Prohlášení fanoušků k výkonům a výsledkům mužstva

Autor: Clouseau - Datum: 13 listopad 2009

Výkony a výsledky klubu HC GEUS OKNA Kladno nejsou dlouhodobě na úrovni, kterou fanoušci a příznivci očekávají. Aktuální umístění týmu na třinácté příčce extraligové tabulky je tristním, i když logickým vyústěním předváděné hry a nedostatku zodpovědnosti ke klubu a jeho příznivcům. Klub s více než osmdesátiletou historií a tradicí ledního hokeje, s vynikajícími odchovanci a mládeží, si zaslouží něco víc.

Zástupci Fanklubu Poldi Kladno se v minulých dnech sešli s hráči, trenéry, generálním manažerem i prezidentem klubu, aby se seznámili s jejich názory a pohledem na současnou situaci. Ačkoliv oceňujeme vstřícný přístup všech zúčastněných, nemůžeme nedat najevo svou nespokojenost s výsledky a předváděnými výkony. Chceme dát jasně na srozuměnou, že nám na klubu záleží a že naši přízeň si musí hráči zasloužit, bojovat o ni. Hokej bez fanoušků hrát nelze.

Na nedělní utkání 24. kola O2 extraligy mezi Kladnem a Spartou se proto my, fanoušci a příznivci Kladna, demonstrativně nedostavíme na první třetinu a necháme tak hráče před prázdnými tribunami. Na zimní stadion přijdeme až na druhou třetinu a doufáme, že si díky tomuto gestu všichni uvědomí svoji zodpovědnost vůči nám, divákům a fanouškům.

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

www.ngprague.cz