Rekonstrukce zimáku - vyjádření ředitele Extraligy

Autor: Clouseau - Datum: 30 leden 2013

Josef ReznicekVzhledem k tomu, že se neustále objevují diskuse o podmínkách Licenčního řádu, přinášíme vám vyjádření ředitele Extraligy pana Josefa Řezníčka v plném znění tak, jak jej nám zaslal 17. ledna 2013.

Dobrý den,

ohledně Licenčního řízení na příští sezonu a přesného znění Licenčního řádu se vedou s klubem HC Rytíři Kladno velmi vstřícné debaty a celé vedení Extraligy včetně nejvyšších představitelů ČSLH se opravdu domnívá, že limitování počtu sedaček v LŘ může být trochu předimenzované vzhledem k současným ekonomickým podmínkám obcí spravujících takováto zařízení.

Z našich informací od zástupců klubu Rytíři Kladno jednoznačně vyplývá snaha po této sezoně zahájit a i dokončit do začátku roč. 2013-2014 úpravy počtu sedaček a další naplánované úpravy dle rozpočtu na požadovaný limit dle LŘ. Naším záměrem není tyto již rozběhnuté aktivity jakkoliv regulovat nebo dokonce rušit nějakými zásadními výstupy a rozhodnutími, které by mohly vést k jakémukoliv zpochybnění zadaného investičního záměru města Kladna a tím jakkoliv zpochybnit tuto již odsouhlasenou investici.Kladno považujeme za jednu významnou baštu českého hokeje a není naším zájmem jakkoliv poškodit kladenské zájmy a vztahy se spoluvlastníkem klubu městem Kladno.

Věříme, že všechny práce proběhnou v řádném a slíbeném termínu a Klub následně bude splňovat podmínky dané LŘ. V opačném případě nebo při nedodržení termínu dokončení se dá předpokládat vyřešení situace časově omezenou výjimkou.

S pozdravem a úctou

Josef Řezníček
ředitel TELH

TIPOVAČKA

Tipujeme EURO 2024

Bližší informace ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

www.ngprague.cz