Kladeňáci, bděte!

Autor: zděnda - Datum: 05 Říjen 2008

Možná se někomu může zdát, že jsem neviditelný, ale není tomu tak. Reporty a jiné vejšplechty prostě nezvládám, protože mám času jako šafránu. I domácí zápasy musím k mému zármutku často vynechat. Nenadělám nic. Přesto mi to teď nedá, abych nesepsal takovou malou noticku. Zdá se mi to nebo je opravdu každý z nás trenérem, vševědem a generálem zároveň? Každý asi ne, ale začíná mi připadat, že spousta z nás má tendence si právo na klub a všechno s ním související až moc přivlastňovat a podle toho to taky vypadá. Ten na hodinu vyhazuje Oriho (obrazně), tomu se nelíbí, jak kdo vypadá (skutečně), ten je moc úzkostlivej... Všichni jsme jenom lidi a mělo by nám jít o stejnou, léty prověřenou věc. O tu vlajku modrobílou. Věřte, že i hokejky nedělají chyby záměrně, ale když už je udělají, mají za to být taky náležitě zpucováni. Za upřímnou snahu a dobrou práci naopak "odměněni". Doufám, že brzy protrhnem tu debilní sérii a bude zase chvíli klid. Než se opět někdo samonazve prorokem a všem nám to vysvětlí. Anebo se pletu... Zdar a sílu - všichni jsme letadlo!

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

www.ngprague.cz