Kladeňáci sobě! První týden - akce započata


Autor: zeliii - Datum: 08 únor 2016

Dali jsme se do toho! Jak jsme uvedli v úvodním prohlášení - my, jako fanoušci našeho klubu s bohatou historií a slavnou tradicí chceme nějakým způsobem vyjádřit podporu majiteli a částečně  kompenzovat výpadek v dotacích pro mládež. Proto jsme vyhlásili sbírku pro budoucnost = současné mládežníky Rytíři a PZ Kladno. Na ně a jejich základnu může dopadnout zmiňovaný výpadek. Není nám vůbec lhostejné to, jak to celé na Kladně dopadne ve vztazích majitelů a nechceme nijak rozdmýchávat ještě větší emoce. Logickým vyústěním je tedy jasná a přímá pomoc těm, kteří jsou v celé situace nevinně.

Veřejná sbírka za účelem "nákup sportovních potřeb pro mládežnické oddíly Rytíři Kladno a PZ Kladno" probíhá od 1. 2. do 30. 4. 2016 a to těmito způsoby:

- převodem na transparentní účet 2800918580 / 2010 - odkaz
- v hotovosti do přenosné pokladničky - foto

(Veškeré podrobnosti ke sbírce, včetně dokumentů, najdete v úvodním článku)
 

Chápeme, že ne každý má prostředky na to, aby posílal na účet hornentní sumy a ani to po nikom nežádáme, uvítáme jakýkoliv příspěvek. Důležité je ukázat samotnou podporu. Můžete však přispět i jinak a apelujeme na všechny a prosíme, abyste povědomí o této akci šířili všude kde to půjde. Ať už sdílením na sociálních sítích, či si o tom povídali s těmi, kteří nejsou na sítích aktivní atd. Už jen pouhé sdílení prohlášení, které jsou uvedeny na FB fanklubu, může velice pomoci. Dále pak v příloze pod článkem nabízíme ke stažení bannery, které můžete společně s odkazem na sbírku umístit na svoje webové stránky. Stejně tak tam naleznete připravené soubory k tisku plakátků, letáků. Máte-li možnost, pomozte s propagací, šiřte mezi lid.

První hodiny a dny sbírky naznačily, že vše může padnout na úrodnou půdu, ale hlavně ukázaly, že kladenským fanouškům i příznivcům tato situace opravdu není lhostejná. Na účtu je přes 15 tisíc korun. Pokladnička se hned při prvním utkání začala slušně plnit a hlavně její váha už teď napovídá, že brzy budeme mít co dělat ;) Ohlasy, ochota a zájem přispěvatelů ukázal, že nejsme se vším úplně mimo. Děkujeme všem, kteří neváhali. Sbírka pokračuje dál.

Akce jako taková bude mít několik stěžejních bodů, které vehementně plánujeme.
Tou nejbližší bude v sobotu 20.2. exhibiční hokejbalové utkání v prostorách Městské hokejbalové arény, ve kterém proti sobě nastoupí výběry kladenských fans (počítáme i s účasti známých tváří sportovního a veřejného života). Večer pak bude následovat program v prostorách pohostinství Pod vobrazem, kde se kromě setkání fanoušků odehraje zejména benefiční koncert kladenské punk-rockové kapely-skorolegendy Vnitřní Faktor, jejíž song Hokejová zní už léta kladenským stadionem při ligových utkáních. Blíží se to, udělejte si čas na sport i kulturu.

Podrobnější informace k exhibici (včetně možnosti aktivního zapojení) očekávejte zhruba v polovině tohoto týdne. Info ke koncertu a dalšímu navazujícímu programu pak nejpozději v neděli v noci.
 
Další věci chystáme... A nezapomínejte, že rozhodující fáze sezony na ledě se blíží!
Pojďme si to všechno užít a trošku pomoci i těm našim nejmenším nadějím.

PřílohaVelikost
Kladenaci_sobe_bannery_na_web.rar467.98 KB
Kladenaci_sobe_letak_A5_BAR.jpg617.48 KB
Kladenaci_sobe_letak_A5_BAR.pdf2.76 MB
Kladenaci_sobe_letak_A5_CB.jpg557.52 KB
Kladenaci_sobe_letak_A5_CB.pdf768.24 KB
Tags

TIPOVAČKA

Tipujeme EURO 2024

Bližší informace ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!