Jdem na to!

Autor: zeliii - Datum: 29 únor 2016

Kladeňáci, je tu opět po roce to, na co se těšíme celou sezónu. Náš tým bude bojovat o návrat do extraligy. Oproti minulé sezóně, kdy se velká očekávání nenaplnila, jsme na tom po základní části lépe (tedy výborně), a navíc poučeni právě z loňska. Věříme, že všichni udělají maximum pro to, abychom se dostali tam, kam všichni chceme. My pochopitelně pomůžeme jak to půjde. Jádro aktivních fans tedy opět chystá na tato utkání nějaká ta vizuální představení k podpoře našich na ledě a ke zlepšení atmosféry na stadionu. Přinášíme předběžný nástin toho co nás čeká a jak se můžou zapojit všichni co mají zájem.

FANDĚNÍ - Letošní sezónu jsme vyzkoušeli několik obměn ve vedení supportu v kotli a výsledkem toho je, že na play off bude na klandru stát dvojice Zelí-Pawel. Od nich budou vycházet i všechny pokyny k choreografiím, které připravujeme.

CHOREA - Už dopředu máme vymyšleno několik optických prezentací. Přesné info jak se můžete zapojit bude vždy na stránkách fanklubu. Buďto jako samostatný článek, ale spíše jako infoblok nebo příspěvek v diskuzi. Sledujte i Facebook. Už nyní můžeme prozradit, že chystáme tématické plachty, k nimž se vždy bude vztahovat soutěž pro diváky (podrobnosti viz. infoblok). Dále (pravděpodobně na druhé domácí utkání) plánujeme akci "Argentina". To jest vhození velkého množství nastříhaných papírků, konfet apod. Jistě si budete pamatovat, že něco podobného občas bývalo před řadou let ještě na předchozím místě kotle na podélné tribuně. Zkusíme to oživit. A zde je výzva pro ty, kteří se z jakýchkoliv důvodů nemohou účastnit přípravných akcí, přesto chtějí pomoci. Není nic jednoduššího než doma vzít všechny noviny, letáky, papíry co máte, rozstříhat je čtverečky a donést v tašce na hokej. Zde je pomoci rozdat mezi ostatní a pak jen vyčkat pokynu speakerů. Kromě papírků sháníme konfety (nebo cokoliv podobného např. nastříhané krepáky, pokladní kotouče atd. - vše v bílém provedení). Takže pokud by měl někdo možnost sehnat budeme jedině rádi. Toto se týká i tribun na sezení, počítáme se zapojením "sektoru 10" a pokud by se připojily i ostatní části severní tribuny, mohlo by to být opravdu efektní. Dáme to?

DĚKOVAČKY - Případné ovace probíhají vždy až po konci celé série, nikoliv po jednotlivých utkáních. Pokud, tak jen symbolicky. Mějte na paměti.

VÝJEZDY - Vypsány. Podrobnosti najdete v infobloku a na odkazech. Sledujte případné aktuality, změny...

Pokud byste se chtěli jakkoliv aktivně zapojit do dění, máte nápad na chorea, či
nějaké dotazy, vyhledejte známé tváře kolem bubnů.

Dost řečí. Jdem na to!

- - -

I během play off pochopitelně stále probíhá sbírka pro mladíky z HC a PZ Kladno. Další obsáhlejší článek k dění kolem ní brzy čekejte. Každopádně přispívejte dále. Děkujeme.

Veřejná sbírka za účelem "nákup sportovních potřeb pro mládežnické oddíly Rytíři Kladno a PZ Kladno" probíhá od 1. 2. do 30. 4. 2016 a to těmito způsoby:

- převodem na transparentní účet 2800918580 / 2010 - odkaz
- v hotovosti do přenosné pokladničky - foto

(Veškeré podrobnosti ke sbírce, včetně dokumentů, najdete v úvodním článku)

na Vsetín do Brna

Busem každý den tam i zpět, podrobné informace včetně cen a přihlášek najdete odkazech níže:

NE 21.4. odj. 12:30 od ZS

PO 22.4. odj. 13:00 od ZS

Info ke vstupenkám: Zájemci nechť kontaktují Astixe nebo Zelího mailem či přes soukromou zprávu.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.