Radek Bělohlav: Nešťastným gólem začínáme pravidelně!

Autor: zděnda - Datum: 30 leden 2011

Zmar nad zmar. Když si vytvoříme alespoň nějakou šanci, tak ji nedáme. Soupeři stačí hrát pozorně a body má v kapse. Scénář, který se opakuje s železnou pravidelností. Chlapci budou muset ještě pořádně zabrat, hrát pro Kladno a jeden pro druhého, zanechat případných myšlenek na vlastní ego a co bude se mnou po sezoně. Tuhle otázku si možná klade i Radek Bělohlav, ale na ledě se snaží.

Myslíš, že dnešní mizérii odstartoval ten nešťastnej gól z první střely?

No tak jako my pravidelně začínáme nešťastným gólem. Jako je to škoda. Ten gól ten zápas opravdu nastartoval. Ani nevim, jestli to bylo tečovaný nebo ne, prostě byl tam.

Jak hodnotíš svoji šanci, jednu z mála v celém zápase?

Kdyby jsme v tu chvíli vyrovnali na jedna jedna bylo by to lepší. Štve mě to pochopitelně. Měl jsem tam ještě jednu možnost a obě dvě měly bejt gól. Možná, že by to pak bylo všechno úplně jiný. Oni taky nebyli úplně v pohodě, dost si to bránili.

Šancí bylo fakt minimum, proč jsme si jich nevytvořili víc? Málo jsme se tlačili do branky? Jaký na to máš názor ty?

Jak řikám, oni byli každou minutou víc a víc v klidu. Hráli si to svoje. Taky těch šancí moc neměli, takže bohužel ta první třetina rozhodla.

Dnes si hrál ve zcela nově utvořené lajně s Janků a Treillem. Jak se ti s nimi hrálo?

No tak jako já se s Pavlem Janků znám léta, takže v pohodě. My jsme se potkali ráno, stačili jsme si říct pár věcí a šli na to. Ovšem nedali jsme góla, takže nic moc.

Poslední otázka, v neděli ve Vítkovicích nás čeká opravdu těžký soupeř. Co myslíš, že musíme udělat, abychom neopakovali dnešek? Tedy dali góly a přivezli body.

No tak to jsme si vylosovali dobrýho soupeře na další rozjezd. Ty jsou někde jinde, což nám ukázaly tady, když otočily z nula tři na čtyři tři. Tam to bude ještě o dost těžší. Uvidíme, jakým způsobem se vyrovnáme s první třetinou.

Já ti moc děkuji, ať se daří!

Dík, čau!

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

www.ngprague.cz