PAUZA-NEPAUZA


Autor: zeliii - Datum: 03 listopad 2015

Na aktuálně hranou soutěž poněkud netradičně, ale pro nás vlastně spíš tradičně :) nastala nám reprezentační přestávka. Přinášíme souhrn akcí a událostí, které nás v nejbližších dnech neminou. Snad nemineme ani my je.

 

Veškeré info, podrobnosti a pozvánky v článku.

 

Hlavně a v první řadě je naplánováno neformální nestrojené setkání s kapitánem Vencou Skuhravým a některými dalšími hráči A-týmu (přislíbili Jan Rudovský, Josef Zajíc, Michal Lukáč). Termín je nakonec stanoven na čtvrtek 5.11. od 18:00 v nekuřáckém altánu pohostinství Pod Vobrazem (tř. ČSA 1945). Na sešlost zveme všechny fanoušky. Toto setkání by v této sezóně rozhodně nemělo být poslední...

Další zajímavou záležitostí je možnost zúčastnit se sobotního (7.11.) Dne otevřených dveří na Sochorové válcovně na Dříni. Kamarád Beny, známý taktéž jako fotograf, s námi projde provoz a jistě přidá zasvěcený komentář. Exkurze probíhají v čase 9:00-12:00. Bude nutné jít pohromadě. Zájemci nechť píšou kvůli lepší domluvě na zeli@c-mail.cz. Upřesníme si.

V pondělí nás čeká utkání v Litoměřicích, kam hodláme vypravit autobus. Pochopitelně pokud bude valný zájem. Vždycky nás tam byl hojný počet, snad bude i tentokrát. Je to téměř za rohem (a za řekou). Podrobnosti napravo v infobloku nebo přímo ZDE. Hlašte se včas.

 

Pak jsou zde dvě nabídky pro členy Fanklubu:
1/ Možnost objednání FAN DRESŮ v povedeném designu letošní sezóny. Předpokládaná akční cena je 590,- /ks. Závazné objednávky (obsahující info o požadované velikosti, barvě, jmenovce a číslu) posílejte do 30.11. na zeli@c-mail.cz.

2/ Agentura BPA nabízí výhodnou koupi vstupenek na prosincové utkání reprezentace v pražské O2 areně. Hraje se 17. prosince od 18:30 hodin a soupeřem bude Finsko. Standardní cena těchto vstupenek je 320 Kč, přičemž BPA nabízí variantu 1+1 vstupenka zdarma. Celkem tedy jedna vstupenka vychází na 160 Kč. Jedná se o místa v sektorech za brankou. Závazné objednávky posílejte do poloviny listopadu, tedy přesně do 15.11. opět na zeli@c-mail.cz.

 

A v neposlední řadě nesmíme pominout kulturní okénko! V měsíci spadaného listí se chystá několik zajímavých počinů s nimiž mají mnozí kladenští fans co do činění. Můžete se připojit a třeba si rozšířit obzory. Vše bude pochopitelně postupně avizováno v přesazích.

v sobotu 7.11. zve grindová klika do Auto Da Fé na Temnou záři nad Kladnem - čili koncert Shampoon Killer + Aggressive Tyrants + BowelFuck. Podrobnosti právě teď v Kulturním přesahu na levé straně stránek.

V následujícím týdnu - přesně čt-pá 12.-13.11. - zve tamtéž pro změnu klika indie-pop-rocková. A to na dvoudenní party a la Manchester. Čtvrteční promítání filmu o vzestupu a pádu jedné hudební scény + páteční křest vinylu a koncert devadesátkové snad již legendy - Tiché dohody - s novým repertoirem coververzí. Kde jinde poslechnout a pokřtít desku nazvanou Kladno-Manchester než v tomhle městě ;)

A ani Podvobrazem nespí na vavřínech a nachystali nám na neděli 22.11. poetický podvečer. Těšit se můžeme mimo jiné třeba na Jendu Mattuše, Honzu Hauberta, Ivana Hlase, Nikolu Muchovou a Záviše. Jak takhle naplánovaný uragán může dopadnout je asi nad slunce jasné. Nutno zažít!

 

Tak pěkný listopad!
 

Tags

TIPOVAČKA

Tipujeme EURO 2024

Bližší informace ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!