Poldi se vrací!


Autor: zeliii - Datum: 08 prosinec 2014

(AKTUALIZOVÁNO) Byť jen na skok, je to parádní věc pro pamětníky i ty později narozené. Znak spojený s nějvětšími úspěchy našeho hokeje. Dlouholetý symbol našeho klubu. Krásnějšího nad něj není! Jako předkrm měli jsme možnost zažít v Budějovicích, jako hlavní chod bude servírováno utkání s Duklou Jihlava. K té příležitosti a 90. výročí oddílu vůbec proběhlo už několik akcí a chystají se další. Týká se to nás všech, tedy i my přicházíme se svojí špetkou do mlýnice.

Na utkání samotné chystáme k atmosféře několik překvapení, další máme připraveny i posléze, ale to bychom předbíhali... S čím totiž chceme vylézt hned teď je tzv. "KVÍZ SPRÁVNÉHO KLADEŇÁKA". Neváhejte se stát respondenty tohoto rébusu a hrajte tak o větší množství pěkných a unikátních výher. Na připravené odměny mrkněte ZDE a ZDE (nebo pod článkem). Ceny získá prvních 10 umístěných - čím lepší umístění tím pěknější a bohatší dáreček, jsou zde hodnotné novinky (díky klubu!) i historické raritní kousky (díky p. Kupcovi!) - zkrátka prostě nepřijdete. Kdo nehraje nevyhraje ;)

- - -

K tomu zápasu zatím lze napsat snad jen toto - bude nachystáno několik prezentací - u všech bude potřeba maximální spolupráce a součinnost všech složek (tedy NÁS fanoušků) a to zejmána v prostoru stání. Plán máme, dolaďujeme, v sobotu se tedy již od 15h srocujte, pokyny budou přímo na místě jasně a včas dané!

V tuto chvíli prosíme ty, kteří chtějí přiložit ruku ke společné věci a mají v pátek přes den nebo alespoň odpoledne či k večeru chvilku, aby dorazili na sál do restaurace U Meisnerů (Baráčnický dům) na výpomoc a dodělávky všech výtvorů. Budeme tvořit již  brzy po obědě. Zde se pak také můžete dozvědet podrobnější plán všeho a další konkrétnosti co jsme vymysleli. V sobotu snad již jen drobné vychytávky a dolaďování přímo na zimáku, uvidí se...

- - -

Podrobné aktuální info:
Plán jádra kladenského kotle na sobotní utkání:

Před zahájením zápasu bude připravena světelná prezentace k 90-tému výročí při zhasnutém stadiónu na jeho větší části. Sedící diváci obdrží svítící tyčinku (v oběhu bude 3000ks), kterou si prosíme ponechte a jakmile bude stadion zhasnut, tak rozlomte a začněte svítit. Držte vidtelně. Optickému vylepšení můžete dále pomoci vytažením a rozsvícením svého mobilního telefonu (to pro ty na které by se nedostalo).

Po začátku utkání bude vytažena též optická prezentace - plachta - přes celý střed sektoru. Prosíme fanoušky v sektoru stání o co největší součinnost, aby znázorněný výtvor co nejlépe vynikl - to znamená co nejpreciznější natažení plachty. Pokyny budete dostávat jasně a zřetelně ze spodní části kotle. Prosíme o jejich dodržování. Minutu - dvě to jistě vydžíte ;)

Všechny fanoušky, diváky, příznivce dále prosíme o to aby vzali na sebe a s sebou vše co se týká Poldi a jejích symbolů, v první řadě vlajky - mávací, na tyči - dále dresy (i dobové) - zkrátka ať je to retro Poldi utkání jak má být.

Hru a výkony jako takové moc neovlivníme, ale ATMOSFÉRU ANO, TA JE NA NÁS!

PřílohaVelikost
vyhry_Poldi.JPG3.26 MB
vyhry_Rytiri.JPG2.86 MB
Tags

TIPOVAČKA

Tipujeme EURO 2024

Bližší informace ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!