Kladeňáci sobě! Ukončeno, sečteno


Autor: zeliii - Datum: 05 Květen 2016

Sobotním benefičním trojkoncertem jsme završili tříměsíční snahu o konkrétní finanční vyjádření podpory hokejové mládeži ze strany naší, ze strany fanoušků a příznivců. Paralelně s tím se podle všeho vyjasňují (a dle slov zainteresovaných i narovnávají) vztahy mezi klubem a magistrátem. Věříme, že vše dospěje ke zdárné domluvě a další spolupráci. Bez toho to nepůjde...

 

 

AKTUALIZOVÁNO: Vše potvrdil i Pavel Patera na besedě jež hudebnímu večeru předcházela. Společně se svým kolegou a generačním kumpánem Františkem Kaberlem přijali pozvání k setkání a zodpověděli dotazy týkající se jak uplynulé sezóny, tak výhledu do sezóny příští. Poodhalili některé zákulisní věci. Nastínili aktuální situaci, plány na zbytek jara a na letní přípravu. Konkrétní jména neřekli, ale ještě tu noc a hned následující den se sportovní servery předháněly ve zveřejňování kladenských příchodů i odchodů. Postřehy, komentáře a glosy ze všech směrů na sebe pochopitelně nenechaly dlouho čekat. A ty pohyby v kádru jsou natolik zajímavé, že už teď přetékáme zvědavostí jakýže ta nová sezóna vezme kurs...

Andys shrnul odpovědi trenérů opět v článku pro studentský časopis Generace20.

Koncerty maximálně vydařené, kapely se snažily seč mohly a že jim to hrálo. Díky jim za podporu naší věci. Celý večer byla k dispozici kasička, kteroužto jsme úderem půlnoci zalepili a sbírku tak zakončili. Začátkem týdne jsme společně s magistrátními finančími odbornicemi dle všech náležitostí kasu rozpečetili a sečetli tak druhou várku, jež činila přesně 9.980 Kč (chorvatskou desetilipovku a jízdenku z kladenské MHD nepočítaje). Suma sumárum s únorovou částkou a se všemi vklady připsanými na transparentní účet to dělá magických 87.788,- S tím už se dá něco vymyslet... a taky se tak stane. Jak bylo proklamováno a slíbeno, tak bude. V nejbližších dnech proběhne porada osob odpovědných a s chystaným postupem Vás zde co nejdříve seznámíme. Děkujeme všem za účast a příspěvek!

Fotogalerie od Anne-Nicolette Vacinové: https://www.zonerama.com/AnneNicolette/Album/1565318

- - -

Ve veřejné sbírce za účelem "nákup sportovních potřeb pro mládežnické oddíly Rytíři Kladno a PZ Kladno" jež probíhala od 1. 2. do 30. 4. 2016 jsme nashromáždili:

87.788 Kč

DĚKUJEME!

- - -

Náhled do transparentního účtu

(Veškeré podrobnosti ke sbírce, včetně dokumentů, najdete v úvodním článku)
 

Tags

CHYSTÁME SE

do Vsetína - středa 24.1.
Individuálně/auty. Podrobnosti ZDE. Pokud máte nebo sháníte místo ve voze, pište do diskuze nebo do poznámek k přihlášení.

 

do Ústí n.L. - po 29.1.
Bude autobus? Odjezd od ZS v 15:30. Možnost nástupu cestou (Rozdělov, Smečno, Slaný). Cena: 200,-/250,- včetně vstupenky. Podrobné info a přihlášení ZDE.

 

do Benátek n.J. - so 3.2.
Bude také autobus? Odjezd od ZS v 14:30. Možnost nástupu cestou (Buštěhrad, Lidice, Praha). Cena: 200,-/250,- včetně vstupenky. Podrobné info a přihlášení ZDE.

 

Budou následovat:
Přerov (st 7.2.) - individuál.
Slavia (st 14.2.) - hromadně

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Hráč měsíce

Hráčem prosince je Anton Kurjanov. Поздравляем! Anton odpověděl na dotazy fanoušků ZDE.

RYCHLÝ ROZPIS

Facebook