Rekonstrukce zimáku - prolog


Autor: Clouseau - Datum: 25 leden 2013

kladenský zimákPřed časem se v mediích objevily články o tom, že se chystá rekonstrukce zimního stadionu. A my dodáváme: no konečně! Kladenský zimák opravdu rekonstrukci potřebuje a hlavně si ji zaslouží. Na tomto stadionu se psaly dějiny, Kladno zde získalo své mistrovské tituly, válely tu celé generace skvělých hokejistů. Kladenský zimák má skvělou atmosféru. Kladenský zimák je architektonicky zajímavý. Kladenský zimák je nezaměnitelný. A tento náš zimák se po letech dočká potřebné péče.

Bavme se však o tom, jaké změny vlastně zimák čekají. Z kusých informací v médiích se nedá nic moc usuzovat, naopak lze spíše jen spekulovat.Vznikající informační vakuum se tedy budeme snažit vyplnit. Předpokládáme, že se o rekonstrukci budou zajímat i (a nejen) regionální média, avšak spoléhat jen a pouze na novináře taky nejde, jsou to taky jenom lidé.

Několik kroků už jsme samozřejmě podnikli. V první řadě jsme si domluvili schůzku s primátorem Danem Jiránkem na pondělí 28. ledna, do této chvíle jsme se setkali či konzultovali věci ohledně chystané rekonstrukce s architekty, zastupiteli, vedením Rytířů, vedením Extraligy, novináři atd.

Věříme, že veřejná a otevřená diskuse na toto téma přispěje k hladkému průběhu tolik potřebné rekonstrukce našeho zímáku. Teď je totiž jedinečná příležitost udělat to dobře, udělat to tak, aby zimák rekonstrukcí získal a nic ze sebe neztratil. Kladenský zimák má skělou atmosféru. Kladenský zimák je architektonicky zajímavý. Kladenský zimák je nezaměnitelný. Jako vždy vás budeme o všem průběžně a zevrubně informovat, zůstaňte na příjmu.

Hráč měsíce

Hráčem měsíce září je Ladislav Zikmund. Gratulujeme a přejeme neméně přesnou střeleckou mušku jako loni! Ziki odpovídal v tradičním off-line rozhovoru na otázky fanoušků - k přečtení ZDE.

CHYSTÁME SE

Do Boleslavi - v NE 20.10.

Bude autobus? Odjezd ve 13:00 od ZS. Možnost nástupu Praha. Cena 350,-/ 400,- (vč. vstupenky). Info a přihlášky ZDE.

 

Do Hradce - v ÚT 29.10.
Bude autobus? Odjezd ve 14:15 od ZS. Možnost nástupu Praha. Předpokl. cena 250,-/ 300,- (bez vstupenky). Info a přihlášky ZDE! VSTUPENKY SI ZAJIŠŤUJE KAŽDÝ SÁM i autobusoví výjezdníci! On-line předprodej ZDE (cena 120,-).

 

Do Vítkovic - v NE 3.11.
Doprava individuálně, VSTUPENKY taktéž. On-line předprodej ZDE.

 

Na Spartu - ve ST 13.11.
Doprava individuálně, INFO KE VSTUPENKÁM bude upřesněno co nejdříve, máme rezervováno, sledujte!

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Facebook

RYCHLÝ ROZPIS

Rozlosování ELH 2019/20

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!