Kladeňáci sobě! Zakončení sbírky


Autor: zeliii - Datum: 21 Duben 2016

Vše skončilo opět poněkud brzo a nemile. Podobně jako loni, snad už se konečně poučíme. Nám to tak trochu zhatilo další plány. Jak na oživení a prezentace v hledišti, tak i na věci kolem sbírky. Pár věcí bylo vymyšleno, holt si je schováme na příště. Čili to vše tak nějak šlo do vytracena. Vykašlat jsme se ale na všechno nemohli. Sbírka vrcholí, v článku podrobnosti...

 

 

AKTUALIZOVÁNO: Je nutné se ale ještě ohlédnout za tou únorovou sobotou. I když s odstupem, tak musíme, vynechat to nelze. Sice počasí tehdy úplně nepřálo, ale vše se povedlo a klaplo podle plánu. Utkání mládežníků, exhibice fanoušků i večerní koncert, kterým vše korunovali chlapci z Vnitřního faktoru. Je potřeba dodatečně poděkovat těm, kteří nelenili, dorazili a podíleli se. Fanouškům a divákům všem. Z pozvaných osobností jmenovitě: Milanu Novému, Pavlu Paterovi, Jirkovi Kamešovi, Michalu Havlovi, Josefu Zajícovi a Petru Procházkovi. K celé akci vyšlo na kladenských serverech několik článků: Kladenský deník - poprvé, Kladenský deník - podruhéKladenské listy. K prohlédnutí je obsáhlá Benyho galerie. Za tohle vše díky!

Celostránkový článek ke sbírce (mmch. reakce na ní se objevily i v nejrůznějších komentářích a blozích) z pera Andyse se objevil i ve studentském časopise Generace20.

Sbírka se začátkem února rozběhla čile a jela slušným tempem, co den, to navýšení. Suma sumárum do kasičky a na účet jsme za první měsíc nashromáždili přes 75.000 korun. Po vypadnutí z play-off pochopitelně upadla i aktivita. Nelze nijak zastírat, že vše bylo navázáno na co nejzazší pokračování hokejové sezóny. Pochopitelně, možná troufale, ale jak jinak... Během pár týdnů vystřídala velká hokejová očekávání úměrně nemalá zklamání a tím pádem útlum. Útrum. Tak to prostě je. Led rozpuštěn. Proběhly změny v klubu i v kádru, další se dají očekávat. Léto bude opět zajímavé, ostatně jako vždy.

Co se týká fanouškovské pomoci mládežníkům, tak i když vše nabralo jiný směr, tak cíl byl dopředu daný a nic se na něm nezměnilo. Jednou jsme to rozjeli, tak to i podle plánu dorazíme. Někteří činitelé měli v nedávné době potřebu naší snahu bagatelizovat nebo dokonce označovat jako neseriózní s poznámkami, že tuto sbírku organizujeme na povel klubu, že snad si klub dělá sbírku na sebe. Nesmysl! Každý může mít názor svůj, ale takové vymýšlení je zbytečné, notabene jeho prezentace v tisku. Tak to prostě není! Jedeme si v tom sami ve snaze podpořit kladenský hokej dle svého, naší nejlepší vůle a možností. Je na tom něco špatně? Ať to udělá každý tak a bude dobře.

Jak jsme avizovali na začátku, je naplánováno i zakončení celé věci. A to se teď blíží. Konkrétně v sobotu 30. dubna v Auto Da Fé, kde se uskuteční benefiční trojkoncert. Od 19 hodin zde postupně vystoupí - Pictor, Všechno špatně a Synové výčepu. Všechno to kapely se spřízněnými hokejovými dušemi. Vstupné na celou akci je čistě dobrovolné a vše co vybereme bude vhozeno do pokladničky na podporu hokejové mládeže. Každého příchozího a přispívajícího návštěvníka bude čekat u vstupu malá/milá pozornost. Proběhnou vystoupení a o půlnoci pak bude sbírka oficiálně ukončena. Zábava pochopitelně bude pokračovat...

Jako předakce před akcí se uskuteční beseda s Pavlem Paterou, nově hlavním trenérem Áčka a jednatelem klubu. Společně s ním by měl dorazit i jeho asistent na lávce František Kaberle ml. Setkání se uskuteční od 16:00 v Auto Da Fé. Bude tak prostor pro jakékoliv dotazy a snad se dozvíme i nějaké dosud neodtajněné novinky. Večer následuje zmíněný benefiční trojkoncert. Zveme všechny!

- - -

Událost na Facebooku - prosíme sdílejte, posílejte dál.
Plakátek k akci - přiložen pod článkem ke stažení.

- - -

Veřejná sbírka za účelem "nákup sportovních potřeb pro mládežnické oddíly Rytíři Kladno a PZ Kladno" probíhá od 1. 2. do 30. 4. 2016 a to těmito způsoby:

- převodem na transparentní účet 2800918580 / 2010 - odkaz
- v hotovosti do přenosné pokladničky - foto

(Veškeré podrobnosti ke sbírce, včetně dokumentů, najdete v úvodním článku)

Kasička bude již jen a pouze na této akci, ale můžete stále zasílat obnosy převodem (viz. níže). POZOR: Posílejte jen do pátku 29.4.! Cokoliv dorazí na účet po 1.5. včetně, nemůže být započteno a bude vráceno.

- - -

Konečná částka bude zveřejněna v prvním květnovém týdnu zde na stránkách a rovněž budeme informovat o dalším plánovaném postupu ve věci sbírky.
 

PřílohaVelikost
plakat_30_4.jpg835.57 KB
plakat_30_4.pdf3.07 MB
Tags

Hráč měsíce

Prvním hráčem měsíce této sezóny je Tomáš Plekanec. Kdo jiný taky, než jednoznačný lídr týmu. Blahopřejeme! Off-line rozhovor ke čtení ZDE

Facebook

RYCHLÝ ROZPIS

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!