Krátce před sezónou

Autor: zeliii - Datum: 01 Září 2016

Zase se to blíží. Nová sezóna před námi a zase další v suterénu. Už se nějak prokopem?

V článku několik aktuálních věcí a také už úplně definitivní tečka za proběhlou sbírkou.

Jako každoročně i letos se uskuteční turnaj ve fotbálku "O pohár paní Poldi". V sobotu 3.9. od 10:00 v zadní části Sletiště v tzv. kleci. Tentokrát už po patnácté. Počtvrté jako Daaziilův memoriál. Vše pojede v obvyklých kolejích. Zveme pochopitelně i ty co si nečutnou... Zúčastněné týmy: Fanklub Poldi Kladno, BAF FC, Rytíři Kladno, Amálka Hooligans a Lišky Libušín. Fanklubácký tým obhajuje 5. místo z loňska ;)

Krom toho doražte na Sletiště už o den dřív - v pátek v podvečer odehrají na podiu svůj punk-rock-set spřízněnci Vnitřní Faktoři! A v neděli nesmíte chybět na autogramiádě Áčka Rytířů. Vypukne ve 14 hodin.

Začátkem dalšího týdne by mohla/měla následovat předsezónní tiskovka Rytířů a doufejme, že i setkání pro příznivce. Uvidíme jestli se tak stane. Sledujte informace přímo od klubu na stránkách či facebooku.

Ve středu 7.9. pak první utkání nového ročníku, hnedle domácí s Benátkami. Tam se ukáže...

Výherci pravidelných dlouhodobých soutěží jsme ohledně cen obeslali, pokračujeme i nadále - sledujte příslušné oddíly na webu - Výjezdoměr, Tipovačka.

Další případné aktuality sledujte zde nebo na facebooku. Je v úvaze nějaká prezentace na úvodní utkání, snad to zrealizujeme, čekejte případně výzvu na po-út-st. Pochopitelně naplánujeme výjezdy.

Tak tedy: Ať to jde!

PS: Co se týká sbírky na mládež, tak byla během srpna uzavřena kontrolou ze strany Krajského úřadu. Vše proběhlo jak mělo a tedy v pořádku. Dokumenty k tomuto přiloženy pod článkem - Protokoly 00, 01, 02, 03. A mládežníci již brázdí ledy ve fungl dresech - viz. např. foto1 a foto2.

Protokol_o_kontrole_00.jpg215.53 KB
Protokol_o_kontrole_01.jpg377.13 KB
Protokol_o_kontrole_02.jpg427.29 KB
Protokol_o_kontrole_03.jpg351 KB
1-9-16_KLAvLIT_fotogalerie_16.JPG47.27 KB
1-9-16_KLAvLIT_fotogalerie_21.JPG69.6 KB

Hráčem měsíce listopadu je Ladislav Zikmund.
Ziki obhájil a pokračuje v bezvadných výkonech. Jen tak dál!

INFO

OFFLINE ROZHOVOR
Tentokrát ke žhavému mikrofonu usedli trenéři A-týmu David Čermák, Jindřich Lidický a Jan Kregl; společně s nimi i Radek Jirátko a Jaromír Jágr. Jejich odpovědi na otázky fanoušků jsou
k přečtení ZDE.

do Benátek - st 12.12.
Plánujeme autobus. Odjezd 15:30 od ZS. Cena 200/250,- (vč. vstupenky). Podrobné INFO ZDE. Pro vypravení busu je potřeba seriozní zájem alespoň 35 lidí. Uzávěrka přihlášek v pondělí 10.12. ve 12.00!

na Slavii - pondělí 17.12.
Individuálně / vlakem

do Budějovic - so 22.12.
Plánujeme autobus

do Kadaně - so 29.12.
Plánujeme autobus

Fanshop Rytíři

Dresy (+ další věci a novinky) pro sezónu 2018-19  (včetně těch výročních) již v prodeji!