Kladeňáci!!!

Autor: zeliii - Datum: 16 Září 2022

Je to tady! Po delší době nás dnes čeká zahajovací zápas s tradičním účastníkem extraligy - a to konečně doma! V novém! A s novou vizáží stadionu přichází i drobné změny v našem sektoru. Chceme se též zapojit a změnit trochu dosavadní zvyklosti a tím i uspořádání našeho kotle. Samozřejmě k lepšímu. A vše co nyní děláme je pro to, aby naše podpora byla co největší, aby kotel vizuálně vypadal lépe a všem aktivním se lépe fandilo. Na stadionu budou tedy i z naší strany dnes představeny některé novinky.

Krom snahy o větší propojení a aktivitu jednotlivých fanouškovských skupin na tribuně zastoupených, se jedná zejména o spodní část sektoru, kde bude na klandru přidělána konstrukce pro zavěšování vlajek. Celkově se též aktivní jádro fandících posune dolů, kde bude nově fungovat i speaker. Vše budeme ještě postupně ladit ku prospěchu věci.

Věříme, že tyto úpravy pochopíte a budete nám napomocni, tak jako vždy, když jde o společnou věc. Díky za to!

Kromě těchto inovací samozřejmě běží jako vždy všechny aktivity - ať už to je plánování autobusových výjezdů, (jejichž reálné uskutečnění se bude vždy ale odvíjet od projeveného zájmu), tak pochopitelně i s tím související výjezdoměr, a stejně tak tipovací soutěž. Veškeré instrukce najdete na obvyklých odkazech, v jednotlivých záložkách.

O všech dalších nápadech a novinkách budeme referovat postupně, pár jich v záloze máme... Sledujte informační kanály, máme se na co těšit.

Pojďte s námi do toho!

(Zelí, Gross)

- - -

PS: Dnes při utkání, v 1. třetině, během 1. komerční přestávky, proběhne vzpomínková prezentace na nedávno zesnulého kamaráda bubeníka Jonáše "Johnyho" Gaila. Prosíme uctěte s námi jeho památku. Děkujeme.

- - -
PPS: A pro jistotu připomínáme a všem dáváme na vědomí naše "Desatero":