Nové boje, stejný cíl!

Autor: zeliii - Datum: 28 únor 2019

Mnohé výkony v sezóně rozhodně neplnily očekávání a ani čtvrté místo po základní části není zrovna místo hodné kandidáta na postup. Ale teď je tu play-off. Veškeré body byly smazány a (ne)úspěšné statistiky odpočívají v klidu v Gimaxových kronikách. Chceme-li uspět, musíme táhnout za jeden provaz. Neřešte proto teď, jestli nějaká přesilovka bude na nic nebo po stosedmdesátétřetí propadneme vzadu. Teď se počítají jen výhry. Neřešme co by kdyby, pojďme postupně od zápasu k zápasu.

Na tribunách k žádným překotným změnám nedojde, zůstavají jak lidé na klandru (Absi, Zelí), tak i repertoár, který si můžete připomenout ZDE. Jedinou menší novinkou bude snaha použít při rozeřvání pokřiku megafon (který by měl být na 99% připraven), přeci jen lidí bude dost a chceme, ať se jich přidává co nejvíc. Použit ale bude vždy jen na začátku pokřiku, nebude fandit za nás! Nestyďte se proto přidat, ať už hlasivkami nebo třeba I jen tleskáním, každá pomoc se hodí. Fandíme celý zápas bez ustání. Nedají se očekávat pohledné zápasy, pro nás je důležité vyhrávat a je jedno jak. Proto teď nechceme slyšet žádný pískot po něčem nepovedeném z naší strany, teď už se nic nezmění a musíme společně kluky povzbuzováním dotlačit k výhře, ne rozebírat chyby.

Další naší snahou bude zapojit ještě více sezení. Opakovačku postupně zlepšujeme, za což chválíme. A teď bychom rádi, kdyby se všichni "hecnuli" a po gólu zvedli šálu po vzoru těch na stání. Jde jen o pár deítek vteřin a chorál Kladno, pro tebe žijeme si to zaslouží. Efekt by mohl být značný. Zkuste to s námi!

Na páteční utkání bychom rádi také předvedli optickou prezentaci. Protože hlavní na ledě i v hledišti je jednota, rádi bychom do ní zapojili co nejvíce lidí. Velmi proto prosíme všechny, kterých se to bude týkat, ať si vezmou nabízený papír a při nástupu hráčů ho zvednou, výsledný efekt bude dobrý jen tehdy, když se zapojí všichni, zaleží to tedy opět jen a jen na nás.

V úterý a středu bychom rádi jeli povzbudit kluky do Přerova, doufáme, že nás bude dost, abychom mohli vypravit autobus. Uzávěrka na oba výjezdy je v neděli 3.3. v 18:00! To platí také pro ty, kteří chtějí zajistit lístky (a pošlou peníze předem)! Více informací a možnost se přihlásit je na http://vyjezdyfanklub.bubu6.cz/vyjezdy/ .

Konečně zase přichází zápasy, kdy už o něco jde. V pátek začínáme a doufáme, že se nás sejde co nejvíc. Do boje společně za Kladno!