Kladeňáci sobě! Benefiční koncert Vnitřního Faktoru


Autor: zeliii - Datum: 17 únor 2016

To že kladenská punk-rocková kapela drží Kladnu pěsti na všech frontách a za všech okolností už víme dlouho. Bylo to jasně zřetelné už před lety pěti v Sítenském údolku, mluvilo se o tom v rozhovoru ZDE o rok později, platí to stále a jistě tomu nejinak bude i dál. Protože proč by jinak bubeník Mejra vznášel zhruba v půli prosince dotaz jestli "neuděláme nějakou srandu" s tou jejich Hokejovou? Vždyť jí po nich furt někdo chce hrát, dokonce i v Boleslavi... Cože???

 

Tohle je ten song:

Původní záměr byl spíše kreativnějšího rázu ve smyslu představy o natočení klipu nebo vymyšlení něčeho podobného. Během pár dní, i s ohledem na to co se dělo kolem, jsme se však jasně a bez okolků dohodli na LIVE vystoupení. To nedá dlouhý vymejšlení, co jinýho by totiž taky měla kapela dělat, že jo? Video počká, stejně nemáme nikoho kdo by ho natočil... Tedy koncert pro fanoušky na podporu klubu v situaci jaká nastala. Tak bylo ujednáno začátkem ledna. Teď se tak stane. V sobotu 20.2. Pod vobrazem ve sklepě. Jakožto pokračování a pro někoho třeba vyvrcholení sobotní benefice.

Celý večerní program začne zvukovkou, tzn. že začátek v 19:00 platí beze zbytku. Nejpozději od 19:30 už vystoupení se vším všudy. Naladit se můžete ZDE. Něco o kapele se dozvědět ZDE. Ať vy, kteří nevíte nejdete do neznáma. Těm, kteří vědí není třeba radit. A my víme, že modří už vědí...

Policejní hodina je sice ve 22:00, takže tehdy nejpozději se vypínaj aparáty, neznamená to ale, že bychom nepokračovali. Když tomu okolnosti a schopnosti dají pojede se dál v přilehlém altánu třeba promítáním anebo něčím jiným. Nechme se překvapit. Každopádně končit se nebude...

O odpoledním programu benefičního hokejbalového utkání budeme inforomovat maximálně podrobně ještě ve čtvrtek v noci. Jelikož domlouvání, přemlouvání (i vymlouvání ;) na několika frontách stále probíhá, je to takříkajíc v běhu. Vše začne ve 13:00. Krom exhibice fanoušků Modří vs. Bílí, jsme dohodnuti na vloženém meziutkání mládežnků v minihokejbale. Dorazí konkrétně 3. třída Rytířů. Ať se kluci ukážou, a my ať se můžeme mrknout jakáže ta budoucnost vlastně bude. Nemá cenu nic dalšího slibovat, už teď ale lze prozradit, že jsme domluveni s několika výraznými osobnostmi klubu dávné i nedávné minulosti (Milan Nový, Pavel Patera, Josef Zajic, Michal Havel). Zváni jsou na čumendu i borci z Áčka. Očekáváme i hosta z hlavního města, přesto kladeňáka. Mimo jiné hudebníka kapely, která má zrovna volno před turné :) I kdyby se ti všichni byť jen mihli v obecenstvu budeme rádi a vřele je přivítáme. Koncem týdne budeme ještě konkrétnější, doufejme...

Pro Vás kdož se budete chtít aktivně zapojit, stále platí naše výzvy a nabídky z předešlého článku:

Chcete si zahrát? Pojďte do toho, o nic nejde. Rozhodčí a časomíru máme, bylo by fajn mít ale i někoho do hlasatelny. Našel by se někdo, kdo by si troufal a chtěl si to zkusit? A pokud byste mohli pomoci třeba jen s nějakou organizací na místě taky dobře. Stačí napsat nebo zavolat: zeli@c-mail.cz, tel.: 608 481 451. Dáme to dokupy.

Podrobněji tedy ještě ve čtvrtek po půlnoci info zde ale hlavně: v sobotu osobně v Aréně u Zimáku! Pozvěte ostatní. Díky.

- - -

Událost na Facebooku - prosíme sdílejte, posílejte dál.

- - -

Vstupné na celou akci je čistě dobrovolné a vše co vybereme bude vhozeno do pokladničky na podporu hokejové mládeže.

- - -

Veřejná sbírka za účelem "nákup sportovních potřeb pro mládežnické oddíly Rytíři Kladno a PZ Kladno" probíhá od 1. 2. do 30. 4. 2016 a to těmito způsoby:

- převodem na transparentní účet 2800918580 / 2010 - odkaz
- v hotovosti do přenosné pokladničky - foto

(Veškeré podrobnosti ke sbírce, včetně dokumentů, najdete v úvodním článku)

 

Tags

TIPOVAČKA

Tipujeme EURO 2024

Bližší informace ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!