Setkání kladenských fanoušků


Autor: zeliii - Datum: 05 Srpen 2023

Vážení fanoušci hokejového Kladna, jsme na prahu startu nové sezóny, která bude pro nás po delší době třetí po sobě extraligová. V loňském roce jsme společně spustili akci s krycím názvem Kladeňáci, která má za cíl zformovat jednotlivé skupiny v kotli a zlepšit ve více směrech fungování kotle jako celku. Chceme dále tuto myšlenku rozvíjet a jednou z prvních vlaštovek má být toto setkání před sezónou, kam je zván kdokoliv, kdo má Kladno v srdci.
 

Ať jsi starý, mladý, tlustý, tenký, bílý, žlutý, fialový.... pokud se chceš pobavit a setkat s kamarády ještě před prvním soutěžním zápasem, vezmi kamaráda, mámu, tátu, ségru, bráchu a doraž. Jediné co nech doma, jsou symboly ostatních týmů (ať už hokejových, či fotbalových) a budeš vítán na předsezónní akci.

Tato akce se koná v sobotu 2. 9. 2023 v areálu zahrady Pivovaru Kladno od 15. hodiny. Afterparty (vzhledem k nutnému konci provozu zahrádky k 22:00) se koná v tradičním prostoru restaurace Na Amálce.

Na místě bude připraveno, samozřejmě kromě spousty dobrého piva a jídla, také několik doprovodných akcí. Chystáme několik soutěží a také sportovní vyžití pro případné nadšence a děti.

Všichni jste zváni!

Kladeňáci

- - -

Program akce:

Tags

CHYSTÁME SE

do Budějovic - ne 3.12.
Bus nejede, doprava individuální. Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

 

do Olomouce - ne 10.12.
Doprava individuální. Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

 

do Pardubic - st 20.12.
???
Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Anketa

Zkuste vybrat hráče měsíce listopadu::

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!