Kladeňáci valí vodu

Autor: zeliii - Datum: 30 Květen 2018

Kamarádi, přátelé, fanoušci Kladenského hokeje, Ahoj!

hokejová sezóna definitivně skončila a nezbývá než ji zhodnotit a těšit se na novou. Upřímně, hodnocení nechme na každém zvlášť, ale s tím těšením by se dalo něco málo udělat dohromady. Jelikož se blíží prázdniny a pár z nás se občas schází i mimo zimní stadion za účelem rozpouštění myšlenek, tak tato setkání dala prostor pro vznik plánu na strávení části léta společně.

Již před lety (dvěma) uspořádalo několik trosečníků výpravu na Ploučnici, loni pokračovali na Berounce a letos se dokonce chystají výpravy dvě:

1. turnus: Ohře
Termín: 1. - 5. 8.
Místo nalodění: Kynšperk nad Ohří, tábořiště Dronte
Doprava: vlastní, společně vlakem
Předpokládaná trasa: Kynšperk - Sokolov - Loket - Karlovy Vary (- Dubina/Kyselka/Vojkovice)
Kontakt: Zelí, Chozé

2. turnus: Sázava
Termín: 6. - 10. 8.
Místo nalodění: Kácov, kemp U Kouzelníka
Doprava: vlastní, společně vlakem
Předpokládaná trasa: Kácov - Český Šternberk - Ledečko - Sázava - Zlenice - Týnec - Pikovice
Kontakt: Medvěd, BuBu

Uvedené akce jsou určeny jak pro zkušené vodáky, tak nezkušené dobrodruhy, kteří chtějí zažít něco jiného, zkrátka pro všechny, kteří se chtějí bavit. Jedeme s dětmi, rodinami, ale bereme i samostatné členy, s tím, že se následně dvojice poskládají. Lodě budou zajištěny za mírný poplatek přímo na řekách.

Proto: nemáte plán na léto? Nebojíte se vody? Vezměte spacák, stan a pojeďte s námi. Pokud chcete více informací kontaktujte uvedené osoby, které Vám rádi poskytnou bližší informace.

Řekám zdar!

(Medvěd, Zelí)

Hráčem měsíce listopadu je Ladislav Zikmund.
Ziki obhájil a pokračuje v bezvadných výkonech. Jen tak dál!

INFO

OFFLINE ROZHOVOR
Tentokrát ke žhavému mikrofonu usedli trenéři A-týmu David Čermák, Jindřich Lidický a Jan Kregl; společně s nimi i Radek Jirátko a Jaromír Jágr. Jejich odpovědi na otázky fanoušků jsou
k přečtení ZDE.

na Slavii - pondělí 17.12.
Individuálně / vlakem

do Budějovic - so 22.12.
Plánujeme autobus. Odjezd ve 13:00 od ZS. Cena 450,- / 500,- (včetně vstupenky). Možnost nástupu v Praze (Letiště). Vstupenky pro bus rezervovány, zbytek budeme moci uvolnit pro individuální výjezdníky. Nutnost platby předem! Uzávěrka přihlášek o půlnoci v pondělí 17.12.! Podrobné INFO ZDE. Ještě bude upřesňováno, sledujte!

do Kadaně - so 29.12.
Plánujeme autobus

Fanshop Rytíři

Dresy (+ další věci a novinky) pro sezónu 2018-19  (včetně těch výročních) již v prodeji!