Kladeňáci valí vodu

Autor: zeliii - Datum: 30 Květen 2018

Kamarádi, přátelé, fanoušci Kladenského hokeje, Ahoj!

Hokejová sezóna definitivně skončila a nezbývá než ji zhodnotit a těšit se na novou. Upřímně, hodnocení nechme na každém zvlášť, ale s tím těšením by se dalo něco málo udělat dohromady. Jelikož se blíží prázdniny a pár z nás se občas schází i mimo zimní stadion za účelem rozpouštění myšlenek, tak tato setkání dala prostor pro vznik plánu na strávení části léta společně.

Již před lety (dvěma) uspořádalo několik trosečníků výpravu na Ploučnici, loni pokračovali na Berounce a letos se dokonce chystají výpravy dvě:

1. turnus: Ohře
Termín: 1. - 5. 8.
Místo nalodění: Kynšperk nad Ohří, tábořiště Dronte
Doprava: vlastní, společně vlakem
Předpokládaná trasa: Kynšperk - Sokolov - Loket - Karlovy Vary (- Dubina/Kyselka/Vojkovice)
Kontakt: Zelí, Chozé

2. turnus: Sázava
Termín: 6. - 10. 8.
Místo nalodění: Kácov, kemp U Kouzelníka
Doprava: vlastní, společně vlakem
Předpokládaná trasa: Kácov - Český Šternberk - Ledečko - Sázava - Zlenice - Týnec - Pikovice
Kontakt: Medvěd, BuBu

Uvedené akce jsou určeny jak pro zkušené vodáky, tak nezkušené dobrodruhy, kteří chtějí zažít něco jiného, zkrátka pro všechny, kteří se chtějí bavit. Jedeme s dětmi, rodinami, ale bereme i samostatné členy, s tím, že se následně dvojice poskládají. Lodě budou zajištěny za mírný poplatek přímo na řekách.

Proto: Nemáte plán na léto? Nebojíte se vody? Vezměte spacák, stan a pojeďte s námi. Pokud chcete více informací kontaktujte uvedené osoby, které Vám rádi poskytnou bližší informace.

Řekám zdar!

(Medvěd, Zelí)

Povinná četba

HLAVNĚ NESPADNOUT!
Stephen Foster
Muž, jeho syn a jejich fotbalový klub
V tomto ironickém vyprávění o fandovské posedlosti, pojednávajícím o islandských majitelích, věčně se střídajících trenérech, neschopných hráčích, indických koláčích a stadionech, které se vyrovnají tomu nejlepšímu z východoněmecké architektury, se jistě poznají příznivci podřadných klubů z celého světa.