Kdy se dozvíme nový název klubu


Autor: Clouseau - Datum: 18 Srpen 2011

kladenský zimákVšichni už netrpělivě očekáváme oznámení data tiskové konference, na které bude představen nový název klubu, logo, sponzoři a partneři. Původně plánovaný, i když nutno podotknout, že ne pevně stanovený, termín na začátku srpna je už za námi a stále nevíme prakticky nic.

Termín tiskové konference je v této chvíli už pevně stanoven na úterý 30. srpna 2011. Bude oznámen nový název klubu, představeno nové logo a generální sponzor stejně jako další partneři včetně generálního partnera mládeže.

Z tiskové konference se pokusíme udělat minimálně záznam, pokud vše dobře dopadne a bude to jen trochu technicky možné, rádi bychom ji zde na našich stránkách vysílali v přímém přenosu. Budeme včas informovat.

Tags

TIPOVAČKA

Tipujeme EURO 2024

Bližší informace ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!