Nepříjemné vakuum

Autor: zeliii - Datum: 06 Květen 2011

Chcete-li vzduchoprázdno, stav beztíže... Jak jinak nazvat situaci kdy dosavadní management již nepracuje a nový ještě není ustaven? Toto období je potřeba překlenout s vidinou lepších příštích. Kolotoč našich schůzek poněkud zmírnil své tempo, neboť věci se skutečně pohnuly kýženým směrem. O probíhajících událostech nás pravidelně informují kladenská média. Spekulace se sice objevují a objevovat budou, zaručeným zprávám nezabráníme, ale jakýsi objektivní a průběžný přehled tu je a to je podstatné.

Během týdne nás čekalo jediné osobní, avšak vesměs příjemné setkání, a to s Otakarem Černým starším. Setkání to bylo neformální, ale velice plodné (valnou část byl přítomen i Petr Kasík, který má o situaci taktéž přehled a tedy vše doplňoval). Pan Černý nás zevrubně seznámil s aktuální situací, o které je informován nejen přes svého syna, ale i přímo od pana Jágra, klubových trenérů i jednotlivých hráčů (ať už současných či bývalých). Věc se má tak, že jednání o založení nové společnosti a majoritním podílu města v ní pokračují, vše je v rukou právníků, kteří hledají optimální strukturu a nastavení, možnosti převodů smluv apod. Věc by měla gradovat v příštím týdnu, tzn. že těsně po probíhajícím MS bychom měli mít jasno! Věříme tomu, že je vše na správné cestě, nic jiného nám ani nezbývá. Dle všeho se již rýsují i reálné postavy do managementu, ale to Otakar Černý st. nespecifikoval, konkrétně nejmenoval... Ještě příští týden by do jednání měl v Bratislavě aktivně promluvit i Jaromír Jágr ml. se svými představami. Co pravděpodobně kladenskou veřejnost znervózňuje nejvíce je v úvodu zmiňovaná situace kolem složení kádru, nejistota trenérů i hráčů, zejména těch, kterým smlouvy skončily. Že jejich trpělivost není nekonečná je nabíledni a už se to bohužel během uplynulého týdne potvrdilo :( Každopádně je nejvyšší čas zahájit jakoukoliv komunikaci se stávajícími i potencionálními členy kádru a realizačního týmu ohledně nejblžší budoucnosti! Apelujeme na představitele všech zainteresovaných stran, ať spolu začnou jednat! Víme, že situace není lehká, ale to nemůže být výmluvou. Věříme, že vše co se kolem klubu děje v současnosti je nezbytné pro jeho světlejší a úspěšnější zítřky...

V minulém článku jsme nakousli možnost uspořádání akce pro vás, pro veřejnost, formou jakéhosi happeningu. Datum pořádání této akce posouváme na 29. května. Prosíme přijměte naši omluvu. Musíme se přiznat: nestíháme. Rozhodovali jsme se mezi tím, zda akci udělat za každou cenu v už avizovaném termínu, nebo ji posunout. Nakonec zvítězila varianta odložení, protože chceme, aby ten happening proběhl hladce a všechny nás bavil svým programem, přítomnými hosty, kvalitou organizace atd. Musíme zajistit techniku, domluvit hosty, stihnout to trochu zpropagovat a na to vše potřebujeme trochu více času, kterého se nám občas nedostává (práce, rodina) tolik, kolik by bylo potřeba. Rozhodně se na to nechceme vymlouvat a věříme, že pro tyto důvody odložení najdete pochopení a děkujeme za něj. Budeme vás na tomto místě pochopitelně včas a s dostatečným předstihem o všem chystaném informovat!

My držíme, prosíme držte s námi!

Povinná četba

HLAVNĚ NESPADNOUT!
Stephen Foster
Muž, jeho syn a jejich fotbalový klub
V tomto ironickém vyprávění o fandovské posedlosti, pojednávajícím o islandských majitelích, věčně se střídajících trenérech, neschopných hráčích, indických koláčích a stadionech, které se vyrovnají tomu nejlepšímu z východoněmecké architektury, se jistě poznají příznivci podřadných klubů z celého světa.