PAUZA-NEPAUZA

Autor: zeliii - Datum: 03 listopad 2015

Na aktuálně hranou soutěž poněkud netradičně, ale pro nás vlastně spíš tradičně :) nastala nám reprezentační přestávka. Přinášíme souhrn akcí a událostí, které nás v nejbližších dnech neminou. Snad nemineme ani my je.

Veškeré info, podrobnosti a pozvánky v článku.

Hlavně a v první řadě je naplánováno neformální nestrojené setkání s kapitánem Vencou Skuhravým a některými dalšími hráči A-týmu (přislíbili Jan Rudovský, Josef Zajíc, Michal Lukáč). Termín je nakonec stanoven na čtvrtek 5.11. od 18:00 v nekuřáckém altánu pohostinství Pod Vobrazem (tř. ČSA 1945). Na sešlost zveme všechny fanoušky. Toto setkání by v této sezóně rozhodně nemělo být poslední...

Další zajímavou záležitostí je možnost zúčastnit se sobotního (7.11.) Dne otevřených dveří na Sochorové válcovně na Dříni. Kamarád Beny, známý taktéž jako fotograf, s námi projde provoz a jistě přidá zasvěcený komentář. Exkurze probíhají v čase 9:00-12:00. Bude nutné jít pohromadě. Zájemci nechť píšou kvůli lepší domluvě na zeli@c-mail.cz. Upřesníme si.

V pondělí nás čeká utkání v Litoměřicích, kam hodláme vypravit autobus. Pochopitelně pokud bude valný zájem. Vždycky nás tam byl hojný počet, snad bude i tentokrát. Je to téměř za rohem (a za řekou). Podrobnosti napravo v infobloku nebo přímo ZDE. Hlašte se včas.

Pak jsou zde dvě nabídky pro členy Fanklubu:
1/ Možnost objednání FAN DRESŮ v povedeném designu letošní sezóny. Předpokládaná akční cena je 590,- /ks. Závazné objednávky (obsahující info o požadované velikosti, barvě, jmenovce a číslu) posílejte do 30.11. na zeli@c-mail.cz.

2/ Agentura BPA nabízí výhodnou koupi vstupenek na prosincové utkání reprezentace v pražské O2 areně. Hraje se 17. prosince od 18:30 hodin a soupeřem bude Finsko. Standardní cena těchto vstupenek je 320 Kč, přičemž BPA nabízí variantu 1+1 vstupenka zdarma. Celkem tedy jedna vstupenka vychází na 160 Kč. Jedná se o místa v sektorech za brankou. Závazné objednávky posílejte do poloviny listopadu, tedy přesně do 15.11. opět na zeli@c-mail.cz.

A v neposlední řadě nesmíme pominout kulturní okénko! V měsíci spadaného listí se chystá několik zajímavých počinů s nimiž mají mnozí kladenští fans co do činění. Můžete se připojit a třeba si rozšířit obzory. Vše bude pochopitelně postupně avizováno v přesazích.

v sobotu 7.11. zve grindová klika do Auto Da Fé na Temnou záři nad Kladnem - čili koncert Shampoon Killer + Aggressive Tyrants + BowelFuck. Podrobnosti právě teď v Kulturním přesahu na levé straně stránek.

V následujícím týdnu - přesně čt-pá 12.-13.11. - zve tamtéž pro změnu klika indie-pop-rocková. A to na dvoudenní party a la Manchester. Čtvrteční promítání filmu o vzestupu a pádu jedné hudební scény + páteční křest vinylu a koncert devadesátkové snad již legendy - Tiché dohody - s novým repertoirem coververzí. Kde jinde poslechnout a pokřtít desku nazvanou Kladno-Manchester než v tomhle městě ;)

A ani Podvobrazem nespí na vavřínech a nachystali nám na neděli 22.11. poetický podvečer. Těšit se můžeme mimo jiné třeba na Jendu Mattuše, Honzu Hauberta, Ivana Hlase, Nikolu Muchovou a Záviše. Jak takhle naplánovaný uragán může dopadnout je asi nad slunce jasné. Nutno zažít!

Tak pěkný listopad!