MS 2019 a jarní záležitosti

Autor: zeliii - Datum: 10 Květen 2019

Úspěšná sezóna je již za námi. Někteří si volné dny krátí setím ředkviček, někteří plánují letní dovolenou a všichni pak netrpělivě vyhlížíme příchody posil do kádru a prodlužování smluv těm, kteří si extraligu vybojovali. Aby vám čekání na další sezónu lépe utíkalo, máme pro vás několik tipů, kterými můžete vyplnit volné dny.

Už dnes (tj. v pátek 10.5.) startuje mistrovství světa v ledním hokeji. Čekání na medaili, natož na tu zlatou, začíná být přeci jen dlouhé. Náš nároďák určitě nepatří k největším favoritům bratislavského turnaje, ale to Kladno také nebylo a přesto dokázalo vybojovat vysněnou extraligu. Zvládne něco podobného i parta kolem kladeňáků Jakuba Voráčka, Radka Gudase a Michaela Frolíka? Jestli vás baví tipování, ale neradi byste přišli o svou výplatu či střechu nad hlavou, Astix pro vás má připravenou tradiční tipovačku (veškeré podrobnosti na odkazu):

- - -

Krom toho je tu i finále hokejbalové extraligy, ve kterém kladenský Alpiq nastoupí proti Pražskému Kert Park Praha. První venkovní utkání začínají již tento výkend na Lužinách, na Kladně se pak pokračuje víkend následující (tj. 18.-19.5.) Přijďte kluky podpořit!

- - -

Jak bylo v úvodu zmíněno, tak sezona skončila jednoznačným a neoddiskutovatelným úspěchem kladenských barev. Extraliga se po pěti letech vrací domů! A to si bude žádat ještě minimálně jednu organizovanou oslavičku. Zkrátka - letos bude dopitná! Dóča s/z Auto Da Fé přišel s nápadem a nabídkou, Franta Vrána ze Tří sester to zaštítí a my ostatní spunktujem. Hudebníci v jednání, program plánujem. Termín jasnej. 1. června. TĚŠTE SE!

- - -

A ani letos nebude chybět Street hokej u Oázy. Sobota 8. června. Informace budou co nevidět.

- - -

A zároveň, celé jaro, až do konce června, probíhá ve Sládečkově muzeu výstava POLDI Múzou a inspirací. Nenecháme si ujít!

- - -

A možná ještě něco... Sledujte info a přesahy!

TIPOVAČKA

Tipovací soutěž k MS jako každoročně. Zpestřete si sledování šampionátu a zkraťte chvíle mezi dohledem nad tuzemskými přestupy a návštěvou zahrádek. V případě úspěchu Vás odměny neminou. Fandit a vyhrát si to musíme sami!

TIPUJTE ZDE

Hráčem baráže jsou
Rytíři Kladno.
Celej tým, každej hráč, nikdo jinej. Bez debat! Hráli srdcem, a my byli s nimi!

Veřejná sbírka

Podpora pro rodinu fotbalisty SK Kladno Filipa Suchého
Nezávislým odborovým svazem Policie České republiky a Generálním ředitelstvím Vězeňské služby ČR byla vyhlášena veřejná sbírka, která má  podpořit pozůstalé po tragicky zesnulém kolegovi při nehodě eskortního autobusu. Ačkoliv tuto těžkou ztrátu nelze ničím nahradit, chceme společně alespoň touto formou pomoci pozůstalé rodině a vyjádřit jí tak plnou podporu ve složité životní situaci.

Přispějte libovolným finančním darem na účet č.: 4200555535 / 6800
var. symbol: 28799

Již nyní všem děkujeme za projevenou solidaritu a podporu. (Sbírka byla zahájena 9. 5., ukončena bude 30. 6. 2019.)