Rekonstrukce Zimáku - Zveme na veřejnou prezentaci

Autor: zeliii - Datum: 25 Červen 2013

kladenský zimákVe středu 26.6. od 18 hod. ve VIP kavárně Zimního stadionu (I.patro) se uskuteční několikrát avizované a odkládané veřejné setkání s představiteli Města a SAMKu jakožto investory projektu rekonstrukce ZS. Celou věc se snažíme již od ledna, kdy prosákly první informace o reálném provedení rekonstrukce, podrobně monitorovat, přesto Vám nemusí být vše jasné - máte otázky či názory které nezazněly? Chcete se sami na cokoliv zeptat? Polemizovat? Přijďte, právě Vám je toto setkání určeno!

Přítomni a na Vaše dotazy budou odpovídat: primátor Statutárního města Kladna Ing. Dan Jiránek, ředitel SAMK Lukáš Kubica, zastupitel Tomáš Meisner (koordinátor rekonstrukce zimního stadionu) a jednatel klubu Mgr. Otakar Černý ml. (radní pro oblast sportu a volného času a člen VV ČSLH).

Jak je od minulého týdne známo klub Rytíři Kladno obdržel výjímku v užívání stávajícího stadionu pro extraligová utkání (viz. přiložená tisková zpráva) a tedy není již ultimátně limitován nutností ukončení rekonstrukce do konce kalendářního roku tak jak předepisuje licenční řádu ČSLH. V těchto dnech vrcholí Výběrové řízení na realizátora projektu. Jak řízení probíhalo a jak bude celá záležitost pokračovat? Co nás čeká v nejbližších týdnech a měsících? Je reálné vše stihnout tak, aby nic nenarušilo fungování klubu a jeho týmů v soutěžích? Nebo je snad dokonce možné vše opět posunout na jaro příštího roku tak jak Klub žádá Radu města? Otazníků je kolem toho stále mnoho, věříme že na většinu z otázek existují jasné odpovědi...

Těšíme se na Vaší účast!

Rytíři_Kladno_-_tisková_zpráva_19-06-2013.pdf325.08 KB

Povinná četba

HLAVNĚ NESPADNOUT!
Stephen Foster
Muž, jeho syn a jejich fotbalový klub
V tomto ironickém vyprávění o fandovské posedlosti, pojednávajícím o islandských majitelích, věčně se střídajících trenérech, neschopných hráčích, indických koláčích a stadionech, které se vyrovnají tomu nejlepšímu z východoněmecké architektury, se jistě poznají příznivci podřadných klubů z celého světa.