Poldi se vrací!

Autor: zeliii - Datum: 08 prosinec 2014

(AKTUALIZOVÁNO) Byť jen na skok, je to parádní věc pro pamětníky i ty později narozené. Znak spojený s nějvětšími úspěchy našeho hokeje. Dlouholetý symbol našeho klubu. Krásnějšího nad něj není! Jako předkrm měli jsme možnost zažít v Budějovicích, jako hlavní chod bude servírováno utkání s Duklou Jihlava. K té příležitosti a 90. výročí oddílu vůbec proběhlo už několik akcí a chystají se další. Týká se to nás všech, tedy i my přicházíme se svojí špetkou do mlýnice.

Na utkání samotné chystáme k atmosféře několik překvapení, další máme připraveny i posléze, ale to bychom předbíhali... S čím totiž chceme vylézt hned teď je tzv. "KVÍZ SPRÁVNÉHO KLADEŇÁKA". Neváhejte se stát respondenty tohoto rébusu a hrajte tak o větší množství pěkných a unikátních výher. Na připravené odměny mrkněte ZDE a ZDE (nebo pod článkem). Ceny získá prvních 10 umístěných - čím lepší umístění tím pěknější a bohatší dáreček, jsou zde hodnotné novinky (díky klubu!) i historické raritní kousky (díky p. Kupcovi!) - zkrátka prostě nepřijdete. Kdo nehraje nevyhraje ;)

- - -

K tomu zápasu zatím lze napsat snad jen toto - bude nachystáno několik prezentací - u všech bude potřeba maximální spolupráce a součinnost všech složek (tedy NÁS fanoušků) a to zejmána v prostoru stání. Plán máme, dolaďujeme, v sobotu se tedy již od 15h srocujte, pokyny budou přímo na místě jasně a včas dané!

V tuto chvíli prosíme ty, kteří chtějí přiložit ruku ke společné věci a mají v pátek přes den nebo alespoň odpoledne či k večeru chvilku, aby dorazili na sál do restaurace U Meisnerů (Baráčnický dům) na výpomoc a dodělávky všech výtvorů. Budeme tvořit již  brzy po obědě. Zde se pak také můžete dozvědet podrobnější plán všeho a další konkrétnosti co jsme vymysleli. V sobotu snad již jen drobné vychytávky a dolaďování přímo na zimáku, uvidí se...

- - -

Podrobné aktuální info:
Plán jádra kladenského kotle na sobotní utkání:

Před zahájením zápasu bude připravena světelná prezentace k 90-tému výročí při zhasnutém stadiónu na jeho větší části. Sedící diváci obdrží svítící tyčinku (v oběhu bude 3000ks), kterou si prosíme ponechte a jakmile bude stadion zhasnut, tak rozlomte a začněte svítit. Držte vidtelně. Optickému vylepšení můžete dále pomoci vytažením a rozsvícením svého mobilního telefonu (to pro ty na které by se nedostalo).

Po začátku utkání bude vytažena též optická prezentace - plachta - přes celý střed sektoru. Prosíme fanoušky v sektoru stání o co největší součinnost, aby znázorněný výtvor co nejlépe vynikl - to znamená co nejpreciznější natažení plachty. Pokyny budete dostávat jasně a zřetelně ze spodní části kotle. Prosíme o jejich dodržování. Minutu - dvě to jistě vydžíte ;)

Všechny fanoušky, diváky, příznivce dále prosíme o to aby vzali na sebe a s sebou vše co se týká Poldi a jejích symbolů, v první řadě vlajky - mávací, na tyči - dále dresy (i dobové) - zkrátka ať je to retro Poldi utkání jak má být.

Hru a výkony jako takové moc neovlivníme, ale ATMOSFÉRU ANO, TA JE NA NÁS!

vyhry_Poldi.JPG3.26 MB
vyhry_Rytiri.JPG2.86 MB