Pavel Patera: Jedeme dál, ještě není konec!


Autor: zděnda - Datum: 12 březen 2011

Je to fakt o nervy. Tahle věta proběhla v hlavě každého z nás jistě mnohokrát. Včerejší zápas toho nebyl výjimkou. Ale šťastný konec posledního mače je předzvěstí kýžené situace. Alespoň dle mého názoru jsme z toho jednou nohou venku. Pavel byl trochu opatrnější, ale tak to má být. Je to uvážlivy kapitán a myslí i na nejasné zítřky.

Pavle, takže vytoužená výhra je na světě. Panuje tedy spokojenost?

Tak samozřejmě, dneska se hrálo o šest bodů a všichni jsme věděli, že kdyby se dneska prohrálo, tak jsme sice na nule, ale ta psychická pohoda by byla na straně Boleslavi. To by bylo hodně nepříjemný, protože teďka jedeme třikrát ven a dneska jsme potřebovali urvat nějakej bod. To, že se povedli tři je super.

Dnešní zápas byl tak trochu divokej, v jednu chvíli to nevypadalo dobře, ale podle mého názoru jsme měli navrch...

Já si taky myslím, že jsme byli lepší. Měli jsme víc ze hry a konečně nám tam taky pad' nějakej šťastnej gól, což byl ten třetí. Celkově jsme tomu štěstí šli víc naproti a možná i pro to jsme byli lepší.

Z posledních 3 zápasů jste si plánovali 9 bodů, takže plán splněn na 100%?

Tak já myslím, že i na víc, protože třikrát zvítězit za sebou doma to už se nám dlouho nepovedlo, alespoň letos určitě ne, ale je to jenom první krok. Zdaleka nic hotovýho.

Juro Bicek se již několikrát vyjádřil, že spolupráce s tebou i Jirkou Kuchlerem mu sedí. V podstatě vyjádřil i ochotu kvůli tomu zůstat na Kladně. Jak to vidíš ty?

Co já bych za to dal, kdyby tady Jura zůstal, protože to je nejen vynikající hokejista, ale taky člověk. Já doufám, že se za prvé zachráníme a za druhé, tady oba dva spolu zůstaneme. Za to bych byl stoprocentně rád.

V poslední otázce bych se rád zeptal, zda díky šestibodovýmu náskoku a série vítězství pojedeme do Brna víc v klidu?

No my už jsme jednou v klidu byli, když jsme naposledy vyhráli v Boleslavi a jak to dopadlo...My musíme hrát pořád stejně, nesmíme podcenit žádnou situaci a dokud nebudem zachráněný, tak musíme počítat s tím, že jakákoliv teorie může rozhodnout.

Pavle, dík. Ať se daří!

Díky, ahoj!

Tags

TIPOVAČKA

Tipujeme EURO 2024

Bližší informace ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!