Lide kladenský, povstaň!


Autor: zeliii - Datum: 01 březen 2013

Letošní sezóna je pro nás, kladenské fandy, tak trochu zadostiučiněním. Léta jsme posíláni na dno pomyslné či skutečné, na našem zimním stadionu je prý zima a vůbec, že nás na ten hokej chodí pět a půl. Díky stávce v NHL jsme všem těmhle škarohlídům zavřeli ústa, protože mohli jen přihlížet a závidět, že Kladno je na špici co se týče předvedené hry, zájmu médií i diváků. A to vše jen s hráči, kteří tu vyrostli, byli vychováni místními trenéry a mají to srdce na správném místě.

Hrdinové zpoza klávesnice opět vylezli v době, kdy NHL začala - a všem těmto znalcům bylo ihned jasné, že Kladno přeci půjde tabulkou sešupem dolů a je to jasný kandidát na play out. Naši mladíci v čele s nestárnoucí legendou kapitánem jim však dokázali, že se nevzdají jen tak snadno a do poslední chvíle lítě bojovali o přímý postup do play off, což by byl obrovský úspěch. Stejně jako vloni nás čeká předkolo, v němž narazíme na loňského mistra z Pardubic. Pojďme povzbudit naše kluky, kteří bojují na hraně svých možností!

Pátek – sobota 17:30 naprosto ideální termín na to vzít děti, manželku, kamarády na hokej a jít povzbudit naše kluky proti těžkému soupeři v nadstavbové části extraligy!

V rámci těchto dvou zápasů chystáme my, aktivní fanoušci v kotli, opět nějaké ty transparenty a malůvky, které mají povzbudit hráče. Tato představení jste mohli vidět namátkou v zápase v O2 aréně proti Brnu, za zmínku stojí povedená choreografie na motiv „Náš hokej = Echt gold!“ v rámci zlatého utkání doma proti Liberci, putující transparent doma se Spartou a v neposlední řadě děkovačka JJ a klukům z NHL za jejich působení. Tato chorea byly vždy placena z interních zdrojů fanklubu. Na pátečním, resp. sobotním zápasu bychom rádi vybrali nějaké peníze v kotli a jeho okolí právě na tyto aktivity i od ostatních. Pokud se Vám tedy líbí, co kladenský kotel vytvářel a vytváří a chtěli byste to podpořit, pak bude možnost při pátečním zápase. Je to jen na Vás, chcete-li dát pětku, co máte v kapse, či padesátikorunu – všechny tyto peníze budou předány vedoucímu Fanklubu a bude uvedena vybraná částka. Stejně je tak samozřejmě Vaším právem odmítnout dát peníze. Myslíme však, že nějaká ta drobná částka, za všechny ty hodiny práce co se na tom strávily a pomohly lépe prezentovat kladenský kotel, nikoho nezabije.

Další věcí je, že v rámci sobotního duelu bychom rádi připomněli starší časy, kdy na tribunách vždy vlálo během zápasu alespoň pár vlajek. Vyzýváme tedy všechny, kteří mají doma vlajku na tyči, aby ji s sebou v sobotu vzali na zápas, popřípadě neváhali vyrobit jakékoli modrobílé mávátko či mávadlo. Oživme chystanou choreografii rozevlátým vlajkovím!

PÁTEK – SOBOTA 17:30 VŠICHNI NA ZIMÁK!!!

 

(gross za přispění Chozého a Zelího)

 

Tags

TIPOVAČKA

Tipujte s námi MS 2024

Bližší info a propozice ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!