Play-off vrcholí


Autor: zeliii - Datum: 17 Duben 2021

Očekávaný závěr sezony je tu, finále začíná! Velkoplošná plachta byla zhotovena a umístěna na severní tribuně téměř přesně tak, jak byla vymyšlena, motivační slogan visí přímo v kotli. V krátkém článku tedy přinášíme aktuální pohledy do ochozů a dovolujeme si připomenout naší finanční sbírku, jejíž pokračování chceme oživit.

 

 

Záměr se podařil, vše klaplo, skoro tisíc hlav má namalovaný dav, přes sto dvacet autentických fanoušků shlíží z fotografií na dění na ledě. Konkrétní čísla: zúčastnilo se +/- 33 "lidopracovníků", přesným odhadem 450 "člověkohodin", celková doba trvání prací 20 "nocodní". Ještě jednou veřejně děkujeme všem, kdož se podíleli jak přímo na výrobě a instalaci, tak i na pomocných pracech, zajištění materiálu, dopravy apod. Stejně tak patří poděkování všem co pomohli s tvorbou nápisů. V neposlední řadě těm, kdož ochotně a nezištně poskytli prostory pro malování a kompletaci, bylo to sakra potřeba při takovém rozsahu. Děkujeme!

Plachtu průběžně kontrolujeme, opravujeme a vypínáme tak, aby vydržela až do konce sezony. Výběr dokumentačních fotek přiložen pod článkem. Ve fázi dokončovací je pak video, kde se najdou všichni přispěvatelé detailně. Jakmile bude připraveno, naplánujeme streamované vysílání a poté i avizované losování naší Tomboly (jejíž obsah se v prozatímním průběhu play-off slušně naplnil). Zde je nutno se omluvit za prodlevu, ale dočkáme se nebojte ;) Díky za trpělivost!

Závěrem bychom rádi připomněli pokračující finanční sbírku ve prospěch NADACE JAKUBA VORÁČKA pro pomoc pacientům s roztroušenou sklerózou.

Sbírka potrvá do 30. dubna 2021 a lze přispívat libovolně a kdykoliv. Ale...

POZOR! Po domluvě s marketingovým oddělením Rytířů nově přicházíme s motivačním prvkem v podobě magnetických placek-otvíráků s motivem aktuální kampaně (viz. foto). Tyto upomínky na letošní vrchol sezony budou vyrobeny jen pro tuhle příležitost, v omezeném počtu kusů a budou neprodejné! Proto neváhejte se zúčastnit!

Každý, kdo do konce dubna poukáže na transparentní účet Fanklubu číslo: 2800918580 / 2010 minimálně 100 Kč, má nárok na 1 ks této placky-otvíráku. (Ti co přispěli už dříve společně s fotografií na plachtu, obdrží automaticky - máme v evidenci). Zájemci nechť se přihlásí mailem na adresu: zeli@c-mail.cz - do zprávy prosím uveďte jméno a příjmení a v příloze potvrzení o platbě.

Tolik na zahřátí a teď hrrr na ně...
Nic nezastaví nás!
 

PřílohaVelikost
slogan_stani_01.JPG118.69 KB
slogan_stani_02.JPG131.75 KB
plachta_play-off_06.jpg111.54 KB
plachta_play-off_07.JPG142.32 KB
plachta_play-off_08.JPG115.41 KB
plachta_play-off_09.JPG140.15 KB
plachta_play-off_10.JPG129.44 KB
plachta_play-off_11.JPG117.29 KB
plachta_play-off_12.JPG110.3 KB
plachta_play-off_13.JPG111.15 KB
plachta_play-off_14.jpg155.82 KB
plachta_play-off_15.JPG159.87 KB
plachta_play-off_16.jpg192.35 KB
plachta_play-off_panorama.jpg368.29 KB
Tags

TIPOVAČKA

Tipujeme EURO 2024

Bližší informace ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!