Předkolo play-off v Brně

Autor: zeliii - Datum: 28 únor 2012

Po letech vyřazovací boje! Předpokládáme, že se chystáme vespolek, avšak může se stát, že ne všichni mají jasno jak se věci mají, ne každý ze zcela orientuje... Podrobně rozepsané informace k aktuálním výjezdům do moravské metropole ve dnech 29.2.-1.3. čtěte v článku.
Busem (komplet zájezd tam a zpět): Odjezd v 13:00 od kladenského Zimního stadionu (parkoviště před restaurací). Cena 500,- (pro členy Fanklubu s aktuálně zaplacenými příspěvky a pro držitele jakékoliv permanentky na probíhající sezónu - nutno doložit) nebo 550,- (pro ostatní). Částky zahrnují vstupenku k stání do sektoru hostí (200 Kč), kterou obdržíte před vstupem na stadion. Návrat zpět je ihned po utkání. Příjezd na Kladno cca do 01h. Po domluvě možnost nástupu (i výstupu) v Praze - Autobusové nádraží u stanice metra Zličín ve 13:30.
Individuálně (pro ty co chtějí jet autem, vlakem nebo nocovat): Pouze vstupenka za 200 Kč, která bude k vyzvednutí a zaplacení před utkáním u Plecha (tel. 602 713 307). Odběr vstupenek bude pravděpodobně před vstupem do sektoru hostí. Vše dle seznamu se jmény a domluvenými počty. Nutné vyzvednout do 18:00 nebo poté až o přestávku.
Dopravu, nocleh ani nic jiného pro individuální cestující nezajišťujeme! Nezajišťujeme ani samotnou cestu autobusem ve středu tam a ve čtvrtek zpět. Obdržíte pouze objednanou vstupenku, zbytek je ve vlastní režii.
Tyto informace platí pro oba dva dny! Eventuelně i pro případné páté utkání série.
Do sektoru hostí máme k dispozici pouze přesně 140 ks vstupenek na jedno utkání, další možnost není! Ve vlastním zájmu se hlašte co nejdříve!!!
Přihlášky zasílejte SMS na: 728 160 505 nebo MAIL: gimax@seznam.cz.
Přihláška bude zanesena do seznamu při nejbližší možné příležitosti, nikoliv hned! Neočekávejte žádné potvrzující zprávy ani maily - není v našich silách a možnostech odpovídat. Pouze v případech nutných volejte. Na dotazy SMS nebude odpovídáno! Nesmyslné nebo nepodepsané zprávy a maily budou ignorovány. Vaší kontrolou toho, že vše proběhlo jak mělo, je, že najdete své jméno nebo přezdívku v seznamu přihlášených na: http://gimax.sweb.cz/BUS.pdf
Jakékoliv reklamace nebo nesrovnalosti posílejte na zeli@c-mail.cz
Uzávěrka každý den ve 12:00 nebo ve chvíli vyčerpání počtu vstupenek!
Šťastnou cestu a mnoho zdaru!