Kladeňáci sobě! Výroba dresů - realizace

Autor: zeliii - Datum: 30 Květen 2016

V uplynulém týdnu jsme vyhodnotili nabídky obeslaných firem a závazně dojednali výrobu poptávaných dresů. Termín 10.6. je více než reálný. Takže tiskneme, stříháme, šijeme. A těšíme se na předávku!

Všechny oslovené společnosti reagovaly vstřícně, jednání solidní. Podrobněji takto: Atletico: 350,-/ks +dph, Sedmík: 400,-/ks +dph, JágrTeam by vyráběl u Sportiva, čili tam by cena byla navýšena, tedy jsme se domluvili, že to necháme přímo, Merch53 se po vzájemné domluvě nakonec nabídkou nezúčastnil. Nikdo jiný se nám do stanoveného data nepřihlásil.

Nejnižší nabídnutá cena je tedy zřejmá, navíc Atletico je dlouhodobým dodavatelem vybavení klubu, odpadá proto grafická příprava návrhů. I velikosti, materiál, šití apod. jsou již zaběhlé. Navíc p. Vejražka vyšel ještě vstříc tím, že se za celkovou objednávku vejdeme přesně do částky, kterou jsme ve sbírce vybrali a kterou můžeme investovat. Tedy jednorázová smluvní cena, kterou teď potřebujeme a na které jsme se bez problémů domluvili. Termín stihneme. Volba tedy jasná. Po konzultaci podoby dresů (náhledy v příloze), umístění nutných reklam, požadovaných velikostí, našití suchých zipů pro jmenovky (což jest navíc na kus 30,- + dph). Sestavili jsme a zaslali závaznou objednávku (taktéž viz příloha pod článkem). V tuto chvíli tedy vše běží jak má a pokud se nestane něco neočekávaného tak druhý červnový víkend předáváme.

PS: Touto cestou tedy opět svoláváme fanouškovské týmy "modrých" a "bílých" k účasti na exhibiční vložce v rámci chystaného turnaje ve STREET-HOKEJI, který se koná o víkendu 11.-12. 6. parkoviště u NC Oáza (pozvánka opět v příloze). Ještě budeme podrobněji informovat a zvát.

Fanklub - objednávka výroby dresů.jpg444.9 KB
dres_RYTÍŘI_KLADNO_mládež_2016_bílý_náhled.jpg370.64 KB
dres_RYTÍŘI_KLADNO_mládež_2016_modrý_náhled.jpg383.97 KB
Street_hokej_banner_840x473px_sobota.jpg364.46 KB

Hráčem měsíce listopadu je Ladislav Zikmund.
Ziki obhájil a pokračuje v bezvadných výkonech. Jen tak dál!

INFO

OFFLINE ROZHOVOR
Tentokrát ke žhavému mikrofonu usedli trenéři A-týmu David Čermák, Jindřich Lidický a Jan Kregl; společně s nimi i Radek Jirátko a Jaromír Jágr. Jejich odpovědi na otázky fanoušků jsou
k přečtení ZDE.

do Benátek - st 12.12.
Plánujeme autobus. Odjezd 15:30 od ZS. Cena 200/250,- (vč. vstupenky). Podrobné INFO ZDE. Pro vypravení busu je potřeba seriozní zájem alespoň 35 lidí. Uzávěrka přihlášek v pondělí 10.12. ve 12.00!

na Slavii - pondělí 17.12.
Individuálně / vlakem

do Budějovic - so 22.12.
Plánujeme autobus

do Kadaně - so 29.12.
Plánujeme autobus

Fanshop Rytíři

Dresy (+ další věci a novinky) pro sezónu 2018-19  (včetně těch výročních) již v prodeji!