Nového kouče přijede prověřit Třinec!

Autor: zděnda - Datum: 07 leden 2010

Ostrá a nelehká premiéra čeká v pátek nově jmenovaného kouče Otakara Vejvodu. Třinec už sice dávno nekraluje extraligové tabulce, ale bojuje o setrvání v první šestce. To my máme problémy diametrálně odlišné. Urvat body, doufat v prohru Brna a očima vyprazdňovat marodku. První vlašťovka už z ní vyletěla.

Zdecimovaný útok by měl totiž doplnit Marek Čurilla; nedobrovolná to kladenská pochodeň. Stehna jsou zahojena a jde se do boje. Opačnou stranu posílil před několika dny kladenský odchovanec Jan Platil se kterým se rozloučili v ruském Čeljabinsku. Že svému novému zaměstnavateli nebude v pátek co platný, bude doufat celá domácí kabina.

Užitku hostům nepřinesou ani forvardi Balej a Ostřížek. Kladno bude i nadále postrádat útočné trio Branda, Horna, Procházka Martin a také obránce Mudrocha. Avizovaný přírůstek do zadních řad Libor Procházka není do hry připraven - nabírá kondici. Více informací bych rád přinesl zítra, kdy se mi doufám podaří po tréninku zkontaktovat kouče Vejvodu.

A ještě jedna informace na závěr. Třinec jsme letos neobrali ani o bod, takže motivace je rázem o to větší. Zápas začíná v 18:10 kvůli TV přenosu!

12. kolo - 4. října 2009
HC GEUS OKNA KLADNO - HC OCELÁŘI TŘINEC 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 23. F. Kaberle (Bělohlav, Patera) - 35. M. Růžička (Peterek, Kohn), 39. Malec (Peterek, D. Květoň)
Rozhodčí: Jebavý, Fraňo - Charvát, Kalivoda
Vyloučení: 2:6
Využití: 1:0
Střely na branku: 30:29

25. kolo - 20. listopadu 2009
HC OCELÁŘI TŘINEC - HC GEUS OKNA KLADNO 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 15. Bonk (Peterek), 51. M. Růžička (Cartelli, Polanský), 57. Peterek (Seman) - 40. Mikulík (Mudroch)
Rozhodčí: Šindler, Zubzanda - Jelínek, Pešek
Vyloučení: 6:5
Využití: 1:0
Střely na branku: 40:27

TIPOVAČKA

Tipujte s námi MS 2024

Bližší info a propozice ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

www.ngprague.cz