnes proběhla informativní schůzka s Otou Černým ml. Město vstupuje do jednání o budoucnosti klubu. Zítra odpoledne proběhne schůzka s primátorem Danem Jiránkem.

Situace je nadále vážná a nepřehledná. Komunikujeme se všemi stranami, snažíme se získat maximum informací a pomoct s řešením. Děkujeme za vaši podporu, je nesmírně důležitá!

Fandíme Kladnu!

Tags

TIPOVAČKA

Tipujeme EURO 2024

Bližší informace ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!